Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5601/9202 anonim ***** válasza:

Irszi en is remelem :)

Lehet csak el kène mennem egy kineziologushoz mert ahogy ide került a kis kutya megijedtem a felelősségtől es lehet s baba miatt is van valahol ilyen bennem:(( pedig nem akarom hogy legyen de a kutya fele mar ez elmúlt.)) jól odszeszoktunk :)na megyek alszok mert reggel viszem az autót es utána itt a festés meg..jó ejt

Eltűnt Encsi is :((((

Évi

2013. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5602/9202 anonim ***** válasza:
Én is szurkolok :)))))))))Évi
2013. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5603/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Kedves Kislánykák,

persze megjött sajnos, ahogyk kellett:(

Köszönöm h gondoltatok rám.

Ezek nagyon szép színek Évi, tuti jönni fog a babátok hamar:)

Málna levél és cicka? Ezeket egyszerre forrázod? VAgy külön külön?

Meli nagyon várjuk a híreket!!

Irszi mit érzel? Lehet sikerült? Látod elérkeztem én is az inszem előtti utolsó ciklushoz:(

Puszi Mindenkinek, legyen szép napotok !

2013. szept. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5604/9202 A kérdező kommentje:

Irszi :-))) :-D Igen Attis Kicciri Parja :-)Imadlak!:-):-D

Evi!sajnalom az autot :-\ remelem mihamarabb megjavitjak!:-)

Lilla. :-( A franya mensi mar megint.:-( Fel a fejjel!Ugyis sikerulni fog!:-)

puszi Csajok megyunk lubickolni a jo meleg gyogyvizben!:-)

2013. szept. 2. 09:35
 5605/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok!

Lilla, sajnálom, h megjött :'( ahogy írtad ez után inszem lesz! Megcsinálják és után jön a baba! Jönnie kell! Veled vagyunk!

Évi remélem a kocsi már kész! A színek nevei lehet bevonzzak majd a babát ;-) Drága Évi, remélem ez után már csak jobb lesz!

Livi remélem jobban vagytok már! Amúgy sosem lehet tudni, lehet épp ebben a hónapban fogant meg a baba! Pont amikor totál nem látod esélyesnek ;-) A fürdőszoba felújítása hogy halad?

Irszi , nekem van Atikam ;-) Figyu már akartam kérni h újra linkeld be a blogod légyszi. Azt tudom, Szamóca a neved! Köszönöm. A másik, meg tutira van abban igazság, h pszichésen gatolunk dolgokat. Pl néha úgy fáj a derekam, nem bírok menni. ..aztán ramjon a tusszoges DE! olyankor atfut az agyamon, na most ketté törik derekam es kepzeljetek el sem jön semmi tusszoges csak a lendülete hihetetlen :D ...

Kriszti érezd magad jól a nyaralás alatt is! Írj amint tudsz:-)

Meli olyan izgatott vagyok, az már hihetetlen! Atinak is mondtam, drukkoljon, mert itt minden pozitív energiara szükség van! Tehát ma meg is kapod Őket??? Várjuk a híreket!

Hol vagytok ritkán író Lányok??? Ugye azért olvastok minket?

Na nálunk a szitu < ma vagyok asszem a 14. C.napon voltunk is együtt. A több meg majd kiderül :-/ ja semmi peteerest nem érzek csak nyakom van Pénteken megyunk utazási irodába és remélhetően lezarjuk a témát. 4-en v 5-en megyunk VALAHOVÁ! ott derül majd ki hová a legolcsóbb. Ha én inteznem már régen kész lenne.... A héten megyek dokihoz, kérek idopontot! Eleget ültem itthon! Az a kérdés Ati emlékszik-e az ígéretere?!


Millió puszika mindenkinek!

2013. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5606/9202 anonim ***** válasza:

Igen egybe teszem a két teát mindegyikbol 1-1kanallal es leforrazom 2csesze vízzel ezt egy napon keresztül kortyolva iszom..elvileg 2sze 3szor ennyit kene de nem merek a cisztasodas miatt.peteeres után a palástfűvet fogom inni:)

Szép napot MELI MIZU VELETEK?????

mi meg a falat javítjuk es nemsokára meg lesz a festés :))

Évi

2013. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5607/9202 anonim ***** válasza:
Meliiiii!!!! Remélem ez azt jelenti hogy beültették a babákat :)
2013. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5608/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok!

Melusom jol van,vissza kapta mind a 3 babát:)))

Drukkoljunk neki:))

Sikerülnie kell,a nyálkahártyája is 16 mm:)

Tökéletes:)

Holnap irok magunkról is:))

Szilvi

2013. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5609/9202 Kicciri ***** válasza:
57%
Oh ez nagyszerű hír! Mind Vele vagyunk! Vigyázzon magára és pihenjen sokat! Hű de boldogság ez ♡♡♡
2013. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5610/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj Meli 3 baba!!!!! Mind szépen megfog tapadni úgy betapadnak a kis lurkók hogy 9 hónapig ott lesznek :)))


Vica

2013. szept. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!