Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5791/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja Livi voltam,én tettem ki a görbét.
2013. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5792/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lívi, szerintem megvolt az ovud! Nem törvényszerű a hőleesés, de az emelkedés igen!!! Szóval ha emelkedsz vagy magasan maradsz még 4 napig, akkor megvolt az ovud :)

Írtam Leonórának a babatervezők facebookos oldalára, most elemzi a görbém :D


Vica

2013. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5793/9202 anonim ***** válasza:
78%
Oké.megnézem. :-) Az a bajom hogy ma is szurkál még alul.Meg azért jobban le szokott menni.Na mindegy.legyen igazad Vica.Livi
2013. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5794/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irsz én az Utróra azért nem írtam,mert sose használtam még és nem tudom mi az elől és hátul ütője...Kérdezd meg az orvosod vagy hátha vki többet tud mondani.Neked is szokott a 20nap Környékén pecsételni?????Most nekem kihagyta,de én azon gondolkoztam,hogy lhet azért mert nem tud beágyazódni..és emiatt csúszik is 1 hetet a menzeszem...

Évi

2013. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5795/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, én nem értek a görbékhez, de 2-3 naponta ... :-) Tudod! :-))))))))))))))))

Évikém, nekem most ne írj ilyeneket, mert sírógörcsöt kapok! Pont ezért idegeskedek!

Azért imádlak ám! Szóval néha szokott, és a dokim szerint a progeszteron hiányt jelzi. Igen, ilyenkor adnak Utrogestant, hogy segítsen megtartani a terhességet, és a beágyazódást is segítse.

A dokimat nem akarom hívogatni, tuti azt mondaná, hogy amíg nincs gond, nem kell emelni az adagot. Végül is igaz lehet. Úgy döntötte, ha látok vért vagy bármit, akkor azonnal hívom, bármikor is történik. Ill. viszek 2 Utrót melóba is vészhelyzet esetére...... Irszi

2013. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5796/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Irszike szedd a 2×2-őt, ha nagy gáz van mindenképp doki!!!.

Nem riogatni akarlak én sem, de ha 2×2 mellett baj van, akkor már nagyobb adag sem segít, de nem tudom, nekem ezt az orvosom mondta, én szedtem (2×1), és mondta, ha pecsétlek ne emeljem az adagot mert felesleges, hát én nem tudom.

Azért szedd be, ha kell, de remélem nem, mert bajod nem lesz tőle!

És ne idegeskedj, hanem pihenj sokat, és higyj benne, hogy összejött! :-)

Vica nagyon szép a görbéd, terhes vagy szerintem.:-)

Alig várom, hogy tesztelj.

Lívi Vica jól mondja, nem törvényszerű a csökkenés, nekem sem szokott mindig, és ovum pedig volt minden ciklusban, amit mértem.

Szóval ha szexeltetek sokat, akkor minden oké, és az a lényeg, hogy emelkedjen a hőd:)

Meli nagyon várom a híreket az UH-ról!!

Szerintem 2 baba van, ki mit tippel?? :-D

Puszi

2013. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5797/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szetm is 2 baba van:)Ez az én tippem:)

Szilvi

2013. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5798/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!


Mindenkinek nagyon drukkolok a babához :) Szépek a görbék!

És valóban, nem mindenkinél esik le ovuláció előtt a hő!!!!!

az a lényeg, hogy felmenjen és fent is maradjon :)


csajok, már egyre izgatottabb vagyok!

Délután 3-ra megyek, remélem 6-ig bejutok a dokihoz!!!!!


ahogy kijöttem, azonnal jelentkezem :) 1 perc alatt hazaérek és ülök a gép elé :)


Nagyon izgi :)


M.

2013. szept. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5799/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én is két babát érzek....... DE egynek is full örülni fogok :)

M.

2013. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5800/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Sziasztok lányok!Melikém izgulok érted.Magamért viszont nem.Ezt a hónapot kukába teszem....nem volt még repedésem,de sztem nem is lesz.este már vita is volt mert lelki beteg vagyok lassan ettől.Megvárom a vizsgálatokat,én addig már nem is próbálok semmit.Mi a fenéért szedjek be egy egész drogériát ha ugysem úgy müködnek a dolgok ahogy kell?Mindegy egysszer majd jó lesz,de most ki vagyok bukva.Puszi lányok.Livi

2013. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!