Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5581/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm lányok :)

Irszi tényleg jó ez a táblázat

Szilvi de jó hogy írtál :) örülök hogy rendben van :)))

Évi

2013. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5582/9202 anonim ***** válasza:
51%

Lányok esküszöm mondom hogy annyira nehéz már egy nyugodt helyet találni a világban,feltettem már egy kérdést más témakörben,hát bemásolom nektek,igaz én sem voltam igazán finom,de ezt a kötözködést amit lerendeztek velem....Livi voltam


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__felujitas__4785861-men..

2013. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5583/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Vica vagyok :) Évi boldog szülinapot :)

Örülök, hogy Meli túl van rajta :))))8 szép tojáska :))

Lívi, de egy kretén emberek vannak....

2013. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5584/9202 anonim ***** válasza:
51%
Kicciri nagyon aranyos vagy,hogy megvédtél,de fölösleges reagálni rá,mert úgy néz ki egy "nyomorék" lelkű emberbe akadtunk.Nyilván az utólsó hozzászólását már órák óta keresi :D Ennyi öröme van talán!Egy baj van,méghozzá az hogy először is még mindig nem lettem okosabb a fürdőszobával kapcsolatban,a másik meg hogy lassan úgy érzem a gyakorin nem is igazán érdemes kérdést feltenni :DDD Tiszta nevetséges... Livi
2013. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5585/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Livi látom mi megy ott :-/ kíváncsi voltam mivel hurrognak le.

Sajnos nem értek a fürdőszoba felújításhoz :'( Talán itt az egyik csajszinak a párja ért hozzá!?


Meli ez jó hír. Köszi Szilvi ;-) 8 nagyon super♡

Puszika mindenkinek!

2013. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5586/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok hát nem lett jó szülinap:((((((párom jött haza munkából és venni akart virágot,erre egy hülye belement az autóba így összetörte a jobb oldalát elől:((( Sajnos én ezzel járok át dolgozni így fontos hogy meglegyen...Remélem 1 hét alatt megtudják csinálni majd.

Szép estét nektek

Évi

2013. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5587/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Hat csak telorol irok a nyaralsbol mar mert otthon nem volt idom vegkepp!:-)

Orulok h.mindenki halad elore.Egy csomot irtam Csajok multkor ketszer is. Maskor mindig elkuldi a telom.Mindeig arrol irok ugye azert nem irok ekezetet mert lusta vaok kivarni azt :-D:-D

Evi boldog szuletesnapot kivanok neked!!!Teljesuljon minden vagyad!Foleg a baboca!!:-))

Szilvi koszi az infot!Hajra Meli!!!!:-)

Most nyaralunk Harkanyba (persze h.nem birtam sokaig aludni)tegnap csomot uszkaltam lubickoltam elfaradtam :-))) Majd jovohet csutortokon megyunk haza :-)

Puszikak Csajok!Mindenkit imadok es mindenkinek drukk!<3<3<3

Szerelmem tokeletesen jol van!Koszonom!:-)

2013. aug. 31. 07:11
 5588/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló Csajok!

Meli örülök neked!

Kriszti jó nyaralást nektek, pihenjetek sokat:-)Nagyszerű, hogy a párocskád már meggyógyult.

Lívi én is fürdőszoba felújítás előtt vagyok(panel szintén), nem tudom mennyi lesz, de biztos nem olcsó. előzetes kalk. alapján 400.000 Ft. Nálunk minden ki lesz cserélve, a kád helyett zuhanyzó, és új bútor, szóval mindent cserélünk, sok vizes munka is lesz, meg persze a burkolás sem olcsó.

A konyha kész, azt is 400.000 ezerre saccoltuk, de 500.000(gép csak sütő és elszívó) fölött végeztünk :d

Félek belevágni, de muszáj.

Évi sajnálom az autódat, reméljük hamar megjavítják, ennél nagyobb baj sose legyen!!:)

Kicciri, ha most sikerülne, hát dobnék egy hátast. :-)

Úgysem fog szerintem, bár még nem jött meg, de tegnap már egy pici barnázgatás volt délután, azt hittem ma reggelre meg is jön, de eddig még semmi, amúgy ma van a napja a menzesznek :((

Puszi Mindenknek

2013. aug. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5589/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Lilla!


Én ki akarom hozni 250 max.300 ezerből.Nem szánok rá többet.A konyha még hátravan,azt tudom hogy drágább lesz.Előzetesen kaptam már ajánlatokat és szte sikerülhet ennyiből,és nagyon szép csempét,ill fürdoszoba szekrényt néztem ki hozzá :)még mindig nem értem hogy miért támadtak úgy le engem,még most is írogatnak hozzá...hihetetlen az emberi gonoszság.Na mindegy.

Még annyi hogy most vagyok a 17 cn-on és nem tudtunk együtt lenni amikor kellett,csak talán egyszer.De a férjemnek tüszős mandula gyulladása volt,nekem meg valami hasmenéses finomság... :D Úgyhogy ez a hónap kuka! Nembaj,most izgulok értetek :) Puszi mindenkinek Livi

2013. aug. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5590/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Lívi kövi ciklusban majd belehúztok:-)))

Ne törődj velük, és szerintem ne is válaszolj, az jobban bosszantja őket:)

Sajnos tényleg nagyon sok a gonosz, kötekedő ember, unatkoznak, vagy ezt élvezik én nem tudom. Ne is nézd a válaszokat, de ha nézed is, akkor nevesd ki őket, szánalmasak!!:-D Mert tényleg vicces:-)

Amúgy tényleg vannak nagyon szépséges csempék, és 5-6 e nm-e, szóval valóban nem olyan vészes (pici fürdő), nekünk a vizes munka fogja megdobni nagyon:( Át kell tenni a vizes blokkot a zuhanyzó miatt, ahol most van sajnos nem jó, és a radiátor is a kád alatt megy, azt is át kell vezetni a fal mellé, ami törölköző szárítós lesz.

Kis lyuk, és mennyi munka lesz vele.:-d :-)

2013. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!