Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5721/9202 anonim ***** válasza:

Lilla privibe megirod milyen volt a laparod???ugye az aegjobb ha megcsinálják inszem es lombik elott???En most megyek a dokihoz es szerintem megcsináljuk :(((

Évi

2013. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5722/9202 anonim ***** válasza:

Meli tuti ikrek :)))))))))

Évi

2013. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5723/9202 anonim ***** válasza:

Kicciri, én is nyaralást kérek akkor a szülinapomra! :-)))))))) De jó neked! Ott aztán lehet babát csinálni;-)


Évike, ne priviben kérj lapar leírást, elolvasom én is szívesen!


Gina, örülök a babádnak nagyon, viszont ha viszel UH-ra fényképező gépet; akkor le tudod fotózni majd a képernyőt! Azt csak megengedik. Kinél szülsz? lesz orvosod? Hol szülsz? Ki megy be veled?


Lilla, én teljesen azt hittem hogy most már megy a sok szuri neked is! Nem is értettem hogy miért nem írod! Hát ezért!


Melike, tényleg megtörted az átkot! Eddig nem is mertem leírni, de én is úgy éreztem hogy el vagyunk átkozva!

Csajok, én nem hiszem hogy nekünk az első inszem sikerül. Bár ne lenne igazam!

Hol így -hol úgy állok hozzá, de a szívem mélyén nem igazán hiszem el. Nem hiszem hogy lombikoznunk kell, de hogy az első........... TAlán a 2. vagy a 3. Persze hogy szeretném hogy az első sikerüljön! HA már így kitoltak velem az égiek, és nem adták oda a babánkat spontán. Akkor legalább ne szívnék ennyit.

szurik tényleg nagyon sz.......ok!!!!!!!!!!!!!!!!!! Főleg a bal karomba fáj; nem tudom hogy miért.

Ha lesz még egy kör, akkor kipróbálom majd bőr alá inkább:-(

Kriszti, tényleg gyorsan legyél túl a laparon te is!

Én nem bánom hogy engem nem nyitottak ki; bár nekem ezzel a méhszájseb műtéttel gyakorlatilag kizártuk az endometriózist, és a hycosy -val megvolt a tükrözés és az átjárhatósági egyben.

De tény, hogy tudni kell hogy átjárhatóak vagytok-e; Krisztinél is kiderült hogy csak az egyik oldalon. Ki gondolta volna! Puszi kislányok, sokasodjunk végre! :-))))) Irszi

2013. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5724/9202 anonim ***** válasza:

Lányok! Úgy döntöttem, hogy ha már nem leszek szabadságon (ezt egyenlőre feleslegesnek tartom), akkor is pihenek. Néha írok, néha nem. Ha esetleg (na ezt azért nem tudom elképzelni magamról) nem írok hetekig, akkor sincsen baj, csak nem éreztem feltétlen késztetést hogy a gép elé üljek.

Nem akarok ezzel foglalkozni, hogy lelkiismeret furdalásom legyen amiért nem írok. Sokat számít a nyugalom. Bambulni, aludni, sok jóra gondolni, finomat enni -inni kell ilyenkor. Most majd főállásban kell ezeket csinálnom :)

Kb. az inszem napjától tervezem ezt az állapotot, de innentől bármi előfordulhat.

Szóval ha innentől akármikor is csak 3 hét múlva jelentkezem; ne aggódjatok!


Azt is el tudom képzelni, hogy csak átfutom a történéseket (mi van Melivel, illetve lett-e újabb pozitív teszt), csak ezekre reagálok, és leírom ami velem van. Előre is elnézést kérek érte, de most így érzem magamnak kényelmesnek, és hagy legyek ennyire önző erre a pár hétre......... Hallgassátok meg ezt a dalt! Így szomjazom én már azt a gyereket. és szerintem ti is! :-)


http://www.youtube.com/watch?v=GLbB63d47Cw


Puszi! Irszi

Köszönöm előre is a megértést!

2013. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5725/9202 anonim ***** válasza:

Megértelek Irszi :) csak nyugi és hajrá :) mostmár beindult a gépezett :))

Kenem egy hete a progi krémet reggel este...eddig nem volt pecsételés,de nem akarom elszólni....most nem is voltunk úgy rajta az ügyön,csak amikor akartuk és olyan jó volt így...na nem mondom nem jutott eszembe de szerintem a peteérés megvolt és akkor csak egyszer voltunk együtt...a pecsétre visszatérve még adok neki egy hetet és hátha nem lesz :D gyakran szédülök 2 hete de hirtelen és el is múlik azonnal...olyan furcsa...mielőtt megjött régebben akkor csinálta ezt de most utána voltam és mégis....

Nem nagyon írtam mostanában mert folyamatosan dolgozok és a melóba is volt egy elég rossz szituáció ami miatt sokat sírtam.....Hajrá mindenkinek

Jah Irszi még Lilla nem írt de akkor ide is kiírhatja,mert nagyon kíváncsi vok.Ilyet is hallottam meg olyat is.Most volt a fókuszba hogy ezzel a műtéttel sajnos az egyik nőnek meddősséget okoztak így anyukám nagyon nem akarja hogy megtörténjen....nem tudom mi legyen..

Évi

2013. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5726/9202 A kérdező kommentje:

Meliiiiii!!!!!Annnyira tudtam h.most sikerult!!!Hat hatalmas nagy gratula nektek!!!!A Parod is biztos nagyon orul!!!:-))))Jaj de boldog vagyok!!!!Vigyazz magatokra es sok puszi!Varom a fejlemenyeket!Ultrahangrol irj majd :-)<3 <3 <3

Irszikem kitartast a szurikhoz jon tole a baba,tudod!<3:-)

Elromlott a telefonom....most epp mukodik ma vagy holnap viszem vissza a szolgaltatohoz...ugyh.nem tom mikor irok majd mert nekunk itt az albiban nincs szamitogep...majd jelentkezek:-) Meliiiiii :-)))))

2013. szept. 16. 07:45
 5727/9202 anonim ***** válasza:

Drága Lányok!


Annyira de annyira szeretlek Titeket!!!!!!!


Köszönöm, szívből és hálásan köszönöm, hogy ennyire tudtok örülni az örömömnek :)


Én még mindig nem tértem magamhoz :)


Határtalanul boldog vagyok és a párocskám is az, repdes :)


TUDOM, HOGY ITT MINDANNYIAN BABÁSAK LESZTEK, LESZÜNK! ÉN MINDIG IS BÍZTAM BENNE ÉS ÍGY IS MARAD!!!!


LÁNYOK, SOHA NEM SZABAD CSÜGGEDNI ÉS FELADNI.


Nekem is hosszúra sikerült a várás, hiszen több mint 8 évig küzdöttünk, de sikerült :)


Annyit szeretnék még mondani, hogy ha kell, menjetek inszemre viszont ha az első 3 inszem nem jön össze, ne várjatok tovább (ahogy én is....7 inszemig), hanem menjetek lombikra!!!!!!


Meli

2013. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5728/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Lányok!

Irszi megértelek, hogy visszavonulsz egy kicsit, bár nagyon-nagyon sajnálom.:( A blogodat sem fogod írni gondolom, mert ott is ezt a bejegyzést írtad.:(

Na jó pihenj majd sokat azért. :-))

Szerintem azért hihetted, hogy most van az inszem nekem is, mert ha jól emlékszem azt írtam, amikor megjött, hogy én is elérkeztem az inszem előtti utolsó ciklushoz, talán ez félreérthető volt.

Ma vagyok a 17 cn-on, de már én sem bízom semmiiben most, majd az inszem, az majd segít nekem is.

Neked biztos fog.:) Hinned kell benne, most ha jól vettem ki a szavaidból. akkor tüszőrepit is kapsz, nagyobb esély talán.

Évi, és akit még érdekel lapar:

Novemberben derült ki, hogy el vagyok záródva mindkét oldalon, és lapar szükséges, mert talán ott meg tudják nyitni, ezért vállaltam. A HSG rettenetes volt, elájultam a fájdalomtól, nyilván mert a dupla anyag kontrasztanyag sem tudott átmenni.

Altatásban viszont nem fáj semmi!!:-)

Januárra jegyeztek elő, úgy emlékszem a 6 cn-on volt,rögtön menzesz után.

A műtét előtt 2 nappal enni már nem lehet, csak inni, a -3.napon is csak pépeset. Én banánt krumlipürét, bébi kaját ettem. a -2-on pedig paradicsomlevet, teát, üres levest, ilyesmiket. -1. napon (akkor feküdtem be a kórházba) pedig csak vizet, de addigra már olyan éhes voltam, hogy nem is voltam éhes.:-)Délután még plusz hashajtó, és kész a teljes tisztulás.

Azért fontos a teljes tisztítás, mert laparnál gázzal töltik fel a hasüreget, hogy a szervek szépen elkülönüljenek egymástól, és egy esetlegesen elakadt étel darab komoly sérüléseket okozhat a belekben.

Másnap reggel nem lehetett inni sem, kaptam nyugtatót, bekötötték a branült a kézfejembe(ez szörnyű volt), meg kaptam vérhigító szurit is. Aztán már totál kómában toltak a műtőbe.

Hamar elaltattak, és legközelebb csak az ágyamon ébredtem du.5 körül.

Két pici vágásom van, egy köldökömben, és egy a jobb petefészkem környékén, de már most szinte alig látszik. Ott vezették be a kamerát, plussz amit még kellett.

Mikor felébredtem véreztem nagyon-nagyon,hányingerem volt, de este már egy banánt meg tudtam enni.

Másnap tudtam dokibácsimmal beszélni, és mondta a jó híreket, hogy sikerült, és minden oké a méhemmel is, tökéletesen rendben vagyok. :-))

Hát ennyi, megvártam a vizitet, és elengedtek, itthon még pihiztem pár napot, aztán mentem dolgozni. 1 hét múlva szedték ki a varratokat.

Hát ennyi volt csak, nem egy nagy dolog, ne féljetek tőle! :-)

Vica, Irszi, Kriszti, Kicciri, Lívi, Évi sikerül majd nekünk is!!

Meli kismamának külön puszi

Remélem nem hagytam ki senkit, puszi csajok!

2013. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5729/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla köszönöm hogy megírtad...vénás altatást kaptál v agy gázos maszkosat???Jajj nagyon félek de szerintem holnap megyek megbeszélem a dokival mi legyen...Lehet még ezt az évet megvárom.

Vigyázzatok magatokra csajok és hajrá a pozi testekkel:))))Meli neked sok sok sok puszi :)))))

Évi

2013. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5730/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Évi ne félj!!

Beszéld meg hamar, és ess túl rajta:)

Vénásat kaptam, a branülbe nyomták az altatót.

Hallottam egy lányról,aki mindig elvetélt. Laparon

kiderült a méhtükrözésnél, hogy a méhében az egyik redőben ronda ciszta bújt el.

Az dobta ki a pindúrt mindig:((

El is távolították a műtétnél, és azóta sikerült is kihordani a babát.

2013. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!