Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5761/9202 anonim ***** válasza:
51%

Látjátok? Nem bírom nélkületek! :-)

Livi, 2 naponta szeressétek egymást! Akkor nem maradtok le semmiről!

Meli, örülök hogy megnyugodtál! KÉRLEK vigyél fényképező gépet, és ha nem ad fotót az uh-ról, akkor fotózd le a monitort! Belepusztulok ha nem láthatom a babáidat!!!!!!!!!!!!! Egyébként a dokim nagyon dicsérte a dokidat! Pedig nekem nem mindig volt jó véleményem róla, de agyon dícsérte!

Oké csajok, csak pozitívan! Igazad van Meli! Egyfolytában a megtermékenyítős videót nézem (blogon ott van); már lenéztem a képernyőről! Ajánlom mindenkinek! ÉS ezt hallgatom, mert olyan édes!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=fTdAH7zkTlQ

Imádlak titeket, és örülök Meli hogy megnyugodtál!

Lemondtam a SOTE-t, hogy minden esélyt agyban is megadjak magunknak. Mert ha terhes leszek/ vagyok, akkor nem kell mennünk ugye a SOTE-ra... úgyhogy ha valakit érdekel, van egy szabad időpontjuk konzira hétfőn egykor!


Meli, megkérdeztem a dokit, mert nagyon fájt a fejem (az idegtől nyilván) hogy mit vehetek be ha nem múlik: Algopyrin származékokat:-) Ha fájna a fejed :-)


MAjd kiugrom a bőrömből; nehéz feküdni. Most is ülök pizsiben, köntösben! :-)

Kiszámoltam: október 07-09. között tesztelek, attól függ; meddig bírom! Holnap reggel kezdem az Utrót! :-) Irszi

2013. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5762/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jaj Irszike, ez olyan izgalmas :) tessék bírni magaddal kis örökmozgó anyuci :)


remélem ma randiznak odabent a petécskéd és a kisfickók :)


Nagyon drukkolok nekik :)


M.

2013. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5763/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lívi, én azt mondom 1-2 nap és ovu, sex minden mennyiségben ma is , szombaton is, hétfőn is!!!!


Vica

2013. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5764/9202 anonim ***** válasza:
51%

Az Édes Élet című műsor tegnapi részében szerepel Gidai doki!!!!!

[link]

16 perc 55 mp-nél


Nézzétek meg!!! Ebbe a rendelőbe járok én is, és az aszisztens nő is ott van , ő az én dokim :)))))


Vica

2013. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5765/9202 anonim ***** válasza:

Irszi most neked is küldjük a pozi energiákat :)))))Meli minden rendben van nálad én tudom :)))

Vica Livi és mindeki hajrá :))))))))))Nekem is fent van a hőm és nem pecsételtem most egy napot sem de lehet azért mert nem is találtuk el azt a napot..szerintem...

Pihenjetek sokat

Évi

2013. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5766/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Irszikem úgy örülök h.megvolt az hiszem vegre!!!:)Nagyon drukkolok te is kismama leszel mint Meli:)))Jönnek a babák,sorban!Hajrá többiek!:)Jé ez a cseretelefon ékezeteket is rák magatol:) ha jól látom oda is ahová nem kellene bocsi meg nem tom h.bánják vele...de annyira nem is akarom megtanulni úgyse sokat,lesz nálam...

Tegnap raszantam magam és felhívtam a dokimat hogy bejelentkezzek...nincsen a dokim mondták és nem is tudják mikor lesz beteg.ennyi.Akkor megvarom míg kijavul szegenyke.


Sziasztok Csajok,megorjit,ez a telooo :)

Na!tegnap

2013. szept. 20. 07:35
 5767/9202 anonim ***** válasza:
51%

Kriszti, remélem nem sokáig szívsz ezzel a telcsivel! Évi, 2-3 naponta ha együtt vagytok középidőben, akkor elvileg nem lehet lecsúszni róla!

Vicus, hajrá!!!!!!!!!!!!!!!! Mostanában van ovud, ugye?

Melikém drágánk, hogy vagy??????????? Minden érzést írj le!!!!!!!!!!!!!! Hétfőn lesz a nagy nap? Annyira izgulok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Nem kell még hányikáznod; vagy ilyesmi?????????

Nekem ég, szúr a mellbimbóm lányok ha hozzá érek!!!!!!!!!!!!!!!!! NAgyon jó jelnek veszem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egész nap a terhességemet képzelem el, agykontrollozok, meg nézem a megtermékenyítős videót!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÉS elhiszem hogy megtörtént velem a csoda! :-) Most még optimista vagyok nagyon; kíváncsi vagyok hogy bírom majd két és fél hétig....... Puszi! Irszi

2013. szept. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5768/9202 anonim ***** válasza:
57%
. je, és szipkázom a pozitív energiákat amiket küldtök! Köszönöm! Rám fér... Irszi
2013. szept. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5769/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jó reggelt Lányok!

Ma van az 5. házassági évfordulónk! :-)

Szép nap ez a mai:-)

21 cn-on vagyok.

Meli hétfőn UH, nagyon várjuk, minden ok lesz.

Irszike többször eszembe jutottál napközben is, hogy drukkoljak neked, mert sikerülnie kell, és ne is gondolj másra. :-)

Rohanok dolgozni ;d, csak ezt akartam elmondani.


Puszi Csajok, mindenkinek drukk!!!!!!


Szex ezerrel Lívi, szerintem vasárnap lesz ovod:)Szombaton mindenképp:-)

2013. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5770/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!


Irszikém ovun már 8 napja túl vagyok, lassan tesztelési fázisba érek, főleg ha így halad a hőm!

[link]

Jaj nagyon izgalmas lesz számomra a jövő hét :)))) Olyan jó érzéseim vannak!!!!

2013. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!