Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
 551/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, szia Kini!

Gondolom átolvastad a dolgokat, de ennyit magamról: 32 múltam egy éve próbálkozunk, és bő 10 hónapja kaptunk először gyógyszert mindketten. De kitartunk, itt mindenki babásodik -mégpedig nagyon hamar!:)

Szilvi Édes, úúúgy várom a holnapi sírós leveled!!!!! Olyan boldog vagyok már most, hogy milyen gyönyörűen fogod ecsetelni nekünk hosszú sorokon kersztül, hogy milyen fantasztikus volt a napod, amikor először hallottad a Kicsikédet, és végre megnyugodtál hogy minden rendben:)

És igen, ahogy Krisztikénk is írta, nagyon sok erőt ad nekünk hogy neked végre sikerült!!!!:)

Melinek két csíkja lesz, annyinak kell lennie és kész!

Kriszti, a csodálatos Closti tuti segít:) Egyébként Utrogestan 100 hüvelykapszula amit én kapok, 2*2-t kell használnom a 14. naptól a 26. ig. Mielőbb teszt, és ha pozi, akkor rögtön használni kell tovább. Ha nem, akkor csak akkor jön meg, ha pár nappal előtte abbahagyod az Utrot -azért kell letenni a 26. napon. Mellesleg nekem az üzemorvosom írta fel, mert a nődokimmal elfelejtettem íratni. Szóval tuti hogy írhat fel a körzeti is, ha olyan viszonyban vagytok. Ártani nem tud, max. használ. Bár asszem Meli mondta hogy neki nem írtak, mert így könnyebben ágyazódik be rossz helyre, nem tudom. Én ezt még nem is hallottam, és mivel nekem nincs választásom, muszály használnom, ezért ezt meg sem hallottam:)

De a Women's Creme is progeszteron mint az Utrogestan, és azt a neten tudsz rendelni. Írd be a keresőbe, legalább érdemes olvasni róla pár dolgot.:)

Ez a hónap lesz a Tiéd, meglátod! Remélem mi babásak leszünk most, és akkor minden energia feléd fog áramolni, nem osztozol senkivel! :D

Ill. Kini, neked is megy majd:)

Pixi, 5.40:))))) És itt is maradok, hogy tudjunk értekezni pár mondatot, bármi lesz is! Nem baj ha nega, akkor gyúrunk a köv. hónapra! Addig meg beszélgess vele -én magamban szoktam, úgy nem néz ki olyan hülyén:)-, én imádnám ha beágyazódó magzat lennék és beszélgetne velem az anyukám!:D

Emerencia, Meli, puszi nektek is, várjuk hogy jelentkezzetek, hiányoztok nagyon!!!:D Irszi

2012. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 552/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szilvike! Ezt olvasd el végig, és monnd el Melinek légyszi, hogy legyen ereje amíg nem jön meg neki!!!!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Irszi

2012. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 553/9202 anonim ***** válasza:
100%

már 2 napja fáj a fejem,nem tudom hogy van e valami közze a beágyazódáshoz vagy csak én szeretném ezt? :( Irszi,hazafelé sétálgatva eszembe jutott az hogy beszélgetűnk a kispicurunkhoz,ez szerintem neked is érdekes lesz Szilvi :) páromnak a húgának van egy 13 hónapos kicsi lánya,és mikor még a pocakban volt a párom Fluor Tomitól a "Mizu?Mizu?"-t játszotta le telón és a pociban meg is mozdult rá,most is mikor beteszük neki ezt a zenét rögtön fel figyel rá és még táncol is :D olyan aranyos

Pixi

2012. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 554/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Lányok!!:-)Szilvi!hogy vagy?Szegeny Meli!!!!nemá hogy nega lett a tesztje:-(:-(:-(ayyy fran*ba hatha megis lesz baba azert remenykedjunk amig meg nem jon neki!Kini hello!:-)Megkerdezhetem mi volt a baj miert kellett Szilvinek annyira rabeszelnie hogy csatlakozz hozzank???orulok hogy itt vagy!:-)Irszi!koszi a tippeket.hat egyenlore bizom a dokimban ...hogy eleg nekem ennyi gyogyo...nem tom majd kiderul mi lesz.Pixi!nagyo drukkolok!!!:-)a fejfajas....hat lehet tunet de hulye ez a.mi testunk de tenyleg.en megvoltam gyozodve hogy a 7.dpon beagyazodas volt azert fajt ugy a hasam egesz ejjel.es tessek nese nekem.uber halvany teszt es mensi.nem fogok en mar addig semminek hinni (mivel nem csinalok tobb tesztet) csak a szivhangnak amikor majd hallom hogy el es ott van es az enyem:-)De nagyon drukkolok Neked meg Irszinek is olyan jo lesz mikor majd egyutt teszteltek!!pikk pakk eljon az a nap es orulhetunk!!!:-):-)Emerencia ha.van idod irj majd valamit hogy mi a helyzet a kis pocaklakoiddal ikrek!!!!ayyyyy de jo neked!!!!:-)Ja!ma van a 2.napom a clostival ...meg nem vagyo tole hulye!!!!:-D:-D:-Dez csodas!!! csak el ne kiabaljam!!:-)puszi Nektek szep napot!!!
2012. aug. 1. 07:46
 555/9202 anonim ***** válasza:
100%

jó reggelt!Kriszti ebbe a hónapba sikerűlnie kell neked is!!!szerintem bekaptam egy kis vírust mert "hőemelkedésem" van (37,35) estére elég rosszul is éreztem magam,meg ma reggel is egy fél órába telet mire kitudtam kászálódni az ágyból :/

Pixi

2012. aug. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 556/9202 A kérdező kommentje:
:-(Sajnalom Pixi!utalok beteg lenni!kurald ki magadgyogyulj meg haar!puszillak!!!
2012. aug. 1. 08:00
 557/9202 anonim ***** válasza:
100%

köszi :) de már jobban is vagyok egy kicsit :)

Pixi

2012. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 558/9202 anonim ***** válasza:
92%

Szilvi: mikor lesz Uh? Mikor drukkoljunk?

Kriszti: ha nem gond, inkább nem részletezem miért. Röviden annyit, hogy nem szívesen írok nyilvánosan!

Nekem ma megjött, pont 28 napra. Minden gyógyszer és tea nélkül. A pontosságnak azért örülök. Ma hívom az orvosom,hogy mi a további teendő...

Kini.

2012. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 559/9202 Emerencia76 ***** válasza:
100%

Sziasztok kislányok! csak egy gyors bejelentkezésre van időm:( Sokat gondolok rátok és szurkolok nektek nagyon. Ma voltam uh. Hát van jó és rossz hír. A jó hogy van szívdobogás a rossz hogy a kettőből csak egy babó maradt :( De ő korának megfelelő és dobogott a kis szive. Hallani nem hallottuk mert nem olyan uh volt... de párom látta is:D ja és már 11mm-es az ülőmagassága:D

Mindenkinek nagyon szurkolok még ha nem is tudok sokat jelentkezni :S és SENKI ne adja fel idén MINDENKI pocakos lesz!!! :D

2012. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 560/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Emerencia!Nagyon nagyon sajnálom a másik babót!!!:((( De örülj a kicsidnek nagyon!!Olyan jó hogy Ő szépen fejlődik!!!Vigyázz magatokra!

Kini!Jól van,biztos van rá okod :)

Az jó ha pontos a mensi!:)

Pixike?Jobban vagy?

Irszink?Mi a szitu?Jelek?Vmi?:)

Szilvi íííííííírj:))

Melinek megy a drukk:)továbbra is remélem nem jött meg neki mert akkor biztos nagyon elkeseredik és az akkor nagyon rossz lesz:( Remélem sikerül neki!!!

Ez a 2.clostis napom...hát ma nem igazán vagyok türelmes érdemes lenne tarkón ba**ni:)robbanékony vagyok enyhén szólva :) ez a closti...de remélem holnap nem lesz ilyen gáz.hőhullámom is van külön kellemes ebben a melegben :( plusz ma nagyon fájt a fejem is :( de a babó miatt mindent ki kelbirni!Jaj LÁnyok!!!Sikerülnie kéne ebbe a hónapba mert fosok a hsg-től meg a lapartól :///// Megy a drukk Mindenkinek!:)) Puszikák!!!

2012. aug. 1. 19:07
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!