Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5551/9202 anonim ***** válasza:

A Hürrem aranyos, de ha anyósodéknál fog lakni, akkor tuti anyósod átnevezi. Az enyém átnevezné! :-) Mindegy hogy én mit adnék neki, csak azért sem... anyósok! Remélem én kedves anyós leszek!!!!!!!!!!!!

Régen én is azt hittem hogy beágyazódni nem tud, de most már fogalmam sincs hogy mit gondoljak. Az a baj, hogy ezzel nem igazán foglalkozik senki, hiába is verem én a tamtamot.

Bízzunk benne hogy hamarosan beágyazódik mindenki szépséges babája minden baj nélkül! Puszi csajok! Jó éjt! Irszi

2013. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5552/9202 anonim ***** válasza:

Szerencse az enyém nem nevezi át eddig de holnap dől el mi lesz a neve.Reggel megyek az endo dokihoz es tuti sírni fogok mert nem fogytam :((( kiváncsi leszek mit mondd..

Irszi olvastam a blogodat es szurkolok nagyon :))

Szép estet kutyám kint nyüszit :( de kitettek egy macit melle es így elvan

Évi

2013. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5553/9202 A kérdező kommentje:
Na jo most nagyon cifrat mondanek.Nem kuldte el megint ez a majom telefon :-((( irok majd geprol.
2013. aug. 28. 07:50
 5554/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!!!


Jó hírem van :) Mára 5mm-t nőttek a tüszőim, így van 21-20-19.....16mm-es tüszőm, ami péntekre újabb 5mm-t fog nőni, tehát mind bőven 20mm feletti lesz.


15 tüszőt számoltunk ma meg :)


És a fiatal doki fogja a műtétet csinálni. Ma is Ő ultrahangozott, és pénteken leszívja :)


Csajok, lazán péntekre tették a leszívást, nem is volt vita belőle, egyértelmű volt a méretek alapján.


Ugye, megmondtam??????? Kizárt lett volna, hogy tovább bírják hétfőig.


Így is nagyon kell magamra vigyázni, nehogy elpukkadjanak.

Most 3x-os nagyságú a petefészkem, még max. 1 cm-t nőhet átmérőben, mert ha többet nő, nem kaphatom vissza a babáimat hétfőn.


M.

2013. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5555/9202 anonim ***** válasza:

Évikém, szurkolok nagyon! ÉS köszi :-) Legalább az endoki okost mond, remélem. Én is elkezdtem a 16gCH diétát; elég durva, de tartható. Bár az ebédnél tuti csalok! Azt még nem számoltam ki....

Én próbálom hívogatni a BMC-t is, de csesznek telefont venni.

Lányok, én igyekszem most az ovutól betartani hogy nem nyújtózkodok, nem emelek nehezet, és nem hajolok (guggolok ha kell hajolnom). Elég nehéz, sokszor nyújtózkodom pl. a kislámpa kapcsolóért, és félúton jut az eszembe. De akkor is :-) Ez is segíti a beágyazódást; illetve nem segíti, hanem nem hátráltatja.

Kriszike, mi a túró van a telefonoddal? Onnan majd csak rövideket írj....

Meli, gratulálok; veled örülök! Ha bármi közbejön és nem kapod vissza őket most sincs nagy baj, mert akkor mennek a fagyiba, és a következő -akár stimuláció nélküli!!!!!!!- ciklusodban megkapod őket! Puszikák! Irszi

2013. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5556/9202 anonim ***** válasza:

Remélem, semmi nem jön közbe :)

Drukkoljatok nagyon kérlek :)

M.

2013. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5557/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok! Évi, Kini nagyon édesek a kutyik! Kis tunderek :-)

Évi Hurrem szép név, de szerintem is (jó) anyósod tuti kinevezi. Biztos nem lehet nálatok? Mi volt a dokinal?

Nekem is van otthon egy , Szőrme a neve.

[link]

Itt épp locsolja a kertet ;-)


Meli ez igazán nagyszerű hír ;-) hu nagyon izgi és nagyon drukkolok, h minden jól menjen!!!!! Mostmár kicsit fellelegezhetsz remélhetoleg.


Kriszti azt csodálom, h meg nem verted szét a telefont! ;-) telorol írni jártam én is így. Biztos csuda jó dolgokat írtál. Hogy van a parod is?

Irszi , kiakaszto ami a paroddal történik, lehet hülyeséget irok, de nem lehetne antibiotikumot adni Neki? Bocsi ha hu*eseg. ...

Mensivel mi szitu? Oh Drága lányok, úgy kívánom mindenkinek már egészséges eletet!

Ma kb 5 nagypocakos kismamink volt az üzletben egy asztalnál ...néha nem is merek odanezni. Minden nap kb 20 tuti bejön a shopba. Természetesen mosolyogva kell kivinni a rendelést :-/ Aztán meg mikor mind egyszerre szoptatás na az világ szám. .....

Na DE eljön a mi időnk is!!! Így v úgy úgyis ANYÁK LESZÜNK!

Amúgy most vagyok a 8.c.n-on semmi extra nincs, Atival ellentétesen dolgoztuk szóval lepedo is vasalt :D na DE talán ma holnap.

Ja közöltem a fonokommel, ez es es van velem , ennem kell ekkor meg akkor. Azt mondta persze nem gond,de vigyek mar a dokitol igazolást v vmi hasonlót. A cégnek kell papír róla hmmm szóval megyek dokihoz hurrá. Sőt Ati is megígérte. ...


Most megyek puszika és vigyázzatok magatokra♡

2013. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5558/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

[link]

Hátha.

2013. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5559/9202 anonim ***** válasza:
17%

Meli szurkolok nagyon ;))

Kicciri nagyon cuki a kutyid :)

Hat a párom nem akarja a Hurremet így tacsi vagy szulti leszálló neve :))

Most alszik :)

Az endo doki emelt 62,5re az euthyroxbol plusz a rendelés díjat is ;((((van egy tapszer a neve insumed lehet azt megpróbálom a fogyáshoz de egy a baj hogy drága nagyon ;(( Addig beszélek dietetikussal es hátha jobban megy a diéta.Ja es azt is mondta hogy ugye anyoseknal ettem sok fehér lisztes cuccot azonnal borítja a progi szintet így vigyázzak nagyon... :(((

Évi

2013. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5560/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri, cuki a kutyusod! Én a 2. dpo-n vagyok, és a férjem már több kg antibiotikumot megevett :-)

Melike, veled vagyok!!!!

Évi, szólj majd rám, és lefotózom és belinkelem nektek a szénhidrátdiétás mintaétrendem! Attól lehet fogyni... De van másik is! Holnap de. talán ráérek...

Akit érdekel, tettem a tegnapi bejegyzéshez képeket :-)

Irszi

2013. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!