Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5741/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm Meli küldd a pozitív energiákat :)


Lívi, nagyon szépen megvan az alaphőd szuper :) Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid? :)

Igen lányok szép, és remélem a vége is szép lesz :)


Vica

2013. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5742/9202 anonim ***** válasza:
57%
27 naposak a ciklusaim.Szinte minden hónapban atom pontossággal.Csak nekem sokszor nem ment fel 36.9-nél magasabbra.Most kíváncsi leszek hogy fel megy-e.Livi
2013. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5743/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli, na butáskodj! Látszik, hogy már tombolnak a hormonjaid! :-)))))))))))) IMÁDJUK HOGY TERHES VAGY!!!!!!!!!!!!!!!

Ma késő délután pozitív volt az ovu tesztem, ha holnap halványodik (ma még lesz egy, napi 4-et csinálok!!!!!!), akkor holnap inszem!!!!!! ÚÚÚÚÚÚGYYYYYY izgulok!!!!!!

Nekem semmit sem mondtak, ma telefonáltam hogy mi is van a házas élettel, azt mondták, hogy 2-3 nap teljen azért el, több nem kell.

Mi vasárnap reggel..hm;) szóval már nem szabad!

Annyira izgulok!!!!!! Biztosan bele fogok csavarodni utána a várakozásba......

Insturkciót nem sokat kaptam, pihenne nem kell, mehetek melózni, nem számít hogy a 3/4 csoport gyerek beteg........

Mivel ma volt pozi az ovutesztem, így holnap délután a melóból már hiányozni fogok. Reggel bemegyek, aztán elkapom a vírust a hétre; nincs más választásom lányok!!!!!!!!!!!

Szomorú hogy már nem véd a törvény csak fél évre, és erre vagyunk rákényszerítve!

Aztán a dokimmal íratok igazolást. Hétfőtől megyek szerintem. Jajj, nagyon izgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blogolni nincs időm, ne is nézzétek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))) Irszi

2013. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5744/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Melikem hogy kerdezhetsz ilyet?!ne idegelj!!:-)Most komolyan te haragudtal mar valakire is azert mert boldog?Vagy ez honnan jott ez a kerdes?Akarki babas lett akit kedveltem es aki meg ismeretlen is volt szamomra annak a babasodasanak is mindig orulok.Remelem te is!Biztos a hormonok miatt kerdezted ezt gondolom ahogy Irszike irta.Varjuk h.mi lesz hetfon az ulrtahangon:-)Gondolom tukon ulsz!Ez olyan nehez lehet kivarni h.mit mondanak :-)))Ugyes legyel es orulj olyan jo olvasni h.irod h.mennyire boldog vagy!!!Irjad meg nekunk sokszor mert ez ad erot tudhatnad!:-)Meli kismamaaaaaaaa :-))))

Irszikem drukkolok csutortokre remelem pozi lesz a teszted!!!:-)))Eloszor az ovu teszt idoben aztan meg a hcg 2 csik ugrik le majd a tesztrol!:-)Mi meg bogunk :-)))OROMUNKBEN!:-D

Lilla koszike a valaszt!Muszaj nekivagni...

Vica drukkolok es Livi neked is!Kiccirikem mi ujsag a dokihoz menetellel?Kerdezem en aki meg idopontot se kert h.megbeszeljuk a lapart :-D

Naam is tombolnak a hormonok...megjott a mensim tegnap delben kepzeljetek!Az nagyon nagy szo ujabban mikor closti nelkul nem menstrualok!:-)))csak 2 havonta :-)))Nos...elozo honap 18.-an volt meg es tegnap 17.-en jott meg :-)))tisztara meglepodtem :-))))orulok h.ez legalabb helyreallni latszik bar ettol meg nem vayok babas.Regen is viszonylag rendszeres volt 35-40 naposak.Most valahogy rovidebbek hala az egnek.

Jaj Irszikem teljesen fel vagyok aljjzava az inszemed miatt:-)))olyan ugyi vagy h.belevagtal!!:-)Hajra!!

Puszi Csajok!!!

2013. szept. 18. 07:36
 5745/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irsziiiiiiiiiiii, nagyon drukkolok, azta milyen izgi :)

csütörtökön inszem, hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hát én most el vagyok kenődve, mert semmit sem érzek már a pocimban. Tegnapig még éreztem, ma már nincs az a feszítő érzés középen :(


Mi van, ha már nem élnek???????????????????????????????????????


M.

2013. szept. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5746/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jesszus, még leírni sem lenne szabad.


IGEN IS ÉLNEK, OTT KAPASZKODNAK ÉS MINDEN RENDBEN VAN!!!!!!

M.

2013. szept. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5747/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli ott kapaszkodnak nyugi!!!! Ha nem élnének már véreznél!


Lívi akkor a 12-16-ig napig minden húzzatok bele, mert akkor van ovud. A hő nem baj ha nem emelkedik magasra, nem mindenkinek megy fel mégis terhes :)

Példagörbéket itt találsz [link]


Nem fogjátok elhinni, mostanáig a szaros telefon ügyét intéztem. Kaptam egy sms-t hogy kész a készülékem, megcsinálták a szakvéleményt, amely szerint a készülékem egyáltalán nem hibás, hibátlanul működik! Felhívják a figyelmem, hogy lehet a memória kártya zárlatos. Na most a memória kártya be sincs téve már 1 hónapja, most viszem vissza harmadjára a telefont! Még csak telefon kártyám sincs!!!!!!! A legszebb az egészben az hogy mire visszaértem a munkahelyre a telefonommal, kikapcsolt megint és nem lehet bekapcsolni!!!!!!!!!!!!! Elegem van!!!! Most írtunk egy levelet, hogy felháborító és ledöbbentő hogy szülhetetett hibátlan jegyzőkönyv mikor mégis hibás!!!!!!! Elegem van , felcsesztem az agyam , mérhetetlenül dühös vagyok! Van egy olyan érzésem, hogy megint az van hogy kidobtam 40 ezer ft-ot az ablakon, mert se csere készülék, se nem fizetik vissza az árát pedig garanciális még mert még egy éves sincs!!!!! Elegem van


A görbém legalább szép ez megnyugtató :))

[link]


Vica

2013. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5748/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli hidd el senki nem haragszik rad :) sőt nagyon örülünk :))))

A negatív gondolatokat verdd ki a fejedből,minden rendben van!!!!!

Nekem kepzeljetek nem volt a 21.nappn pecseteles :) kétszer kdnem a krémet.Remelem segít,bár az éhség roham meg megvan.Jobban mondva édesség roham :((

Hajrá csajok

Évi

2013. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5749/9202 anonim ***** válasza:
47%

Melike!!!!!!!!!!!!! Jó vannak a babáid, légy nyugodt! Pihenj sokat! Nem is kéne észrevenned hogy várandós vagy, majd csak a 6-8. hét körül! Szóval nyugi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Minden rendben, meglátod! :-)))))))))))))))


Nekem ma este fél nyolckor lesz az inszemem!!!!!! Úgy izgulok lányok!!!!!! A következő 4 napban pihenek; nem igazán akarok netezni sem; majd meglátom hogy tudom betartani! Szorítsatok nagyon!!!!!! :-)))))) <3 Blogoltam ma!


Két tüszőm van 20 mm-esek! Az ovu tesztem tegnap este volt pozitív! 7.5 a nyh-m! :-) 10. ciklusnap!!!!!! :-))))))

Drukkolok mindenkinek, szorítsatok nekem is nagyon légyszi!!!!!! Puszi lányok, írok ha "túlpihentem" magam! Irszi :-))))))))))))))))))))))))))))))

2013. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5750/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi drága,rettenetesen izgulok érted is!Ez annyira jó!Úgy érzem hogy pozítív hullámba kerültünk csajok!Én érzem,sok mindent meg szoktam érezni!Irszi gondolok rád és imádkozom érted is! puszi mindenkinek.Meli,te pedig ne izgulj kérlek,az nem tesz jót.Puszi mindenkinek Livi
2013. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!