Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5671/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok, reggelre leesett a hőm, úgyhogy már csak picit fáj a hasam, szerintem megvolt éjjel a tüszőrepi :D

Szilvi, Lilike nagyon szép!!!!

Most sietek, mert a telefonom azóta se jó, most viszem vissza 3-szorra a szervízbe :(


Drukkoljatok hogy meginduljon felfelé :)))

[link]


Annyi nyákom volt , mint a medúzának komolyan, rendes táptalajt kapott a baby hogy összejöjjön :)

2013. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5672/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

[link]

Na ilyen lett a hajam :) a második kép pont a fodrász után készült :)) az első alvás után.sajnos nem lett a kép tiszta de majd csinálok olyat is.

Sajnálom akiknek megjött.

Meli szombaton erős két csíkod lesz.Tuti :)) aztán jövünk mi is.Jövőhéten felkeresem a dokit....már nagyon félek.zsibbad a kezem is hogy mit mondd kell e a műtét,de szerintem fogja akarni már:(((

Na a lényegek lényege visszatérve a hajamra mindenki azt mondja jobban áll :)))) Kis önbizalmam lett így hogy a hajam és a körmöm is megvan már a ruhák kellenek:)) cipőm már van :))))))))))na jó tiszta dili vagyok :))) sose leszek manöken de látják a fogyást ami sajna megállt:(((de én rontom el anyóséknál a diétát mindig :(((de mostmár nem fogom

Évi

2013. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5673/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, tényleg nagyon jól áll ez a haj, kicserélődsz, feltöltöd magad energiával és már ott is lesz a pocaklakód :)


Vica

2013. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5674/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Lilike tündéri kislány ♡ Szilvi, annak is nagyon örülök, h olvasol bennünket! Hamarosan nekunk is lesz babának és kevesebbet tudunk jönni ;-)

Évi nagyon szép lett a hajad és Te is az vagy! Beszerzed meg ami kell aztán az önbizalmad meg erősebb lesz!

Gina olyan jó, h írtál. Minden érdekel bennünket! Ugye kapunk majd uh képet? Vigyázz magatokra nagyon!

2013. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5675/9202 Kicciri ***** válasza:
64%

Lilla megy a drukk Neked is ezerrel! Reméljük végre sikerül! Aztán ha megjön (de nem fog) a doki segít! Nagyon bízom bennük. ..

Vica ez nagyon jó hir ;-) lehet apát kenyeztetni!



Kepzejetek el ma finoman megkérdeztem Atit, h emlékszik-e mit ígért?

Természetesen nem emlékszik rá :'( kikadtam magamban.

Kérdeztem ha nem szeretne babát szóljon, megertenem!

Se igen se nem csak annyi volt a válasz, h kérdezzek ra amikor megyek 25-én a dokihoz, mit kellene csinálnia. Ezt már mondtam neki. Meg házi orvosa sincs és regisztrálnák pikk pakk. Itt vagyok egyedül és szeretnék babát rohadt jó :'( utálom mikor csak szar*kodas van. Lányok így nálam nem lesz baba ennyi! Ez van amikor mástól is függsz! De attól én meg megyek dokihoz senki nem állít meg! PCOS mellett kell a kontroll.


Bocsi lányok, ha most negatív vagyok. .....

2013. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5676/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csajok!!PREMENS!!!!senki nem szedte??Nem tud róla mondani senki semmit??SOS!! Köszi :)))))) Livi

Évi,jó a hajad,jól áll! :)

2013. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5677/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kicciri,adj neki egy kis időt,hadj neki lélegzetet...a férfiak máshogy dolgozzák fel ezt,ők magukban örlődnek és iszonyt félnek attól hogy esetleg ők a hibásak ha nem jön a baba.Én türelmesen állok hozzá,vigyázok a lelkére,meg kell értenünk a férjeinket.És most kezeld okosan,mert sajnos nagyon sok kapcsolat megy tönkre azért mert nem tudják kezelni a felek a helyzetet.Beszélgess vele,kérdezd meg hogy érzi ezt és hagyd hogy elmondja...ha bántja valami.Lányok,Kicciri,tudomásul kell vennünk hogy nekik sem egyszerű,csak az agyuk másképp működik.Livi voltam
2013. szept. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5678/9202 Kicciri ***** válasza:

Livi köszönöm nagyon jól esik amit írtál! Igazad van! Elhagyni úgysem fogom. Biztos h Ők máshogy dolgozzák fel. ... majd lesz vhogy nem.


A prementsis valamit soha nem szedtem. A lányok biztos tudják mi az ne haragudj!

Puszi mindenkinek.

2013. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5679/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Lívi én akartam szedni a Premenst, de az orvosom lebeszélt róla, mert szabályos a ciklusom, és ilyenkor bezavarhat. Magasabb prolaktinra ajánlják, hiszen barátcserje az az egyik fő hatóanyaga.

A PMS szindróma ellen is jó, mert ugye azt is az emelkedett prolaktin okozza.

Egy barátnőm szedte , bár ő nem baba miatt, hanem pont a PMS miatt, arra jó volt. Neki nem zavarta be a ciklusát.

Én szedném, de mivel a Bromot felírták azzal nem szedem.

Most teázok cicka-málna, majd palást...:)

Hát egy próbát megér, ha emelkedett a prolaktinod, és nem szedsz mást.

2013. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5680/9202 anonim ***** válasza:

En a barátcserjet szedtem de nem nagyon segített...a premens is barátcserje alapú.Lilla a bromotol nem voltál rosszul ?!!nagyon magas volt??

Köszönöm s dicséreteket :))

Évi

2013. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!