Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
 471/9202 A kérdező kommentje:
Nah hát persze hogy negatív.:-(Egy kicsi csíkocska sincs rajta.Semmi.Marad 3.closty honap:-( Hát ez van csajok.Azert nem adjuk fel!!!:-)
2012. júl. 27. 05:35
 472/9202 anonim ***** válasza:
100%

:( sajnálom :( esetleg pár nap múlva újból tesztelsz? Szilvinek se mutatta még ilyenkor

Pixi

2012. júl. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 473/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom Kriszta,de még várj egy picit,nekem se mutatta a 12 dpo-n,csak órák mulva!!!!!

NEkem kajak időntuli volt a tesztem tudod és órák mulva jelent meg a csik....

Amig nem jön meg...tudod....

2012. júl. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 474/9202 anonim ***** válasza:
100%

a nagy izgalomba elfelejtettem hogy ma van a szülinapod :)

Isten értessen és élj még nagyon-nagyon sokáig és sok zebrásodást!!!

[link]

ne feledd amíg nem jön meg van remény!!! továbbra is drukkolunk neked!!!!

Pixi

2012. júl. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 475/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Sajnálom:( Azért nézz rá pár óra múlva, hátha. És ha esetleg mégsem jönne meg...;) Mikorra nem várod??? Mert amíg nem jön meg, addig bármi lehet! És oké hogy mensi előtt is mensisen fáj, nem de Szilvikének is úgy fáj, és ott van a babócája!!!!:)

BOLDOGSÁGOS SZÜLINAPOSSÁGOT!!!:) Legalább jól felönthetsz a garatra;)... az is valami. Aztán ott a harmadik hónap, és utánna a következőben is fog ám hatni a Closty! Nekem is hatott!!!!:)

A tegnapi picike is így fogant, akivel bebáztam. Nem akart jönni, aztán elmentek dizsibe, jól be...; aztán otthon egymásnak estek! ÉS persze aki tüszőérlelőt kep azért ritkán téved, de nekik pl. nem akkor volt a tüszőérés, de mondta a csaj hogy úúúgy kívánta a férjét! Hát, a természet tette a dolgát.:)

Meli, én nagyon örülök a hányingerednek!!!!! Bár sikerülne!!!!

Pixi, ügyi vagy, örülök hogy örülsz a hődnek:)

Én is kivagyok, reggel tök görcsölt a hasam, mensisen, úgy örültem, bár gondoltam hogy korai... de több órán át hajalban! Aztán kiderült hogy csak kakilni kellett...:( Gáz.

A meleim iszonyúak. Tényleg kezdem azt gondolni, hogy valahogy most először csinálják azt a hormonjaim, amit kell nekik, és ez normális baba nélkül is. Majd kiderül. Irszi

2012. júl. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 476/9202 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár óra mulva azért nézz rá arra a tesztre!

Sosem tudni,bár 12.napon még nekem se igen mutatta ki tudod!

De ha véletlen nem sikerül,nem ám feladni!!!!!

A closti hat a gyogyszermentes hónapban is,ahogy Irszike mondja!

Nekem is mensisen fáj a hasam,most is pl...

Sőt,most mintha enyhült volna a mellfájdalom is,ideges is vagyok kicsit,bár szerda lenne már!!!!!!!!!!!!!!

Krisztám!!!

Nagyon sok boldog szülinapot kivánok neked és jol basszál be,ha nega a teszt,kapcsold ki az agyad és ne gondolj semmire!!!!!!

Ezt küldöm neked,kicsit piásan még egy jot is röhögsz rajta:)))))

http://www.youtube.com/watch?v=hi3pbtrqy70

Szilvi

2012. júl. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 477/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Drágáim!köszönöm a köszöntést szép nagyon a torta!!Attól mèg boldog lesz a szülinapom igen lehet hogy majd holnap iszok:-)bánatomba meg örömömbe:-)ma csak a Szerelmemmel ünnepelünk és szexelünk<3:-) holnap meg barátokkal:-)Nem csinálok ujból teztet ezt is megbántam mert ez alatt a 2 nap alatt annyira izgultam hogy már kínos.Jaj még mennyi embernek kell maegmondanom hogy nega lett a teszt.mindenki csalodott lesz picit mert tudják hogy nekem rossz.:-(hát ez van.megvárom míg megjön.Doki szerint ha 28 nap mulva nem jön meg menjek vissza hozzá.Az ma van.ma telik le.De sztem ma vagyok a 13.dpon es a multkor is 15 nap volt a luteálisom ugyhogy vasárnap reggel kell megjönnie.Ha megjön megyek kedden/csak kedden meg csütörtökön tudok hozzá menni/feliratni a clostit ha meg nem jön meg ugyis mennem kell hozza gondolom csináltat vérvételt es abbol kiderül.Nem az 1700Ft de tényleg a sok ideg hogy ott van a tesz.Jaj visszaaludtam es most azt hittem eltelt egy nap:-)szoval ma van a 12.dpo es hetfon lesz a 15.amikor meg kell jönnie a mensinek:-Del vagyok tájolva:-)Szilvikém Drágám neked teljesen fehér volt a tesztablak es orak mulva volt ott a csík?vagy hogy kell azt elképzelni???nekem tök fehér!!!!el sem tudom kepzelni hogy valami kijön ott még.es hány óra múlva jött ki?Bocsi csak nem tom elképzelni sem légyszi írd meg!azért még reménykedem amig meg nem jön persze tegnap este már viszketett is a mellem meg most is.Amíg nem jön meg van remény csak a tesztablakom marhára fehér ez egy kicsit arra int természetesen hogy ne várjam annyira mert most sem sikerült.Lehet el vagyok záródva.nem tom:-(Olyan kis Drágák vagytok nagyon szeretlek Benneteket és köszönöm hogy velem vagytok hogy szurkoltok es ha nem sikerül akkor támogattok!!!Köszönöm Mindenkinek aki gondolt rám és szorított!!!!!!!!!!
2012. júl. 27. 08:24
 478/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok!


Kriszti, nagyon sajnálom, de ne add fel, lehet az a teszt még pozitív pár nap múlva. A fiamat nekem is mensi elmaradása után 2 nappal mutatta csak a teszt!!!!!


ISTEN ÉLTESSEN NAGYON-NAGYON SOKÁIG!!!!!!!


Pixike, látod! Mennyivel másabb így a hőd! Eddig félrevezetted magad, ezentúl így mérj, meglásd, szép görbéd lesz így!!!!


Irszike, bakker te nagyon baba gyanús vagy :) Ezek a tünetek! Babás leszel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Én teszteltem, természetesen fullosan negatív.


6.15-kor teszteltem és 7.45-kor újra megnéztem, hááátt..


nem tudom. Nem lehet rámondani, hogy lenne második vonal. NÉha! de csak néha fénynél látni vélek valami nagyon halvány vonalfélét, ugyanolyan vastagot mint a controll vonal, de nem lehet vonalnak nevezni. :(


Negatív :(


Biztosan korai volt még, ugyanis a hőm még mindig szépen 37 fok!!!!!


Szuper a görbém, ill. egyenesem, ilyen még soha nem volt.


Ma mértem utoljára, nem viszem a lázmérőmet nyaralni, mert elegem van, hogy minden nap 05.50-kor kelek a hőmérőzés miatt.


Nem fogom tudni, ha leesik a hőm :( Meglepetésszerűen fog lecsapni rám a mensim :(


DE vasárnap megint tesztelek, nem adom ám fel :)

2012. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 479/9202 A kérdező kommentje:
Meli!köszike!!!<3:-)Nem aj ha nega még most de megőrülök hogy lattal valami vonalat!!!!!!Nem meg egy hajszal vonal sincs nemhogy olyan vastag mit a controlcsík!!!Akkor baba lesz nàlad sztem!!!!!!Uristen de izgi!mi lesz velünk mig haza nem ersz!Szilvivel felteten tudasd hagy mondja meg nekunk ha erosodik a csikod!!!!akkor az nem annyira nega:-):-):-)de jo de jo akkor legalabb neked sikerulni fog!!!!
2012. júl. 27. 09:36
 480/9202 anonim ***** válasza:
97%

Drága Krisziti!

Most már semmi sincs rajta, eltűnt az a halvány vonal is. Ki is dobtam :(


De figyelj! Te is és én is úgy érezzük a mai napig, hogy babásak lettünk!

Neked milyen a hőd?


Amíg nem jön meg, addig nem szabad feladnunk a reményt!!!!

Én most nagyon elszomorodtam, mert negatív lett. tényleg semmi csík nincs már. Biztos csak száradási csík volt.


De akkor miért ilyen jó a hőm???? Nem szokott 1 hétig 37 fokos lenni. Nem is értem, de komolyan.


Na, mindegy. Az még előfordulhat, hogy hajnali 3-kor indulás előtt pisilek egyet a tesztre :)

Hátha.... Szilvi addig dumálta tele az agyam, amíg el fogok lőni még egy tesztet. Az már elvileg egy újabb nap lesz, nem?


A Szilvivel azonnal fogok ám üzenni, ha valami óriási csoda folytán becsíkosodom :) Istenem, bárcsak úgy lenne!

7 kőkemény év, és még mindig semmi.


Nincs erőm újabb inszemhez :( Muszáj lett volna, hogy összejöjjön.


tudod, az az én legnagyobb bajom, hogy mivel kettőt szültem, akik azonnal összejöttek, én úgy gondolom és biztosra veszem, hogy átjárhatóak a petevezetékeim.


DE az inszemhez kötelező volt az átjárhatósági vizsgálat, amit én MEGTAGADTAM KÉT TANÚVAL ALÁÍRVA_!!!!

A doki pipa is rám, de én akkor is állítom, hogy nem kell a vizsgálat. Főleg azért nem akarom, mert iszonyatosan félek tőle, utána néztem és olvasgattam és baromira fájdalmas :(


Nem akarom a vizsgálatot megengedni!!!! A dokim szabin van augusztusban. Azt mondta, hogy akkor csinálja csak meg a 3. inszemet, ha megcsináltatom előtte az átjárhatósági vizsgálatot. DE nem akarom :(

Nagyon fáááááááááááááááááááj :(


A párom nyaggat, de nem fogom engedni!!! És kész!!!!!


Ezért akartam annyira babásodni és tényleg más ez a hónap, mint az előző inszemnél volt :(

2012. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!