Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5781/9202 anonim ***** válasza:

[link]


Sziasztok Drágáim!Lilla nagyon sok boldogságot kívánok nektek együtt! :))Irszi,pihizz sokat,de látom azért nem bírod ki hogy nem írsz,ennek viszont örülök! :)Vica,az a görbe,komolyan...csodás!Nekem nem ment még lejjebb,úgyhogy vagy holnap vagy vasárnap lesz a nagy nap,már érzem a jeleket :)Meli,vigyázz magadra és a picikkre.Nagyon várom a hétfői híreidet! :) Puszi lányok Lívi

2013. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5782/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Drukkolok nektek nagyon!:)Nekem muloban a mensim...

Lilla sok boldogsagot kivanok nektek!Remelem jol megunnepeltetek egy forro,szexel:)))

Nalunk is unnep van ma a Szerelmemem ma lett 32 eves.Tegnap megcsinaltam az isteni malnatortat :) ugyh.mi is most unnepelunk.:)

Melikem sztem 3 baba van es a Joisten visszaadja a tobb mint 8 ev szenvegest es olyan lesz mintha 3 evente szultel vona egyet!Csak most egyszerre jon a boldogsag :))

Puszi Csajok mindenkinek megyek reggelizni :)Anyaeknal vagyok este jon a Viktor is :)) kiscicak is szulettek :)))

2013. szept. 21. 09:23
 5783/9202 anonim ***** válasza:

Viktornak boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Próbáld jövőhéten is elérni a dokit Kriszti, hogy mielőbb meglegyen a lapar!

Vica, akkor most ha jól értem, nagy reményekkel nézünk előre??????????????? Adja az ég hogy terhes legyél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))))) CSak bírd ki a teszteléssel amíg csak lehet! :-)

Meli, nagyon várom a hétfőt én is! Én azt álmodtam hogy Uh-n vagyok, és a fényképező gép a hasamon, a doki meg ki volt akadva :-) De ott volt a szikhólyagom! Aszzem kettő volt álmomban, mintha kettőt láttam volna, de csak egyről beszéltünk. De én az UH-n olyan dolgokat szoktam látni:-D

MA megyünk sétálunk egy nagyot, de csak lightosan! Jó lesz! Tegnap is voltam egy órát levegőn, nagyon jól esett. A meló gondolatától viszont már rosszul vagyok.... Főleg hogy szombaton is egész nap bent kell lenni:-(((((((((((((

Semmi változás, a mellbimbóim érzékenyek. Ennek nagyon örülök, mert ez segít elhinni, viszont nem sok! :-) Irszi

2013. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5784/9202 anonim ***** válasza:
Lívi, akkor kellemes babagyártó hétvégét nektek! ;-) Irszi
2013. szept. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5785/9202 anonim ***** válasza:

Krisztike, légyszíves ne hozd rám a frászt 3 babával, még viccnek is rossz......


De már alig bírom kivárni a hétfőt. Beleőszülök :)


M.

2013. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5786/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Csajok!

Köszönöm szépen az évfordulós jókívánságokat!!

Szép napot nektek!

2013. szept. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5787/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Vica vagyok!

Mi újság veletek?

Én megvagyok, hőm a helyén, megcsináltam a jónásnaptárat, kiváncsiságból, és szept 7-10-ig jelölte, mi meg 7, 9, 11-én voltunk együtt abban az intervallumban :))))remélem elkaptuk. De ha nem , akkor az ovut kaptuk el :))


[link]


Kísértetiesen hasonlít a pontosan 2 évvel ezelőtti görbémhez , ugyanakkor esett és ugyanannyit, holnap emelkednie kell, akkor ilyen volt

[link]


Szóval izgalmas, és akkor szerda délutáni pisiből pozitív lett meg csütörtök reggel, most is így tervezem :D

2013. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5788/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica szurkolok hogy úgy legyen :)) most nézem majdnem egyszerre volt meg nekünk :))Bár most tényleg nem figyeltünk mikor kell vagy sem hanem inkább amikor akartuk és végre sokkal jobb volt:))Most már tessék a sok pozitív képeket feltenni :)) én úgy szeretem őket:)))))

2 napja nagyon fáj a cicim de semmi mást nem érzek..annyit hogy ugyan úgy fent van a hőm mint szokott...bárcsak meglepetés lenne az én tesztem is :))))))

Szép napot nektek :)

Évi

2013. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5789/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Vica szép a görbéd,nekem ilyen :( nem esett a hőm....nem tudom én már mit gondoljak.

2013. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5790/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli, nyugi, nagyon kicsi az esélye hogy három baba legyen! :-)

Egy vagy kettő, de ez a része már nem kívánság műsor! :-)

Tudom hogy már vannak gyerekek, de hidd el, hogy egy vagy két baba, az szinte mindegy is; bár egyel nyilván sokkal -sokkal könnyebb.

Nekem épp ezért már rengeteg ötletem van, hogy hogyan oldanám meg ha ikreink lennének. Van egy ismerősöm, neki is a 2. lombikra lett 3 babából kettő, és ő megnézte a neten hogyan kell egyszerre szopiztatni őket, és úgy nyomatta! :-) Láttam is! Jó sok időt spórolt így meg...

minimum 4 hónapos korukig együtt is aludtak (egy kiságyban). Cukik nagyon, egy fiú és egy kislány.

Ismerek még egyet ahol 3-ból kettő lett, ott két fiú van. A harmadiknál kettőből kettő, egy fiú és egy lány. A negyedik ismerősöm az eslő sikertelen lombikján van túl, de sajna úgy néz ki a 2. a nyerő, mert a többieknek veled együtt mind a 2. sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szóval egy vagy két baba lesz. Az Uh után majd egyeztetünk hogy mikről álmodoztatok, jó? :-) IMÁDLAK!!!!!!!!!!!!! ÉS nagyon -nagyon büszke vagyok rád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vica, én inkább csak a következő napi reggeli pisit mondanám, nehogy a délutániban kevés legyen a cucc...

Évikém, annyira drukkolok neked!!!!!!!! Nem szoktad így érezni a cicid????

Én rettentő nehezen bírom, persze annyira nagyon félek hogy biztosat mutasson, hogy talán az fog visszatartani a túl korai teszteléstől.

Viszonylag nyugodt vagyok, és a mellbimbóim fájnak; ez biztató. A méhem úgy érzem megnyugodott. Jó is, legyen minden tökéletes mire odaér a lurkó; bár szerintem most már ott van; még 3-4 nap ééééés........... :-)

Senki nem írt az Utróra!!!!!!!!!!!!!! Felemelhetem az adagot szerintetek????????????? VAgy elég ha pecsételek megint a 20. nap körül? Bár akkor úgyis azonnal hívom a dokim; az sem érdekel ah hétvége van... De nem lesz semmi baj! Jó kis önmegnyugtatás. Még jó hogy írtam hogy nyugodt vagyok:-) Puszi! Irszi

2013. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!