Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5701/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Meli gratulálok! :)Tessék sokat pihenni!

Mikor kell menned az orvosodhoz?

Uh képet nem tudok hozni,mert a sima uhn nem adnak, nagyfiamrol is a 4dképem van csak.

Gina

2013. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5702/9202 anonim ***** válasza:
57%
csak 23-án kell menni, még 10 nap....
2013. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5703/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Csak gyorsan írok. ...

Meli GRATULÁLOK! Ettől koverebb, zebrasabb tesztet meg nem láttam! Mindenkinek ezt kívánom! Beindult a "gépezet" olyan boldog vagyok, tiszta szívvel örülök Nektek♡♡♡

Este írok!

Puszika!

2013. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5704/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lányok,nagyon el vagytok tűnve.Melikém,mit érzel?Mondjál el mindent,ha nem gond,szeretném tudni.Olyan jó hogy végre valaki jó hírrel jött.Vica,nem tudom miért de érzem hogy te leszel a következő.Szedem most én is az e vitamint,meg a b vitamint,folsavat...rettenetes vagyok,mindig valamibe kapaszkodok,de láttam Vica hogy te is szeded,ezért ártani biztos nekem sem árt :) Puszi lányok,írjatok majd. Livi
2013. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5705/9202 anonim ***** válasza:
57%

ISTENEM DE BOLDOG VAGYOK MELI :))))))))))))))) NAGY GARTULA NEKTEK :) HŰŰŰŰ OTT VANNAK MÁR ILYEN ERŐS TESZTÉL ÉN MÉG ILYET NEM IS LÁTTAM :))))))))))))ÉN IS ÉN IS ÉN IS AKAROK ILYET :)))))))))))))))

ÉVI

2013. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5706/9202 anonim ***** válasza:
28%
Hónapok óta olvaslak titeket, egyszer már írtam, hogy milyen aranyosak vagytok így együtt. Azóta is nagyjából követem a történéseket. Ismeretlenül is nagyon sok szeretettel gratulálok a friss kismamának, és le a kalappal előtte, előtettek a kitartásért. Példát vehetne rólatok sok ember. Én biztos.
2013. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5707/9202 anonim ***** válasza:
51%
Köszönjük kedves ismeretlen :) üdv a körünkben :))))
2013. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5708/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja Évi voltam :)) megyek alszok holnap megint munka...ma is voltam..
2013. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5709/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Meliiiiiii '''''':::::)))))))))
2013. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5710/9202 anonim ***** válasza:
51%

MELÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Azt a leborult szivarvégit!!!!!!!!!!!4 :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

JAjj Meli, annyira nagyon örülök nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olyan nagyon -nagyon gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÚR ISten, MEli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-)

Atya világ; na most aztán izgulhatunk hogy hány kis lurkó van a pocidban!!!!!!!!!!!!!!!! NAgyon -nagyon sokat pihenj, nagyon nagyon sokat .. nem is tudom! Vigyázz nagyon a 12. hétig! Semmi se érdekeljen, csak a babácskáid!!!!!!!!!!!!!!!!!! Meli, én olyna nagyon boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vica, ezerrel megy a drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A giga nyák után tuti itt lesz a baba!!!!!!!!!

Lilla, most mi van a SOTE-n?

Mikor csinálják??????????????

Én hétfőn megyek az első UH-ra, a 8. ciklusnapomon! Puszi csajok! Irszi

2013. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!