Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5661/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli, a puffadás jó jel, és ha azt érzed hogy van bent valaki, akkor ott is vannak akár egy akár kettő akár mind a három :D

Vica

2013. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5662/9202 anonim ***** válasza:
57%

jaj csajok, most valahogy úgy elbizonytalanodtam :((((

M.

2013. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5663/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, sajnálom!

Kicciri, irány a doki! :-) <3


Meli, nem kell elbizonytalanodni; ez egy ilyen fura helyzet, persze hogy össze -vissza vannak a gondolataid!

Tuti terhes vagy; érzem! :-) <3 <3 <3


Nekem megjött; pedig megint annyira elhittem lányok:-(

Viszont voltam ma dokinál, és három nap múlva kezdem szúrni én is a Meionalt; meglesz az inszem ebben a ciklusban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jajj, én olyan boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!! Hű de drága lesz........ Most hagytam ott a patikában majd' 6.000Ft-ot, és szerdán kell visszamennem, akkor kb. 9.000Ft lesz. A dokinál ma 3.00Ft-t fizetem; jövőhét fétfőn megyek az első UH-ra! :-)

Szorítok nagyon; ki hogy áll??????????????????

Lilla, mikor mentek a SOTE-ra?????

2013. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5664/9202 anonim ***** válasza:
57%

.....Irszi :-)

...lehet hogy meglsznek az ikreim; mert a MErionaltól több tüszőm lesz!!!!!!!!!!! :-)

2013. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5665/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok,valakinek tapasztalata a premens tablettáról?SOS!

Irszikém,sajnálom én is,DE!Most aztán érted is izgulás lesz!:)))) Puszi csajok Livi

2013. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5666/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok, nagyon rengeteg sok tojcsim van :)))))))Úgy örülök, ovu készülőben!!!! Úgy nyúlik mint a rétes :))))))Apára fel!!!!!!!


Vica

2013. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5667/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Meli nyomon követem az eseményeket mindennap,kérlek ne izgulj és pihenj sokat,tuti babás vagy és csak pozitív dolgokra gondolj,mert akkor azokat vonzod be. :) Megy a drukk.

Irszi örülök,hogy neked is meg lesz ebben a ciklusban az inszem,és érzem sikeres lesz. Jönnek sorban a iker babák. :)

Lányok mindenkinek nagyon szoritok és én annyit szeretnék mondani nektek,hogy aki már nagyon rég óta probálkozik,keressen fel segitő dokit.

Tudom nem egyszerű és nem is olcsó,de jobb mintha hónapról hónapra gyötritek magatokat.

Én hiszem és érzem,hogy mindenki babás lesz.

Nem szabad feladni.

Velünk minden rendben,a 28hétben vagyunk. Hétfön megyek a dokimhoz,kedden meg a 28hetes uhra,már nagyon várom. :)Szeretném tudni,hogy minden rendben odabent Erikkel,igaz néha rúg akkorákat,mintha a pocakom lenne a focilabda. :)

Volt újabb vérvételem a vérszegénység miatt és szerencsére kicsit javult az eredmény,igaz még a határérték alatt van.

Múltkor valaki kért pocakos képet,mivel én nagydarab vagyok így nem feltünö a pocak,de igérem a végefelé ,amikor már ltványos,fogok feltenni.

Legyen szép napotok .

Gina

2013. szept. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5668/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!


Gina, de jó volt olvasni a soraidat :) Nagyon-nagyon bízom ám benne, hogy ott a pocim mélyén várakozik valaki(k) :)


Vica, apára fel :)


Irszi, tuti összejön a legelső inszem! Ez tuti :) Totál odaspriccelik apa cuccát egészen a petevezetőid aljáig :) ikrek lesznek :)


Jaj, nagyon izgi kezd itt lenni minden :)


HAJRÁ CSAJOK, BEINDULT A GÉPEZET :)


M.

2013. szept. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5669/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Nagy nehezen sikerült ide ülnöm ugy hogy még irni is tudok:)

Persze Lili most is itt sikit mellettem,mert ha nem rá figyelek,felhivja magára a figyelmet ugy hogy sikit:))

Elmultunk 5 hónaposak:)

Pörög forog már,de ennyi,még mászni nem sikerül neki,felülni viszont szeretne,csak az még korai,igy csak az ölemben ül:)

Ma megyünk tanácsadásra,igy pontos sulyt nem tudok nektek mondnai,de nehéz már,a derekam majd leszakad:)

Na meg a hiszti ugye....az van bőven,Apa szerelme,kicsit el lett kapatva,mert az Apa folyamatosan szeretgeti és hozzá szokik őnagysága:)

Ki volt az a marha aki azt mondta nincs egy éves kor alatt hiszti?????:)

Hát van:)

Irszi!Folyamatosan olvasom a blogod,nagyon jóóóóó:)

Drukkolok az inszemhez,Lollok nagyon tudja a dolgát igy sztem sikeres lesz:)))

Krisztikém!Hajrá most már te jössz:)Izgulok érted is,na meg a többiekért is:)

Nem tűntem el csajok,csak k...va nehéz Lilivel,nem rossz baba,csak fáradt vagyok nagyon...estére már hulla vagyok.

Attól független a reggeli kávém mellett mindennap olvaslak benneteket és mindig izgulok valakiért:)

Melikémért meg pláne,mert most ő van a cél egyenesbe:)

Itt vannak a friss képek a kis hisztimogyoromról:))

[link]

[link]

[link]

Szilvi

2013. szept. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5670/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Szilvi gyönyörű a pici lányod!!! Olyan jó nézegetni! :-)

Köszönjük a fotót!

Gina örülök, hogy minden okééé:-))


Meli nehogy elbizonytalanodj!!!!! Ott vannak a babák hidd el, és bízz benne nagyon. Most nagyon kell vigyáznod magadra, pihenj amikor csak lehet, feküdj, és ne hajolgass túl sokat.

Pozi lesz a teszt tuti:)


Kicciri, Lívi sajnálom hogy megjött nektek, tudom milyen rohadt érzés!!! HA kell muszáj orvoshoz menni, ezt főleg Kiccirinek írom. Párocskádat is valahogy rá kellene venned. Nem olyan nagy dolog,otthon is el lehet végezni, és aztán bevinni azonnal a laborba.

Vica de jó ovud van!! szépen alakul a görbéd is, apát ne kíméld! :-D


Irszikém annyira bíztam benne, hogy most sikerült neked is, na de majd most az inszem összejön!! Ikreid is lehetnek! Nekem azért nem jön össze így biztos, mert ikreket szeretnék nagyon-nagyon. És hát majd úgy teljesül az álmom.

Én most a 11.cn-on vagyok, és nem méregetek hőt,talán ovu tesztet elkezdem ma, de nincs sok kedvem hozzá.

Nekem ha most megjön, akkor rögtön fel kell hívnom az ARO-t, és mennem kell a 4.c. napon, megnéznek, és jöhetnek a gyógyszerek.

Úgy izgulok érted Irszi :)

Mindent ír le, bár a blogodat olvasom, úgyhogy onnan is értesülök:-)

Évi, Kriszti jól vagytok csajok?

Puszi Mindenkinek

2013. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!