Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5811/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli ne maaaaaaaaaar hol vagy?????? Hányan vagytok?????

Évi

Előző is en voltam

2013. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5812/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meliiiiiiii!
2013. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5813/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok drága lányok!!!!


Képzeljétek el, annyira izgultam a dokinál, hogy 172/108 volt a vérnyomásom és 112 a pulzusom.


A doki annyira de annyira örült nekem :) És mindenki az egész intézetben, határtalanul boldog volt a pozitív tesztem miatt :)


Szóval mielőtt bementem, pisiltem és kb. 3 perc telt el az ultrahangvizsgálat között, de addig bőven megtelt újra a hólyagom :) Kis pisis vagyok.


A doki betette az UH botot és ráncolta a szemöldökét. Nem látott semmit, mert a teli hólyagom takarta az egész méhemet. Elzavart pisilni, pedig mondtam neki, hogy most voltam. Erre mondta, hogy már tuti terhes vagyok, mert akkor ilyen kis pisisek a csajok :)


Pisiltem (tényleg bazi sokat) és mindjárt látott egyből petezsákot.

Azt mondta, hogy elég szarul látja, és most jelenleg 1 db petezsákot lát, de lehet, hogy a jövőheti ultrahangon simán lát majd még egyet. Gyanús volt neki.... túl sok sárgatestem van és óriásiak. Az egyik sárgatestem nagyobb, mint a méhem :)


kb. 10cm-es :) Hatalmasra vannak duzzadva a petefészkeim, ezért olyan óriási a hasam :)


A petezsák 8x6x8 mm-es, és benne van egy 2mm-es baba, fekvő helyzetben, és a petezsák bal oldalához van tapadva :)


Nagyon boldog volt a doki :) Sok-sok puszit kaptam :)


Jövőhéten pénteken kell mennem, addigra már dobogni fog a kicsi szíve :)


M.


megpróbálok képet is küldeni, bár nem sokat látni rajta. Berajzolom az egyiken, hogy elvileg mit kéne látni :)

2013. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5814/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Meli egész nap azt figyelem,hogy mikor írsz. Láttam 3ra mentél orvoshoz,nagon várunk a jó hirekkel,hol vagy már???

Csajok múlthéten kedden voltam uh-n,szerencsére minden rendben.

Akkor voltam 28+2 hetes ,de Erik a méretei alapján már 29+4nek felel meg! :)Szoval ö is nagy baba lesz.

Tegnap be töltöttem a 29hetet szoval már lassan számolok vissza felé.

Röviden ennyi történt most velünk.

Meli írj!

Gina

2013. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5815/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli nagyon nagyon örülök nektek, vigyázz magatokra! :)

Gina

2013. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5816/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jajj Melikém!Ha tudnád,már enni nem tudtam annyira vártalak.Drága Meli annyira örülök,megérdemelted.Istenem ez csodás! <3
2013. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5817/9202 anonim ***** válasza:
57%
Livi voltam
2013. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5818/9202 anonim ***** válasza:
nem megy át a kép, mert túl nagy a mérete :(
2013. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5819/9202 anonim ***** válasza:

Gina, örülök hogy jelentkeztél! Azta, már mekkora a babád a pocidban!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Olyan jó lehet, akkor már csak 10 hét (kb.), és a karodban tarthatod, érezheted az illatát........... :-)

MELÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!! <3 <3 !!! OLyan nagyon boldog vagyok MEli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Millió puszika a szépséges babádnak odabenn, és millió puszika a kis elbújt ikrének is, ha kiderül pénteken hogy ő is ott van!

JAjj de nagyon örülök nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én is ösze -vissza puszilgatnálak ha itt lennél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Várom nagyon a kéépet!!!!!!!!!!!!!!!!

Kicciri, szupi nayralást nektek!

Krisztike, a fránya telefonod. nagyon eltűntél! Szilvus, te is, de gondolom Lilike lefoglal! :-) Puszilom!

Vicus, Livi, nem szabad elkeseredni, tudom, az szörnyű.

Gondoljatok bele lányok, ha nekünk most nem jön össze, akkor nincs más hátra, nem kell tovább reménykednem, hanem rengeteg pénzt gyűjteni hosszú hónapok alatt, odaállni a főnököm elé (aki lehet hogy megpróbál felmondani amíg tud ha ez kiderül...), és belekezdeni a lombikba. Vidékről Pestre járni nem egy leányálom, a többit meg ne is ragozzuk. Főleg úgy, hogy én írom állandóan hogy az első lombik nem szokott sikerülni...

Szóval fel a fejjel, orvostól orvosig kell menni, amíg nincs eredmény (baba)!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ezt a h......lye mensis időszakot meg ki kell bírni, aztán szépen talpra állni, ahogy mindig is.

Szeretlek titeket, és büszke vagyok rátok!!!!!!!!!!!!! Igenis megérdemeljük hogy büszkék legyünk magunkra, és egymásra, amiért ennyi mindenen megyünk keresztül; akár fejjel a falnak.


Velem semmi változás, csak annyi hogy kezdek becsavarodni: ma is megnéztem már egy csomószor hogy érzékeny -e még a mellbimbóm... De szerencsére igen! Puszi! Irszi

2013. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5820/9202 anonim ***** válasza:

Meliiiiiiiiii nagyon szuper hírek, most már nyugi!!!!! Szedsz progeszteron pótlást?


Vica

2013. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!