Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5681/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Tegbap is irtam de nem kuldte el megint.Azt vettem eszre ha hosszan irok akkor elszall.Melikem nagyon drukkolo neked olyan jo h.ott vannak a babak a pocodban:-)))<3<3<3

Sajnalom Csajok h.megjott a mensitek!Irszikem ugy orulok hogy mentek inszemre!!:-)Hajra drukkolok nagyon!

2013. szept. 11. 07:22
 5682/9202 A kérdező kommentje:

Szilvus Lilike olyan gyonyoru aranyos es edes egyszeruen tunderi es tokeletes!Imadom ot!!:-)Kis sikitos!Tegnap is irtam h.kerunk kepet es h.miket csinal ujabban?!De gondolatatvitellel csak atment es valaszoltal is ra :-)

Evi tok jo lett a hajad :-)

Gina nagyon orulok h.jol vagytok!Ird meg h.mi volt az ultrahangon!Puszilom a kis Erik Herceget!!:-)

Kicciri hogy lehet h.a Parod nem akarja a babat?!Vagy akarja?Vagy most mi van?!

Menjetek dokihoz te is meg o is nincs mese itt mindkettotoknek vagynia kell a babara,csaladra!

2013. szept. 11. 07:27
 5683/9202 A kérdező kommentje:

Jo hat ha igy elkuldi reszletekben onagysaga okostelefon akkor igy lesz :-):-D Velunk semmi Csajok...elozo honap 18.-an volt mensim utoljara...Semmit nem erzek de ha ereznek se hinnek semminek :-)

Szerelmem jol van mar nem faj neki meg semmi csak kicsit meg fel van dagadva de naon minimalis csak mi latjuk.Majd megyunk fogorvoshoz.Nogyogyaszhoz is be kell jelentkeznem...indulhatnank a laparral lassan...

Puszi Mindenkinek!Szoritok drukkolok!Babasodjunk!:-))

2013. szept. 11. 07:31
 5684/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!


Évi, szupi a hajad, nagyon szép lettél :) Hajrá, így kell csinálni!!!

Kicciri, nehogy már elkenődj, idő kell a pasiknak.


Krisztike, lehet már ott a babód??????


Irszike, mindjárt inszem :)


Többiek, mensi után harcra fel, ezerrel drukkolok!!!!

Higgyetek benne!!!!


Én érzem, hogy sikerült :) Kismamának érzem magam :)


Szombaton óriási pozi lesz a tesztem és a párom ott fog sírni velem :)


több mint 8 év várakozás.... most mindenki babás lesz, mert én elindítom a láncot, jó???????


M.


Szilvusom Lilijéről mintát vettem, nekem is lesz lánykám :) vagy fiam :) vagy ki tudja :)

2013. szept. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5685/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Krisztikém, neked mikor kell megjönnie? Nem akarsz tesztelni? Gyanus vagy :)


Drága Meli, naná hogy erős pozitívod lesz és itt is mindenki sírni fog örömében :)))))

NÁlam reggelre még lejjebb esett a hőm úgyhogy szerintem most van ovum, érzem, fáj feszít a hasam, és van még tojásfehérjém :)))

[link]


Drukkoljatok nekem is hogy célba érjenek a katonáink!!!! :D

2013. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5686/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, most kell nagyon szexelni!

M.

2013. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5687/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ma mindenképp Meli, de még lehet hogy holnap is, aztán utána már csak két naponta :D
2013. szept. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5688/9202 anonim ***** válasza:
51%

Melííííííííííííííííííííí! :-)))))))))))))))))))

Imádom ezt a hozzáállást! Így kell ezt! Kismama is vagy!!!!!!!!!!! :-) Olyan nagyon izgi!!!!!!!!!!!!!!!!

MIndenkit imádok, és mindenkinek örülök! Premenst én sem szedtem!

Szilvus, csókoltatom a síkítóbajnoknőt!

Kicciri, a fiúk hü...ék! :-) Türelem; látod hogy nálunk is mindig a férjem miatt haladunk lassabban.

Lilla, annyira jó hogy együtt nyomatjuk a nagy kalandot! :-) Én lehet hogy majd lemondom a SOTE-t, és áttetetem későbbre. De csak ha megvolt az inszem. Remélem minden rendben lesz! ÉS veled is! :-)

Kriszti, lapar; lapar..... bizoyn, jelentkezz már be holnap! Ne húzd az időt; nincs miért!

Livike, babásak leszünk! :-)

Gina, jó hogy írtál, és akkor később lesz pocifotónk! Kit érdekel hogy kinek mekkora az alap hasa???????? Itt az a lényeg; hogy ki lapul a köldök mögött! :-)

Évike, újulj csak meg, nagyon ügyi vagy!

Lányok, ügye senki se maradt ki? Olyan jó sokan vagyunk! :-)

Írt nekem egy csaj; már írt Pixinek is. Mystic.faye

Olvas minket, lassan a végére ér.

Aranyosnak tűnik; de nem értem hogy miért nem ide ír!

Ha még egyszer valaki majd "zaklat" minket; akkor SENKI ne vegyen róla tudomást! Egy utalást; semmit se írjatok róla, akkor hamar megunja ha nem lesz közönsége!

Imádok mindenkit; nagyon fel vagyok dobva, és MElikém várom hogy megkezd a sort! :-) Irszi

2013. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5689/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Csajok írtam nektek, de az automata trágárság szűrő, nem engedte kiposztolni. A moderátor ellenőrzi. Még csak hasonlót sem írtam, nemhogy trágár dolgokat.
2013. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5690/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Megy a drukk mindenkinek!!! Nálam úgy tűnik megvolt a tüszőrepi, holnap még feljebb megy majd és még és még és még feljebb :DD

[link]

Ma még szerintem összebújunk, és aztán egy nap pihit kap apa, és szombaton megint :D

2013. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!