Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5591/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Szilvike, örülök hogy írtál! Szuper hogy 8 lett Melinek, a múltkor 6. HA mind a 8-at ICSI-vel csinálják, akkor 7 tuti tovább fejlődik, így mehet 2 a pociba, és a többiek a fagyiba! Szuper, mert ha esetleg ez sem sikerül, akkor legközelebb csak bemegy egy spontán ciklusban akár, és kap újabb 2 kiolvasztott babát!

Remélem csak a tesó projektnél lesz rá szükség, de akkor fel lehet ajánlani... de ezt most hagyjuk :-)

A lényeg hogy szupi! :-)

fürdőt ki lehet hozni ennyiből, de nem szabad kapkodni, meg kell várni az összes ajánlatot, az akciókat, vagy keríteni egy ismerőst, aki olcsóbban vásárol. Én a konyhát fogom kifesteni! :-)

Kriszti, jó hogy meggyógyult Attis, pihizzetek sokat!!!!!!!!!!! :-)

Én rendben vagyok, tegnap kezdtem el krémezni. Remélem kitart hétfőig; már alig van benne! :-) Irszi

2013. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5592/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szisztok lányok!


Évi, sok boldogságos szülcsinapot :)


Ahogy drága Szilvusom megírta, 8 petécskét szívtak le.

Nagyon reménykedtem benne, hogy mind a 8 szépen megtermékenyül és lesz fagyasztásra is.


Sajnos nem így történt.


Ma reggel telcsiznem kellett és mondták, hogy sajnos nagyon rossz minőségű a sperma és szinte nem mozogtak, de igyekeztek a legszebbeket kiválasztani.


Hát 8 petéből sajnos csak 4 termékenyült meg és abból is 1 rosszul osztódott, ezért 3 DB CSODASZÉP SEJTECSKÉM OSZTÓDIK SZÉPEN, ÉS HÉTFŐN MEGKAPHATOM ŐKET :)


Az embriológus szerint nagyon szép ez a 3 sejt, és szerinte hétfőig megmaradnak.


Sajnos még itt a holnapi nap, oly messze van a hétfő, de én reménykedem benne, hogy megvárnak.


Beleőrülnék, ha minden hiábavaló lett volna....


CSAJOK, KÉRLEK IMÁDKOZZATOK AZÉRT, HOGY HÉTFŐRE MEGLEGYEN MIND A 3 BABÁCSKÁM ÉS VISSZAKAPHASSAM ŐKET :)


Millió pusza Nektek!


M.

2013. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5593/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj Meli! Nagyon izgulok érted.Én ezzel a lombik témával soha nem foglalkoztam és azért érdekes olvasni hogy hogyan megy ez...sajnos soha nem lehet tudni hogy szükség lesz-e rá!Úgy szúr alul,ez a hónap mikor úgy tudom nem jókor voltunk együtt,mégis úgy érzem a dolgaimat...na ezt jól megmondtam,de tudom hogy ti értitek miről beszélek :)))Nézzétek mit találtam,dr Hamvas Ferenc nőgyógyász irásait olvasom,érdekes,és elgondolkodtató.És ilyesztő is ,mert olvastam például hogy a menstruáció alatti szex is oka annak ha egy nőnek nem sikarül rendesen teherbeesni,mert visszafordíthatatlan folyamatokat indít ....ezt nem is tudtam,fénykorunkban egyáltalán nem érdekelt ha megvan...bárhol,bármikor :D És lehet hogy ez baj volt....


Mit kell/ene/ tennie egy babavállalásra készülő nőnek annak érdekében, hogy a lehető legkevesebb kellemetlenséggel kerüljön szembe?



tovább Dr. Hamvas Ferenc adatlapjára



Előre szeretném bocsátani, hogy nem vagyok híve a tudományos "gyerekgyártásnak". Ez egy természetes folyamat, melybe csak módjával és igen óvatosan szabad beleavatkoznia akár a gyermeket óhajtó párnak, akár külső segítőknek. A mai emberekre sajnos igen jellemző tulajdonság, hogy hajlamosak hirtelen nagy váltásokra, érzelmi és fizikai szempontból egyaránt. A gyermekvállalás időpontja meglehetősen kitolódott a harmincas évekre, a szexuális élet megkezdése meg a tinédzser-kor közepén már jellemző része a fiatalok életének. Azt lehet mondani tehát, hogy a nők nagy részének életében van egy közel 15 éves periódus, amikor fizikai szinten és pszichésen meglehetősen erőteljesen utasítják el a terhességnek még a gondolatát is, sőt egyesek szinte betegesen félnek a teherbeeséstől és annak következményeitől. Ezzel tulajdonképpen nem tesznek mást, mint az Anyaság minden nőnél genetikusan jelenlévő ösztönét, tudatosan gátolják és mesterségesen minden eszközzel elnyomva a tudatalattiba kényszerítik. Aztán a kor gyermekeire jellemzően jön egy hirtelen váltási periódus: most azonnal legyen gyerekem, mert én most már úgy gondolom, hogy eljött az Anyaság ideje. Már tulajdonképpen túl a harmincon egy kicsit késésben is érzem magam, és az eddigi terhességtől való szinte beteges félelem a tudatosukban hirtelenül átvált egy gyermek iránti türelmetlen vágyba, majd egy rövid sikertelenség után egy ugyanilyen, szinte beteges meddőségtől való félelembe. A tudatalattiban még bőven működik a korábban oda leszorított terhességi félelem és elutasítás, és ez harcba száll a jelenlegi gyermek utáni vággyal és a meddőségtől való félelemmel. Szóval ennek megfelelően egy hatalmas pszichés teherrel telt puttonyt cipelnek nagyon sokan a hátukon, amiben még esetleg benne vannak az Anyák, Nagymamák genetikus élményei is, és amit egyáltalán nem árt lerakni mindenkinek a válláról, mielőtt babát vállalna. Ezért én mindenkit elküldök egy jó és részben erre szakosodott kineziológushoz, hogy a segítségével sikerüljön megszabadulnia a puttonyától, és lerakhassa azokat a pszichés terheit, amelyek gátat jelenthetnek a teherbeesésében. A pszichés problémák ugyanis az idegrendszeren keresztül jelentősen befolyásolhatják a hormonrendszert és ezáltal megzavarhatják vagy akár tökéletesen blokkolhatják a peteérési folyamatot, vagy korai abortuszhoz vezethetnek. A másik fontos tényező az Elevit magzatvédő vitamin rendszeres szedése, melyre vonatkozóan külön gyakori választ olvashatnak. Van még egy fizikai tényező is, amiben én nagyon hiszek, és ez a káros földsugárzások kérdése, melyek a gyakorlati tapasztalataink szerint nem ritkán akadályozzák a teherbeesés normális folyamatát vagy vezethetnek a terhességek idő előtti megszakadásához. A tapasztalataink szerint a földsugárzások kiárnyékolása után röviddel bekövetkezik az addig esetleg évekig hiába várt fogamzás, vagy az addig esetleg sorozatban megszakadó terhességek egészségesen megmaradnak.

2013. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5594/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hétfőn derül ki mikor lesz kész az autóm :((( remelem tényleg hamar...most elkezdtük a festést :)) legalább a szoba tiszta lesz :)) utána jön a konyha..szurkol lányok hogy minél olcsóbb legyen a fürdő átalakítás.

Meli imádkozok hogy visszakapd a babaidat :)) rendbe lesz minden

En elkezdtem napi egyszer inni a cickafark es málna level teát majd a palástfűvet peteérés után..jah es zöld lesz a fal es pont palástfű az elnevezése:) a festenek :)))

Évi

2013. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5595/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli!!!!!!!!!!!! Imádkozom érted, és a három szépséges zigótádért! Hihetetlen hogy a 8-ból már csak hárman vannak.............

De ők még ott vannak, és lesznek is, megkapod őket (most mindhármat kérnéd?), és annyi babával maradsz várandós, ahánnyal te szeretnél...........

A petefészkeid hogy vannak?


Évi, milyen jó is egy ilyen festés... nekem tavaly verték szét a házat! :-) Vagy egy évvel előtte? Már nem is emlékszem... de ráment a nyarunk!


Érdekes ez az íromány, nyilván van is benne igazság. Bár én mindig is akartam gyereket, 17 éves korom óta vásárolok a még meg nem született gyermekemnek. Annyi cucc van; el sem hinnétek....................................


Én is görcsölök, meg szurkál a hasam, meg minden, most a derekam is elkezdte megint.......

Érdekes, van hónap amikor semmi sincs, máskor meg tünet -tünet hátán........... Irszi

2013. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5596/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok.............. Egy csomót írtam a blogomba, és elszállt!!!!!!!!!!!!!! Olyan mérges vagyok!!!!!!!!!!

Krisztike, ez miattad van! :-D Vicceltem!

Hát, az eszembe jutottál, hogy milyen lehetett amikor neked is elszállt amit írtál 2* is..............

Grrrrrrrrrr! Irszi

2013. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5597/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi el tudom képzelni mennyire idegesítő :((

Jah azt nem is írtam hogy a konyhába kiválasztottunk egy sárga szint annak meg az a neve GOLYAHIR :)))) remelem az is lesz..jön a tiszta lakásba ;))na szép napot nektek

Puszi

Évi

2013. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5598/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!<3

Lillus szoritok h.ne jojjon meg!:-))

Melikem szupi h.van 3!!Megmaradnak mi az hogy!!!Gyonyoru gyerekek lesznek majd :-)) szoritok nagyon!jojjon mar el a beutetes gyorsan!:-)

Irszikem ki az az Attis?Ha a Paromra gondolsz :-D Viktor :-D:-D:-D De edes vagy!:-) na ugye milyen sz*r amikor elszall ?! Jajj remelem ezt elkuldi.Olyan izomlazam van az sok uszastol alig birom tartani a telefont.Na majd holnap radolgozunk :-)

Kitartast Csajok a felujitasokhoz...nem egyszeru de a cel lebegjen a szemetek elott h.milyen szepseges lesz!

Puszikak!!:-)<3<3<3

2013. szept. 1. 20:56
 5599/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, remélem ezek a festékek isteni előjelek, és meghozzák a szépséges lakásotokba a szépséges babátokat!

Igen Kriszti, a Viktorra gondoltam... Akkor Attis Kicciri párja? :-D Bocs! :-)

De jó nektek hogy még pihiztek! :-) Töltődjetek fel!

Melike, jelentkezz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hogy álltok?

Szilvus, te jól köddé váltál! De imádunk így is, és tudom hogy ránk nézel, csak gondolom Lilikénk egyre aktívabb, és nehéz mellette bármit is csinálni........

Irszi

2013. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5600/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jajj, Lilla, én is nagyon szorítok hogy ne jöjjön meg!!!!!!! Irszi
2013. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!