Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5641/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Köszönöm a blogos dicséreteket, és azt is hogy olvassátok (aki nem olvassa, azt is imádom; nem kötelező ezt olvasni)!

Nagyon jól esik...

Kriszti, remélem energiától duzzadtan tértetek haza!

Évike, küldesz fotót az új frizkódról?

Kicciri: Szívesen!!!!!!!!!!! :-) Örülök ha jó!

Hajrá, húzd csak el Atit orvoshoz! :-)

Livi, ezek a krv@@@@@@@@ tesztek..................... GYűlölöm már őket, ezért fogok venni CB-t (digitális) ha bármi gyanús lesz. Az tuti! Azért rettenetesen szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Első helyre léptél a "babagyanus" listán! :-) Szorítok -szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Melike,, imádlak, és úgy örülök hogy sz@rul vagy!!!!!!!!!! :-) Akkor ezek szerint most sikerült mégis!!!!!!!!!!!!!!!!!! Neked is rettenetesennagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jjj istenem........................

Kibírod a vérvizsgálatig, vagy pár nappal előtte bűnözöl?

Lilla! Most endoki hétfőn, aztán szinte bármi lesz is, megyünk a SOTE ARO-ra, mert érdekel hogy tb támogatottan hogy úsznánk meg. Hány vizsgálat, hogyan kell feljárni, mennyi a benzin, mennyit kel hiányozni melóból.......

Ha csak az elsőnél vannak vérvételek, utána nem, akkor lehet hogy megérné.............

De az is érdekel, hogy ha itt inszemezünk, és ott csak lombikozunk, akkor milyen vizsgálatok kellenek előtta, mikor kell bejelentkezni konzira, mekkora a várólista........

Szóval elmegyünk egy konzira, aztán eldöntjük hogy hogyan tovább. Az inszemek beindulnak, ez már biztos! Remélem.......... Hétfőn kiderül.

Velem semmi, néha késszúrás szerű fájdalmat érzek, de de ja vu érzésem van; és nem lett baba amikor ilyet éreztem, szóval passz. Kicsit ingadozok a beteg leszek /nem leszek határán.

Izgulok nagyon, nem vagyok ideges sem, de egyre kevésbé hiszem el hogy sikerült. ÉS akkor egy belső hang azt mondja: Sikerült; nyugi:-)


De nekem minden hónapban ezt mondja a belső hang...........

Nem leszek hétvégén csajok! Pihizünk egyet mi is! VAs. este, vagy hétfő este jelentkezem!

Drukkoljatok a teszthez, én is drukkolok hogy erősödjön Livi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Melikém, minden percben gondolok rátok!!!!!!!!!!!!!!

Vicus, mi újság? Brigi is hogy eltünt...

Encsi, veletek? Irszi

2013. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5642/9202 anonim ***** válasza:
72%

Livi szurkolok nagyon :)

Irszi szerintem a blogodat nézi mindenki ;)))

Most nem tudok képet feltenni mert anyoseknal vagyunk de ha haza megyünk megcsinálom :))

Szurkolok mindenkinek

Évi :)

2013. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5643/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Vica vagyok! Én jól vagyok, két naponta együttlét :) Melikém jó jel hogy rosszul vagy:) Jaj lányok, képzeljétek voltam tagja egyzárt csoportnak facebookon, hát ma kiraktak, mert akarták mondani nekem, hogy kivel állhatok szóba, mivel én eleve nem íg yállok dolgokhoz, emberekhez, én beszélgetek másokkal is, és ezért én áruló vagyok :)))))Szarul esett, de mondtam hogy nekem ugyan nem mondják meg hogy én kiveél beszélgethetek, a másik csajt azért zárták ki, mert az meg egy másik fórum tagja is, milyen ember az ilyen???? Úristen, na jobb ilyen csoportba nem tartozni, azt hittem a babvállalásról szól, de most már tudom hogy itt csak az a fontos hogy ki kinek ismerőse, kit lehet kibeszélni....na neeeem ekkora baromságot!!!!!

Ez most olyan mintha Irszi nem állna azokkal szóba akik nem olvassák a blogját :) Bocsi lányok, feldúlt vagyok és ilyenkor elütöm a betűket :))

2013. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5644/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Vica, ne törődj az ilyenekkel! Itt jó helyen vagy közöttünk, mi semmiben sem korlátozunk :)))


Lányok, annyira jól esik, hogy mindenki ennyire drukkol nekem :)


Nem tudom, hogy jó jel-e vagy sem, de ma már nem fáj a hasam.


Félek...múltkor is akkor veszítettem el őket, mikor már nem fájt a hasam.


M.

2013. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5645/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli nem vesztetted el őket, beszélj hozzájuk ott vannak :)))

Nem törődök már vele, az ilyen előbb utóbb egyedül marad :)


Vica

2013. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5646/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

[link]

Sziasztok lányok! Sok szeretettel!

Évi alig várom, megmutisd az új frizuradat! Neha mar egy uj haj is olyan önbizalmat ad , ez vmifele újrakezdés :D Jobban van a kereszt fiad?

Ó Livi micsoda super hírek! Hátha most végre sikerült!!!! A baratnodon , bocsi de meg sem lepődök :-/ mindig ez van. .. Viszont örülök, h jól kezelted a helyzetet. Az ilyen hír hallatán már mi HARCOSOK meg sem lepodunk hehe. Ha láttál vmi halvány csíkot, akkor annak erosodnie KELL!

Azért vigyázz ne dolgozz sokat a furdovel!

Irszi, na képzeld. ..Ati el van ajulva mert "olcsó" lett a nyaralás és azon jár az esze. Nem tudom mi lesz meg!

Jobb ha elmész dokihoz és a kezelesbe belekezdtek. Ezek a valaszok engem is nagyon érdekelnek. Amúgy kiakadnek ha mindenkinek most lenne pozitív tesztje. Persze jó ertelemben ;-)

Vica miféle banda volt az Anyukám :O undorító. ..itt biztos nem szabjuk meg ki, hol, mit beszeljen.....van más amivel foglalkozzunk! Szeretjük egymást úgy ahogy vagyunk pont

Legyetek is együtt és Te is babas leszel ebben a hónapban ok?

Meli ne idegeskedj! Nem fáj a hasad mert már beagyazodott mind a 3 baboca! Csak eddig keresték a legtutibb helyet ;-) tudod testvér viszály :-P

Simogasd a pocid es mond meg Nekik, alig várjuk, h lássuk Őket ♡♡


Merre vagytok Drága lányok! ?

2013. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5647/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok Vica vagyok :) Lívikém ki újság???
2013. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5648/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Nekem lehet hogy megjön; 2 napja rettenő enyhén mintha barnáznék; de a legutolsó pisinél már sajnos több volt; így lehet hogy elkezdődik:-(

Mindegy, akkor is kihúztam 20 napig; bár jó lenne ha csak holnap jönne meg. Vagy még másfél évig nem :-)))))))))))))

Egyébként jól vagyok!

Évi; édes vagy!!!!!!!!!!!!!!! ÉS várjuk a fotót!

Kicciri; te is!!!!!!!!!!!! :-) Én is kiakadnék:-)

Vica....... ennyi b@rmot! Hát igen............. Nekem nagyon tetszenek azok a babás topicok is, ahol ez a téma, de nem bírnék már sehová csatlakozni; itt is alig bírom követni az eseményeket! :-)

Néha úgy érzem; miattatok lettem netfüggő! Én soha ennyit nem ültem a gép előtt! :-)


Krisztike, mi a harci helyzet??????????????


Meli!!!!!!!!! Nyugi, semmi baj! Én is azt gondolom, hogy most már kiboxolták magukat! Pihiznek!

Elvileg nem kellene semmit érezni a 4-6-7. hétig; ez nyugtasson meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Akkor most tapadtak; mikor kell visszamenned, vagy mi a következő lépés? Irszi

2013. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5649/9202 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg Livi, mi újság??????????????????? Ezért is jöttem egyébként; gondoltam tuti itt vagy a nagy hírrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi
2013. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5650/9202 anonim ***** válasza:
57%
Itt vagyok lányok!Meg fog jönni sajnos,érzem.Úgyhogy megint butaság volt a teszt...csak megtanulom egyszer végre!Nem baj,szurkoljunk a Melinek!Puszi mindenkinek,Livi
2013. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!