Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5631/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

SZIASZTOK CSAJOK!


Meli nagyon veled vagyok bizony!!! Sikerülnie kell!! És fog is!

Irszi Te is, olvastam a blogodat. Szóval lesz inszemed az endo dokidnál, aztán konzultáció a SOTE-n?

HA nem jön össze az első inszem, akkor az ARO-n lesz a második?

Kicsit összezavarodtam, ne haragudj.

DE! Nem is kellenek ezek, mert most nagyon gyanús vagy Te nekem, baba-gyanús:-)

Nekem, ha megjön legközelebb, szerintem 30-a körül, akkor kell telefonálnom az ARO-ra , és már mehetek is a 4-5 cn-on kb. JAj de izgi. :-)

Vicus Te hogy állsz? Nekem azt hiszem 6. cn van ma.

Évi drága megihlettél málnalevelet meg cickát iszok!

Utolsó kapálózások az inszem előtt:-))

Krisztike hogy telt a nyaralás, azt hiszem ma jöttetek meg, ha jól emlékszem.:-)

Kicciri cukik a babák, 4 baba: 3 Melié, egy Irszié per pillanat ők az esélyesek:-)

Erről jut eszembe Szilvi fotót kérünk Liliről.:-)

Puszi Mindenkinek!

2013. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5632/9202 anonim ***** válasza:

Hű azt a mindenit:) jó sok baba;)

Lilla en nem mertem tovább inni a cicka teát mert nagyon fajt a derekam..de a Málnat néha :/ iszom...

Meli hogy vagy???

Jövő heten lehet megkeresem a dokit vagy elmegyek a maganba...meg meglátom

Szep estet Évi

2013. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5633/9202 anonim ***** válasza:

Jól vagyok csajok, kicsit nyilalgatok, de még ovunak szerintem korai :)


[link]

2013. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5634/9202 anonim ***** válasza:
Vica voltam :)
2013. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5635/9202 anonim ***** válasza:

Meli, ilyenkor mikor lehet majd elkezdeni tesztelgetni? Jaj ma tapadtak meg a babácskáid :)))

Vica


Nálam maradt a hőm, semmi változás, de az most nem is érdekes, most értetek kell izgulni :))) Értem majd ráérünk 2 hét múlva :DD

2013. szept. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5636/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok! Tegnap kidoltunk Atival *-*

Irszi köszi a linkelest ♡

Olyan edesek a babák ;-) az apuka meg hogy kinyult. ..

Lányok azt mondom, ha eddig nem jott a baba akkor jobb ha megyunk dokihoz es nekikezdunk a "dolgoknak" Sajnos nekünk már nem éri meg várni :'( Tehát fel a fejjel es irány a doki! Meli pihenj sokat es vigyázz magadra! Kérlek! Persze várjuk a híreket...de fontosabb, h pihenj!

Kaptam 25-re időpontot , mert nyaral a dokim. .26-án meg megyunk nyaralni na szép! Természetesen Ati nem nagyon hajlik a vizsgálat felé :'( sejtettem, h ez lesz :'(

Vica mikor mész dokihoz?

Évi remélem a kocsi hamar kész lesz! A pénzen ne aggódj az sosem elég! Amúgy olyan nem volt, h ne legyen sehogy!

Kriszti milyen volt a nyaralás?

Szilvi hogy vagytok?

Livi mikor mész dokihoz eldontotted? Milyen vizsgálat kell?


Puszika es mostmár zebras tesztetszeretnék látni .....

♡♡♡♡♡♡

2013. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5637/9202 anonim ***** válasza:
Kicciri, ha kétcsíkos lesz a tesztem :) akkor megyek hozzá legközelebb, remélem október elején :)
2013. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5638/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!


Nagyon-nagyon szarul vagyok. Tegnap még admon kellett ovitrell szurit, ami tiszta hcg, hát ne tudjátok meg, milyen iszonyat hányingerem van tőle :(


Ja, és tegnap délben elkeztem a 7.dpo-t. Este már olyan fájásaim voltak, nagyon dolgoztak, éjjelre szépen megtapadtak. Iszonyat fájt az egész méhem, petefészkeim, szúrkáltak ezerrel.


Ma meg döglődök a hányingertől. Kész vagyok. Azt hiszem, sikerült!!!! A múltkor nem voltam ennyira szarul. És a hasam óriásira van puffadva és nagyon fáj a méhem. Állítólag ezek jó jelek a lombik után.


Hát meglátjuk, de én azt érzem, hogy bent van(nak)!!!!!


Most már csak drukkolni kell nekik :)


Tesztelni csak akkor lehet, ha az ovitrell hcg hatása kimegy a szervezetemből, mert csak becsapnám magam a pozi tesztekkel.


M.


MINDENKIT PUSZILOK, SZORÍTSATOK. (NAGYON SZARUL ÉRZEM MAGAM )

2013. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5639/9202 anonim ***** válasza:

Nem baj Meli :) érezd magad szarul ha szabad így mondanom :) dr legalább tudjuk dolgoznak :)) nagyon nagyon szurkolok :)

Nekem is fajt a hasam alja pedig meg csak a 11cn vok ..kezdem a progi krémet 2szer kenni lassan ha megkapom.

Tegnap elott vettem egy cipőt amire rá kellett jönnöm nagyon magas így becseteltettem.

Ketesztfiam pedig szerdán hányt az oviba most meg lázas :(( olyan szomorú vok:((

Ja es rövid hajam lett tegnap :) meg majdnem narancssárga :)) de sikerült sötétiteni rajta :)) elég érdekes lettem volna :))(

Meli ha jól tudom 11nap alatt ürül ki, utana erős pozi tesztel te kezded meg a sort majd mindenki sorba :))

Évi

2013. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5640/9202 anonim ***** válasza:
Melikém,tudom hogy kibírsz mindent azért hogy a babácskáid jó helyen legyenek.Elkezdett szurkodni a méhem olyan nagyon fájdalmasan pár napja és ezért vettem tesztet,x-epilt mert arra esküszik mindenki...hát lányok hogy ne legyek nyugodt kijött rajta valami halvány második,de ne is kérjétek hogy feltegyem mert természetes fénynél látszik csak meg kicsit látom amúgy is de a képeken semmi.Szóval holnap megcsinálom,vagy holnapután a másikat ha erősödik akkor örülhetek ha meg nem akkor meg megérdemlem a sorsom mert már megint nem bírtam magammal. :) Irszikém,a blogod...csodálatos,a versen sírok,zokogok ahányszor elolvasom.Nehezen viselem már ezt,de tudom mi is magunkhoz ölelhetjük egyszer a kicsinket.Ma jöttek felmérni a fürdőszobát,szerdán küldi az árajánlatot,elég profi kis csapat.Majd meglátjuk.Ez most le is foglal hála az égnek.Igy végre a zuhanyzó le lesz cserélve kádra,igy a kis csöppségünknek lesz hol fürdeni,ha egyszer már végre születik :)Ami haladás számomra az az,hogy a barátnőm hívott,jön a 3. gyerek...becsúszott gyógyszer mellett...és ettől én végre már nem kaptam sokkot és nem bőgtem napokig az irigységtől.Elmúlt...nincs is értelme,attól nekem jobb nem lesz.Ez van.Örülök neki.Lányok,jó hogy vagytok,köszönöm hogy elmondhatom valakinek ezeket a gondolatokat. <3 Szép hétvégét és jövök a hírekkel ha rossz ha jó.Livi voltam
2013. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!