Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯
 511/9202 A kérdező kommentje:
hello bello!!Kini szia!!nekem jo itt is azert koszi!hatha tud majd vkiknek segiteni ez beszelgetes meg a tapasztalataink.de ha teged zavar hogy mindenki lathatja megertem.azert irj magadrol!!mielobbi babasodast neked is!!!!:-)Pixi!koszike el vagyok megjon erzesem van.tegnap meg 2 ember latta este a csikomat hogy ott van a teszten...hat nagyon erdekes...de megis olyan mintha meg akarna jonni.ma vagyok a 14.dpon vagy a 17.-en.elvileg (szerintem)holnap regel kell nem megjonnie.de olyan jo hogy masok latjak a csikot.de tenyleg nagyon halvany ám!!!orulok hogy jol van a hod Draga!!Milyen jo hogy van nekunk Szilvink!!ha nem mondja tuti en sem szedem szet a tesztet:-)most legalabb van egy hajszalnyi remeny:-)
2012. júl. 29. 11:34
 512/9202 anonim ***** válasza:
100%
szia Kini!mi már beszélgetűnk egy zárt csoportról facebookon csak akadályba ütköztűnk :/ de én benne vagyok mindenbe :) Pixi
2012. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 513/9202 anonim ***** válasza:
100%
Kriszti!Szerintem jó ötlet ez a csoport dolog,ha meg valaki kíváncsí hogy mi történt velűnk hagyunk neki üzit hogy hol keressen vagy írjon nekűnk privátba üzit :) Pixi
2012. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 514/9202 A kérdező kommentje:
Pixi Draga aki akar felolem mehet a csoportba:-)en itt maradok:-)nem aarok 26 helyre irkalni de aki szereti annak jo!!atha ir meg valaki es akkor lehet hogy meg akár tobb csoportot is nyithattok en ezt megertem csak nekem nincs ra igenyem.puszikak!!!<3<3
2012. júl. 29. 11:59
 515/9202 anonim ***** válasza:
100%
ahogy gondolod Krisztike :) Pixi
2012. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 516/9202 anonim ***** válasza:
100%

Mikor tesztelsz Kriszta?:)

Szilvi

2012. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 517/9202 A kérdező kommentje:
Soha:-):-) ahh Szilvim nem tudod hogy mekkora ideg volt bennem a teszt miatt!akkor mult el amikor.megcsinaltam fuggetlenul az eredmenytol!holnap meg kell jonnie ha.nincs baba ha meg van holnaputan KELL dokihoz mennem majd o megmondja ha masbol nem majd ver vagy pisi vizsgbol.tenyleg ne nezzetek hulyenek de nem szeretnek tobbet tesztet meg messzirol sem latni.amugy se szoktam tesztelgetni de most mar megugyse fogok.igy sokkal konnyebb nekem kibirni a.varakozast.hat valahogy majd lesz...vagy megjon vagy nem.:-)
2012. júl. 29. 13:51
 518/9202 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok a tesztelgetéssel mint te Kriszti :) csak az idegeimet örlőm vele! :/ bár mondjuk kicsit tanácstalan vagyok mert Irszi szeretné ha együtt tesztelnénk :) elég izgalmas lenne :)) a múlthónapba 31. ciklusnapom volt és a mostani ovuhoz számolva is 31 napos lesz,hogy ha késik picit reménykedni fogok,de mivel vezettem a hőmet lehet nem is kellesz tesztelni sem :D

Pixi

2012. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 519/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, Szia Kini! Én is amondó vagyok, hogy inkább maradjunk, mert bár a csoport ötlet tetszik, de én még mindíg nem regeltem a facebookon sem, mert eddig sem voltam fennt, és hát ráz tőle a hideg...

Csak nagyon imádlak titeket, és megilyedtem hogy mindenki megy...

Azért írj Kini magadról, így hogy Kini, soha senki nem jön rá hogy ki vagy:)

Aztán majd meglátjuk, de én is elvagyok itt.

Lányok! Tegnap éjjel egy csomót bőgtem, aztán röhögtem magamon hogy bőgök... Szentül meg voltam győződve róla hogy terhes vagyok, és beszélgettem az én picike kis magzatommal, hogy adjon valami jelet ha itt van velem... és persze volt hasszurka, finom görcsölgetések, mintha megjöni készülne... Én olaan boldog voltam!!!

Ez akkor volt, amikor már lefeküdtünk, mert kerti partin voltunk. Nem tudtam eldönteni hogy ihatok-e... 2 lightos vodkanarit ledöntöttem, meg úgy 3 liter vizet.

És persze ettünk is eleget:)

A cicim azóta is fájós, és ott mondta egy 2 gyerekes csaj, hogy neki az első pillanattól ilyen volt mindkettővel...:))) Akkor rögtön rosszul is lettem a vodkanaritól:)

Felhívtam egy 2 gyerekes barátnőmet is, hogy nála hogy volt... Nem lettem okosabb, de pont így, 1 héttel a tesztelés előtt ivott mindkettővel egy picit. Azt mondta a doki hogy nem baj, csak most már ugye ne...:D

Aztán úgy döntöttem, hogy igazából most kezd beágyazódni a Drága ha itt van, szóval tegnap még ennyit megengedtem magamnak.

Ha meg "üres a zsebem", akkor megint lemaradok egy jó buliról... De nagyon jó volt!!!!

Ja, és ezt megelőzően, tegnap reggel is azt hittem hogy kirakom a lecsót amit reggeliztem. Aztán szerencsére nem, de eltöltöttem pár kellemetlen percet a fürdőben...

Most hogy olyan boldog vagyok a mindjárt megjön érzéstől, nem nagyon érzem. Minden bajom van, a hasam is furi, de betudom annak hogy éjszakáztam, meg a vodkanarinak:) Nem vagyok egy nagy piás:)

Kriszti, én olyan boldog vagyok hogy szétszedted a teszted; ez a Szilvikénk egy angyal!!!

emerencia, Szilvi: nagyon -nagyon jóóó lesz nektek, amikor meghalljátok a kis pulzálást:)))))))

Pixi, én gondoltam rá hogy akár már szerdán, vagy csütörtökön kéne egyet... csak nem akarok úgy járni mint Kriszti!!!:) Most aztán tűkön ülhet szegénykém:)

De ha hajlasz rá hogy 06.-án teszteljünk együtt, akkor tuti kibírom!!!!:)

A férjemnek nem is mondom el, majd azt mondom hogy csak 07-08.-án tesztelek.

Tök jó hogy jó a hőd!!!!:)

Puszi csajok, Szilvi és Emerencia, kár hogy valahogy nem tudjátok elküldeni nekünk a szívhangokat... Vegyétek fel, töltsétek fel nekünk a yotoobra:) Vagy mi:)

Puszi lánykák, Krisztike, nem lesz mensi, dobáld ki az összes tamponod, Babás vagy szivem!:))) Tutkó!!!:) Főleg ha az arcodon is látják:)

Meli... nem akarom elhinni! Bízzunk benne hogy elkapkodta!!! Nagyon drukkolok neki!!!

Pixi, szoktak szúrkálni a petefészkeid? Az méhem, mint abban a Buscopan reklámban, amikor a nőnek a hasa eléőtt ott az a csomó...:) Meg nem is tudom, olyan furi! Remélem nam hipohonderkedem!!!! De nagyon durván érzem sokszor. Irszi

2012. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 520/9202 A kérdező kommentje:
Szia Irszi!!<3<3<3jaj mar ugy hianyoztal!!epp mielott megneztem gondoltam rad hogy este mar csak irsz!orulok hogy jol erezted magad a kertipartyn:-)ennyi jar!!!en ugy tudom hogy a babara nem karos semmi az 5-6.hetig:-)en is ezert mertem tegnap inni a sort:-)kaptam tortat is meg minden:-)!jo volt nagyon.az nagyon jo ha ennyi mindent erzel most hanyadik dpon vagy Draga?nagyon drukkolok!irj le mindent!!!!egyebkent en mar eldontottem hogy ha babam lesz akkor ezt amiket irkalunk ide lementegetem es kinyomtatom,gyonyoruszep konyvne kottetem es majd a gyermekemnek adom!!ha fiu lesz ha lany tudnia kell hogy mennyire vartam ot es hogy mar most o a legfontosabb az eletemben es mar edesanya vagyok lelekben es szeretnem mar magamhoz olelni megpuszilni es jo edesanyja lenni!!!na most en is bogok:-D:-DTi mind a szereploi lesztek axkonyvnek az emlekeimnek es a gyermekem jovojenek:-)mert benneteket fog majd olvasgatni hogy milyen volt amikor o meg nem volt!!Puszi nektek!!Pixi !szerintem probaljatok meg az egyutt tesztelest:-)de csak ha akarod!!tok izgis lenne!!!!puszikak!!!
2012. júl. 29. 17:26
❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!