Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5521/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Drága Vica! Nagyon nagyon sajnálom! Borzalom ez :'(

Évi lehet h igazad van és ott kell keresni a bajt. Sosem lehet tudni. Kérünk képet a kutyusrol!

Puszika

2013. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5522/9202 anonim ***** válasza:
51%

Szisztok csajok!


Na, voltam reggel UH-on.


Volt ott egy lány, akinek 13 és 10 mm-esek voltak a tüszői, és neki most pénteken leszívja őket a doki, nekem meg nem akarja  Megint elhúzza hétfőig, pedig az már a 17.ciklusnapom 


Az én tüszőim ilyenek:


Bal oldalon: 14mm, 13mm, 12mm, 11mm, 10mm, 10mm, 9mm, 9mm, 9mm 9 db van összesen

Jobb oldalon: 3mm, 4mm, 5mm


Csajok, most 9 ilyen baromi nagy tüsző van benne, amit ha nem szív le pénteken, akkor hétvégén jobb esetben elpukkadnak és nem a petefészkem reped meg.

És ha nem szívja le pénteken, akkor hétfőre megint 28mm-35mm lesz, mint múltkori lombiknál.


Nagyon elkenődtem, hogy nem akarja leszívni pénteken. Iszonyatosan félek, nehogy petefészek repedésem legyen


Komolyan félek nagyon

2013. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5523/9202 anonim ***** válasza:
57%
Melikém,ne hagyd magad!Veled vagyok lélekben!Vigyázz magadra!Vica sajnálom,nem tudok mit mondani...komolyan.... Évikém,kitartás! Puszi lányok.Livi
2013. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5524/9202 anonim ***** válasza:
57%

azért az annyira borzasztó, hogy ép ésszel is ki lehet számolni, hogy péntekre esedékes a méretek alapján a leszívás, hogy gondolja, hogy vár még vele további 3 napot????

döbbenetes.... szerdán még lesz egy nagy meccsem vele, küzdök a pénteki műtétért!

M.

2013. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5525/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Vica, rettenetesen sajnálom, én megint elhittem........... Meg is sirattam a dolgot...... Úgy látszik, én is érzékenyebb vagyok most.

Évikém, sajnálom szintén nagyon! :-(

De ti is mentek most kivizsgálásra, nem?

A férjecském ma van a természetgyógyásznál; kíváncsi vagyok mit mond, hol lehet a góc!

Melikém!

Ne kenődj el, egyrészt írtam neked végre e-mailt:-), másrészt kiszámoltam a tüszőcskéidet, és nem lesz emmi baj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az én dokim szerint egy tüsző 2 naponta nő 1.5 mm-t.

Szóval: ma, hétfőn voltál uh-n:

k-sz: +1.5mm cs-p: +1.5mm= péntekre3mm-t nőnek sz-v: +1.5 mm= vasárnapra +4.5 mm-t nőnek, h:+0.7 mm, amit én lekerekítek 0.5-re, mivel nem este műtenek. Szóval hétfőre mindössze +5 mm-t nőnek a tüszőcskéid! HA esetleg jobb vagy mint a sokéves átlag, akkor sem duplázhatod ezt a méretet, szóval figyu: bal oldalon lesz hétfőre:

19mm, 18mm, 17mm, 16mm, 15mm, 15mm, 14mm, 14mm, 14mm, 14mm, jobb oldalon lesz hétfőre: 8mm, 9mm, 10mm.

Ha fél centivel ráversz az átlagra, az még simán belefér, sőt, a 7mm -es "túlnövés" is belefér!!!!!! 20-22 mm között tökéletesek a tüszők, de lombiknál nyilván nagyobb a szórás. És hidd el, a Dévainak is fontos a statisztika, szóval hiába is megy a pénzre, akkor is kell produkálnia babát másodszorra!

Minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Mi tegnap is, tegnap előtt is megtettük a magunkét! :-)Irszi

2013. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5526/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szóval Meli nyugi, minden rendben lesz! Ahhoz ragaszkodj, hogy legalább egyet lefagyasszanak!!!!!!!!!! És hogy most mindegyik ICSI legyen. Ez fontos.......

És nyugi, semmi baja nem lesz a tünci kis petefészkeidnek, vigyáznak rád!!!!!!!!!!!!!! A petefészek pedig csodás szerv, és nagyon rugalmas..... Arra figyelj, hogy ki ne pukkaszd a tojáskáidat! ;-) Irszi


Ja, Évikém, kérünk képet a kicsikétekről! ;-)

2013. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5527/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszike, annyira drága vagy, hogy számolgatsz, csak tudod nekem a 3 féle hormon miatt kétnaponta 5mm-t nőnek, nem pedig 1,5-öt.


És ez fix, tehát 2 naponta 5mm-t nő. Így számolj!


Így péntekre a 9mm-ből lesz 19mm és a 14mm-ből 24 mm. Tehát tökéletesen jók lesznek leszívásra.


DE ! Ha nem szívja le, az újabb 3 nap, újabb 7mm növekedés....


onnantól már réges régen kidurrannak :(

2013. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5528/9202 anonim ***** válasza:
57%

na, nem is idegelem magam, elegem van és kész :(


majd csak lesz valahogy!!!!


Meg ha hétfőn szívja le, akkor csak 4 naposan pénteken adja vissza és nem marad fagyasztani való :(


Ha pénteken levenné, már hétfőn 3 naposan visszakapnám és maradna fagyasztani.


Ezért is akarom annyira a pénteket!

2013. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5529/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meli, nem tudsz kérni olyan szurit amitől nem repednek meg? Ezek a tüszők még kicsik, éretlenek :(
2013. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5530/9202 anonim ***** válasza:
57%
Melikém Vica vagyok, akkor csapj az asztalra hogy péntken szedjék le a tüszőid !!!! Minden rendben lesz oké?
2013. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!