Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5801/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jó ötlet Lívi, mielőbb orvos!

De csak akkor "borulj ki", ha 1-2 nap múlva sem emelkedik.

Ne ess kétségbe az orvos majd segít.

Hormon vizsgálataid voltak ugye?

Melyik nem volt jó?

2013. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5802/9202 anonim ***** válasza:
57%
Az orvos szerint mind jó volt,szerintem a tsh nem.De tegnap úgy összevesztünk a férjemmel,hogy ez a hónap így is úgyis kuka.Azt mondta ő nem akar még egy hónapot csalódni,ha 4 év alatt nem jött össze,ez a hónap mitől lenne más...megértem.Azt mondta ő már kivárja a vizsgálatokat,mert minden hónap vége maga a rémálom.Úgyhogy most várok...4 évet elvesztegettünk,igaz,nem csak erre kellett koncentrálni,ez a hónap már nem oszt nem szoroz.27 napos ciklusnál nem hinném hogy ma vagy holnap lenne a peteérés...meg már nem is fáj alul.Úgyhogy ennyi.Amúgy aranyosak vagytok,hogy törődtek velem.<3 Livi
2013. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5803/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, lehet hogy egyszerűen az a baj nálad, hogy nem tud repedni a tüsződ. És ehhez kell tüszőrepesztő és ultrahangos peteérés követés.

Sokaknak összejött már így elősre a baba.


Figyelik a 10.naptól a peteérésedet és kapod a repesztőt és megmondják melyik este kell szexelni.

Óriási az esély így!

Ott a meddőségiben nálunk nagyon sok pár megy kimondottan beállításra. Így hívják.


Beállítják fix időpontra a tüszőrepedést. Nem kell hormonozás, csak ultrahangos figyelés!


M.

2013. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5804/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Livi ne add fel! !!! 4 év rengeteg :'( menj orvoshoz és lépj a nyakára :-)

Veled vagyunk és drukkolunk! !!!


Nálam semmi extra. ...dolgozok és készülünk nyaralni. Szerdán megyek dokihoz. Irszi nem tudok mit irni arra amit kerdeztel sajnos.


Meli várjuk a híreket nagyon!

Pusszancs mindenkinek!

2013. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5805/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszi a biztatást lányok.Én is azt gondolom hogy a repedéssel van gond.Amikor a clostit adta akkor volt,ezért bízom abban hogy sikerül,viszont repesztőt semmi képp nem akart adni,mert abban a hónapban látta hogy volt,igaz abban a hónapban olyan nyákom volt hogy még én is megíjjedtem hogy az mi! :D nekem előtte de azóta sem volt olyan.... Livi
2013. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5806/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Lívi ez jó ötlet! Próbáljátok meg , amit Meli mond!

Így biztosra lehet menni.

AZ egy - két napot úgy értettem, hogy megvolt az ovud, csak esetleg 1-2 nap míg elkezd progeszteront nyomatni a sárgatest, ami emeli a hőt. Ez teljesen normális, a próbagörbéknél olvastam, azt hiszem a babatervezők.hu-n

és magam is tapasztaltam.

Kicciri jó nyaralást nektek!

2013. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5807/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Szegénykém 4 év, mennyi szenvedés:(((( :'(((
2013. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5808/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Vica vagyok! Nekem se lesz baba egyenlőre, esett a hőm, úgyhogy 1-2 nap múlva meg fog jönni! 5 éve szenvedek már elegem kezd lenni az egészből :(((((


[link]

2013. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5809/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicám,már én is arra gondoltam hogy legalább egy hónapra el kellene engedni ezt a babakérdést.Talán akkor újúlt erővel folytathatjuk tovább.Mindenesetre én most ebben a hónapban elengedem...

Melikém,várom hogy írj,lassan végzel! Izgulok ám nagyon!Livi

2013. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5810/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi es Vica ne adjatok fel..nagyon szurkolok nektek

Meli mondd mar mi van ideges vok.....

Nálam a cicifajas van eddig.27.-en tesztelek ha nem jon meg.

Puszi mindenkinek m

Kicciri jó nyaralást :)

2013. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!