Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5651/9202 anonim ***** válasza:
57%

:( en azért szurkolok Livi hogy ne jöjjön meg :))

Évi

Ja írtam délután is de modt látom nem ment el

2013. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5652/9202 anonim ***** válasza:
57%
Úgy néz ki megjött.Úgyhogy a teszt volt szar.Úgy kell nekem.... puszi lányok!Meli helyzetjelentést kérünk! :) Livi
2013. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5653/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lívi, ez nem igaz, pedig azt hittem már hogy :((( Melike hogy érzed magad?

Jaj én nekem kezd fájdogálni a pocakom, és ma reggel volt egy kicsi tojcsim is :) Remélem küszöbön az ovu ;)

[link]

2013. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5654/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja, Vica voltam :)
2013. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5655/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vicám,ez van.Azért tegnap már kezdtem kétségbe esni hogy már nem tudom mit csináljak,annyira szeretném... :( De ilyenkor mindig ez van,hiába határozom el hogy könnyebben fogom fel.Ráadásul mintha az élet még szivatna is,hogy nesze,neked nem adunk ilyen örömet,de nézd körülötted ott is egy baba,ott egy terhes barátnő,jajj tegnap megszületett....stb.Mintha az élet valamiért büntetne...áhh ne haragudjatok,elmúlik.Livi voltam
2013. szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5656/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Nekem is megjött 1héttel korábban! Csak "úgy"nem lesz babam :'( szóval mehetünk a dokihoz lányok :-/

Livi Drága kezet foghatunk!

Puszika.

2013. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5657/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jaj csajok, borzasztóan sajnálom, hogy megjött :( Még hányszor kell ezt elviselnünk????


Irszi, te meg még bízzál benne, hátha ez a barnázás nem a mensi jele.


Csajok, ha nekem megjön most szombaton, akkor dobok egy hátast és kikészülök.


Nagyon puffad a hasam, pedig becs szó eszem a fél kg husit, mégis puffad, talán mert....ki sem merem mondani, talán mert sikerülhetett vajon?????


Jaj, nagyon izgulok már. Szombat reggel tesztelünk a párocskámmal :) Tiszta izgalom az egész.


Valahogy azt érzem, hogy van bent valaki...... csak nehogy sírás legyen a vége....


M.

2013. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5658/9202 anonim ***** válasza:
Melikém,nagyon izgulok érted!! Livi
2013. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5659/9202 anonim ***** válasza:
Kicciri,mit mondhatnék,kitartást nekünk.Eljön a mi időnk is egyszer.Ha tudnám mikor,nem is izgulnék annyira.Livi
2013. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5660/9202 Kicciri ***** válasza:

Köszönöm Livi, Neked is kitartást! Kb a következő 1! Évben biztos jön a gólya! Mensi után mész dokihoz?

Vica! Csak nyugodtan! Ne idegesitsd magad miattuk! 2hét!


Meli , elhiszem hogy félsz! Teljesen természetes ;-) az összes pozitív energia meg gondolat megy hozzátok ♡♡ Kizárt, h nem vagy terhes! Annyira hiszek Benned! Annak a rengeteg várakozásnak vége kell h legyen!

2013. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!