Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5821/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Meli gratulálok!!! Nagyon örülök nektek! :-)
2013. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5822/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, igen szedek napi 3x2 golyó utrogestent :)


Irszike, ne gondolj nekem itt lombikokra, hiszen terhes vagy és kész :)

Sikerült az inszem, tuti!!!!!!!!! Tessék már beleélni magadat :)


Én nagyon ideges vagyok, kész leszek jöv.hét péntekig. Muszáj, hogy legyen szívhangja!!!!!!!


kész vagyok :(


M.

2013. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5823/9202 anonim ***** válasza:
57%

Most látom nem ment át a tegnapi üzim :((((((((((((((

Melikém nagyon örülök ennek a hírnek :))))))))))))))))))))

LESZ SZÍVHANG CSAK ERRE GONDOLJ!!!!!!!!!!IRSZI PEDIG ARRA HOGY TUTI SIKERÜLT!!!!!!!CSAK POTITÍVAN TUDJÁTOK,MÁR SEMMI BAJ NEM LESZ.JÖVÜNK SORBA :))))))

Pihenjetek sokat:)

puszi

Évi

2013. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5824/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gina neked is írtam de nem ment el:(( nagyon örülök,hogy jól vagytok és már nemsokára babázol :))

Barátnőmet lehet a héten császározzák,mert cukros és nagyon nagy a baba...37hétben van.

Vigyázzatok magatokra

Puszi

Évbi

2013. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5825/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gina, csodaszépen fejlődik, gyarapszik a babád :)

Vigyázzatok magatokra :)

M.

2013. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5826/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok! Visszament a hőm, szorííítsatok, ha így marad csütörtökön tesztelek!!!


[link]

2013. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5827/9202 anonim ***** válasza:
57%

Viccccccccaaaaaaaaaaaaaaa :) ez az!!!!!!!!

M.

2013. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5828/9202 anonim ***** válasza:
57%
Már tegnap temettem a görbém, Meli drukkolj meg mindenki, hogy ne játszon velem a hőm!!!! Fújjátok felfelé :D
2013. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5829/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicaaaaaaaaa! Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!!!!!!!!!!! :-) (fújom felfelé a hődet... :-P)

Évike, nagyon aranyos vagy!

Meli, Imádlak, tudod! :-) Igazad van; és én igyekszem is nagyon....... Néha jól megy! :-) Néha kevésbé.... :-)

Mikor kezdted érezni a pocikád????????? Kicsit olyan, mintha benne lenne egy lufi... H...ye érzés, megfogalmazhatatlan. Remélem nem csak úgy érzem, hanem tényleg! Látványra még semmi puffadás vagy ilyesmi. A cickóm változatlan szerencsére. Remélem a sok -sok progeszteron! :-)

És te is nyugodj meg, nem egy üres szikhólyagról beszéltetek, hanem egy olyanról, amiben már ott volt egy gyönyörű, 2mm-es emberke kezdemény! Persze hogy dobogni fog a kicsi szíve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Édes kis picikénk......... Már most imádom!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))) Szépséges kis szívdobogás lesz, vigyél sok zsepit, mert tuti fogsz sírdogálni az örömtől!!!!!!!!!! :-)

Puszi! Irszi

2013. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5830/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi, pontosan olyan érzés van a hasamban, amit írtál. Mintha egy lufi fel lenne fújva és feszítené a méhemet középen :) DE ez már kb. a beágyazódás másnapjától folyamtosan van :)


Nagyon drukkolok neked :)


Vica, fújjuk a hődet :)


M.

2013. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!