Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5751/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Irszi!!!!

Úgy örülök!!!

Minden rendben lesz pihizz sokat!

Juj de izgi, tuti sikerül, drukkolok nagyon nagyon!!!


Meli ne bolondozz, mert a babáid tökéletesen rendben vannak!

Ne gondolj ilyen rossz dolgokra.


Csajok szépek a görbék mindent bele Lívi:)

Vica ez felháborító, kiadják a tucat telókat, utána meg le....nak amikor baj van vele, és képtelenek normálisan megcsinálni, dühítő tudom.:(

Puszi csajok

2013. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5752/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok!

Irszi mostmár biztos túl vagy rajta. ...remélem minden rendben ment! !!!

Meli teljesen megertelek DE hidd el nem fajhat minden perce a terhessegnek! Boldog kis babucik lakják a pocidat ! Gondolom alszanak, fejlődnek :D Ha meg azt kerdezed haragszunk-e Rád ez miatt? A kérdést sem értem ;-)

Igen lányok SORBAN KÖVETKEZIK MINDENKI! Az nem mehet örökké, h csak írunk írunk es soha nem lesz babas senki. Vége kell h legyen! Hiszek abban ,h egymást segítjük pozitív energiával! Nagyon nagyon szeretek itt mindenkit ♡♡♡♡

Puszika!

2013. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5753/9202 anonim ***** válasza:
Kicciri teljesen úgy van ahogy mondtad!Szebben nem is lehetett volna leírni! <3 Lillám,köszi a drukkot!Puszi Livi
2013. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5754/9202 anonim ***** válasza:

Kicciri, könnyeket csaltál a szemembe! :-)

Meli, minden rendben a pocikádban a babáiddal, hidd el! Olyan kis édik odabenn! :-))))))))))

Jól érzik magukat, és nekik most az a dolguk, hogy osztódjanak szépen! Normális hogy aggódsz, de hidd el, nem kell! Majd az UH/ vérvétel magnyugtat édes Meli! :-) Mikor is mész???????????????????????????


Tegnap fél hétre kellett vinni a cuccot, fél nyolcra mentem vissza. NYolc körül jutottam be. Háááááát.......... :-/ Lelkileg nekem már a lombikra kell készülnöm, pedig tegnap este volt az első inszemem:-(

3M-t kaptam vissza, az nagyon kevés; de hát nem lehetetlen.

Ma van a 11. ciklusnapom, a 28.-ig Utró, 29. napon teszt, aztán meglátjuk.

Azt mondta, ha nem sikerül, akkor nincs értelme ilyen spermaszámmal több inszemnek, menjen a lombik. :-( Szóval igyekszem pozitív lenni, de kicsit el vagyok kenődve. A hasam érzékeny. Tegnap este még meg voltak a tüszőim, 20- 21mm-esek, és bejött a képbe egy 13mm-es, de ő picike ehez:-)

8.3 mm-re nőtt délután óta (akkor 7.3 mm volt!!) a nyálkahártyám. Éjjel, vagy ma repedek (most fáj is, úgyhogy lehet hogy mostanában). Legalább volt ideje odaérni a fiúknak! :-)

Ma este rásegítős szeeeee..x.

Azt mondta keressünk tiszta ginzenget, az segít a mennyiségen és a gyorsaságon is: szóval még lassúak is voltak szegények??? Meg sem mutatta a mikroszkópban, pedig megkérdeztem hogy ha minden rendben velük, akkor megnézhetem-e őket. Az aszisztens mondta hogy úgyis megmutatja:-(

Utána 10- 15 percet pihiztem betakarva az ágyon. pár nap fekvés, aztán minden megy tovább.

Lányok, hatalmas drukk mindenkinek, és hatalmas drukk magamnak!

Semmi pecsét egyébként, egy kis fura hasfeszülés -gondolom a katéter, és hogy megpiszkáltak. Puszi! Irszi

2013. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5755/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok, Vica vagyok!

Drága Irszikém! Megy neked is a nagy nagy drukk hogy célbaérjenek a katáncskáitok :)

Meli mikor is mész Uh-ra vagy vérvételre?

Nekem ilyen a hőm, úgy örülök!

[link]

Tegnap volt már elég éles hasszurkák, nyilalások, és a mellem is kezd fájni :D

2013. szept. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5756/9202 anonim ***** válasza:

Köszi Vica!

Én is nagyon szorítok értetek! :-) A hasszurka JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! :-) Irszi

2013. szept. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5757/9202 anonim ***** válasza:

CSAJOK, TÉNYLEG ELINDULT A POZITÍV HULLÁM :) NINCS MESE, MOST MINDENKI BABÁSODIK ÉS KÉSZ :)


Vica, tuti a görbéd, nagyon szoríííííííítok :)


Irszike, annyira de annyira drukkolok Neked!!!! TESSÉK HINNI BENNE, AKKOR SIKERÜL CSAK!!!!!


Pihizzél, semmi hajolgatás, semmi futás, porszívózni tilos 2 hétig!!!!


nagyon drukkolok, ezerrel!!!!!!


Csajok érzem, hogy mindenki babásodik most :)


Én ma ellőttem az utolsó 25-ös tesztemet, de annyira erős volt, hogy leugrott a csík a tesztről :)

Tehát ott vannak még :)


M.


Hétfőn UH!!!!! Már alig várom :)

2013. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5758/9202 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Sziasztok drágáim!Nagyon izgis dolgok vannak.Lassan nekem is lesz ovum,mert kezdem érezni a szurkát,csak még ahhoz lejjebb kéne menni a hőmnek.Majd meglátjuk.Egy egész drogériát szedek most.Hátha.. :DDDD Vicám,nagyon jó a görbéd,Irszi pozitivitást kérek! :) Érzem sok örömhir vár minket ebben a hónapban!Melikém pihenjél sokat!Puszi nektek Livi

2013. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5759/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livikém, szerintem még 2-3 nap és akkor lesz ovud. Már biztosan nő a tüszőcskéd és azért feszítget :)


Hétvégén feltétlenül ugorj rá apára :)

M.

2013. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5760/9202 anonim ***** válasza:
57%
3 szabadnapja van,úgyhogy adott minden hozzá. :) Livi
2013. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!