Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
 481/9202 anonim ***** válasza:
93%

Meli!!! Tesztelj csak holnap, ha el is tűnt az ac sík, de ott volt valami... hátha!!!!!!!! És a hőd is...

Figyelj drága, ha én nem leszek kismama ebben a hónapban, nekem is kell menni átjárhatóságira, úgyhogy nem kell betojni tőle. Fáj, és? Akkor mi van?

A szülés kismiska ehez képest! Tuti átjárható vagy, de biztos vagyok benne, hogy én is. De ha meg kell csinálni, akkor meg kell csinálni és kész. Punktum! Majd egymást támogatjuk:) ha ki tudom fizetni, akkor bevállalom előtted, és majd elmesélem milyen volt! (úgy 40.000körül van az ultrahangos, és aki engem inszeminál, nem hiszem hogy elfogadja a másét... Inszemnél viszont ragaszkodom hozzá!!!!

De állítólag altatásban is csinálják a röngenest.

Én is kivagyok már ettől a hónaptól nagyon!!!!

Kriszti, de jó neked hogy ilyan olcsó az orvosod! Én általában 5.000Ft alatt nem úszom meg! És havonta többször járok, + gyógyszerek. Most asszem 4* voltam... eddig!

Hétfőn azért tesztelj ha nem jön meg, kívánom hogy csak huncutok legyenek a babáitok, és azért ne mutassák magukat!

Meli! Szilvikénk mikor is tesztelt pozit??? Nem a nyaralás után???

BABÁÁÁÁT AKAROOOOOOOOK!!!!!!!!!! Gólya, hallod?!?:D Irszi

2012. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 482/9202 A kérdező kommentje:
Ertelek de ne aggodj mert meg lehet pozitiv kesobb talan holnap reggel!:-)majd tudasd hogy mi a helyzet!:-)En is addig remelek amig meg nem jon!!es remelem nem fog!!:-)neked sem meg nekem sem!!:-)a homet en nem merem de ugy tudom magas lehet a mensi napjan vagy utana esik le tehat en nem is latom ertelmet amugy mert barmi lehet belole.ugyis akkor megy le amikor mar megjott vagy utana tehat en hiabavalonak talalom hogy merjem de vannak akiket megnyugtat ha tudja.ahigy teged is es abszolut megertem csak engem ez a.resze nem erdekel mert vhogy nincs ra.indittatasom:-)azert szurkolok hogy ne menjel le termeszetes a hőd:-)<3<3<3Nagyon jo nyaralast kivanok neked egyebkent es mondanam hogy ne izgulj de ugyis fogsz!:-)ahogy en is a nemvart napjaig meg utana is.de most hogy megcsinaltam a tesztet mar nem vagyok feszult meg ideges mert bar negativ lett de megcsinaltam.tobbet nem veszek az tuti!nem idegelem magam.elozo honapban olyan jo volt pont nyaraltunk es nem vittem magammal a tesztet izgatott voltam olyan egeszsegesen egy picit persze de most hogy itt volt a lehetoseg hogy megtudjam a tesz igy szetevett az idegesseg.ha megjon megjon ha nem akkor ugyis csinal a doki vervetelt abbol kiderul es nem idegeskedek majd.Millio puszikak fel a fejjel majd par nap mulva pozit tesztelsz!jaj hogy fogunk sírni!!!!!olyan jo lene!szoritok!!!!
2012. júl. 27. 11:09
 483/9202 A kérdező kommentje:
Szia Irszi!:-)az 1700Ft az a tesztre vonatkozik!:-)en nem fizetek az orvosnak mert szakrendelobe jarok.amig nincs.komolyabb bajom nem tartom ertelmet a magandokinak:-)hiaba nem fogok fizetgetni!!ez is csinalt vervetelt meg pisivizsg. meg ultrahangot minden alkalommal meg.felirja.a.clostit meg a.metformint is:-)a tobbi is ezzel probalkozna eloszor:-)a hsg meg az atjarhatosagi is tb-re lesz persze meg a paromnak az andrologiai vizsg.is tb-re volt a volt mav korhazban itt pesten.hat fizetjuk mi a.tb-t!!!:-D Ha nem sikerul atjarhatosagi utan sem akkor elmegyek endodokihoz persze de a fizetos dokik majd csak az utolso utani esetben jonnek szoba nalam!:-)
2012. júl. 27. 11:19
 484/9202 anonim ***** válasza:
100%

Olyan drágák vagytok mind, NAGYON SZERETLEK TITEKET!

Olyan jó, hogy így drukkolunk egymásnak! biztosra veszem, hogy babásak leszünk mind az idén még !!!!!


Az én dokimnál 40.000,- az átjárhatósági, 10.000 minden UH. Baromi sokban van már így ez a két inszem és az előkészületek. Elég is ebből a pénznyelésből, mostmár igazán ott lehetne a baba :)


Kész vagyok, ahogy TE is írtad Kriszti, ha az embernek ott vannak a tesztjei, akkor nehezen állja meg. Én most betankoltam, van vagy 8 tesztem :)

2012. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 485/9202 anonim ***** válasza:
97%

na csajok látjátok én ezért nem tarok itthon teszteket mert nem bírnám meg állni hogy ne tesztelgessek :/ a másik meg amit korábban is leírtam Irszinek hogy nem akarok negatív teszt felett üldögélni,plusz még pénz kidobás is :/ és olyat is olvastam hogy minden 3. terhesség vetéléssel végződik :O ,valaki nem is veszi észre és betudja egy normális mensinek,én nem tudnék abba tudadba lenni hogy teszteltem egy pozítívat majd elvetélek és az orvos még ilyen korai terhességnél semmit nem tud tenni :'( a természet egyszerűen "szelektál" :'( Kriszti,Szilvi pár nap múlva teszteljetek újra és szerencsés csíkosodást!!!! DRUKK!!!!!!!!

Pixi

2012. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 486/9202 anonim ***** válasza:
100%

Na elöször is:

Ne kazettás teszttel csináld ilyen korán,ha azzal csináltad,szedd szét,mert ha halványka a vonal,akkor nem látod a kis ablakon keresztül!

Én 11.nap reggel is csináltam tezstet,betudtam full negának,irtam is itt nektek,hogy negativ,mit is vártam....

Na mikor elindultam itthonrol vittem magammal a nega tesztemet,nekem tesztcsikom volt!

Aztán kijött rajta valami érdekes,nem piros csik volt,hanem fehér bemélyedés,mintha a körmömmel karcoltam volna meg,betudtam annak,hogy bizti hibás a teszt!

Aztán a 12.napon csináltam meg reggel a 10-es tesztcsikot,negativ....rá 2-3 óra mulva ránéztem és egy über halvány nagyon nagyon halvány télleg...vonal volt ott...Néztem péntek-szombat-vasárnap:))

Mindenhova magammal vittem:))

Néztem sötétbe,normál fénynél,napfénynél,lámpafénynél,fürdőbe,szobába,utcán mindenhol:)))

Ez miatt vettem meg a 14.napon a digitális cb-t,ami délutáni pisiből rögtön kiirta:)

15.nap reggel megint csináltam egy 10-es tesztcsikot,olyan halvány volt,hogy fényképezni nem lehetett!

16.napon a rossmannba vettem facelle tesztkazettát,na az már szép erős pozi lett,az maradt meg emlékbe....

Szóval én azt mondom,hogy várj még,vagy ha még meg van a teszted szedd szét és ugy nézd!!!!

Nekem a kislányomnál is 3 nap késésnél lett nagyo halvány pozi,de már kidobtam a kukába a tesztet,aludtam egyet és mikor felkeltem,tök véletlenül kivettem és egy über halvány csik volt rajta:)))

Szóval amig nem jön meg van remény:)

A hőmérőzésről meg nem jó a teóriád Krisztám:))

Azzal az ovudat is és a mensidet is ELŐRe be tudod lőni,nekünk is ugy sikerült most:))

Bár nekem nem macerás,én rendesen szerettem mérni:))

Szilvi

2012. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 487/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kiszámoltam, ennyi pénzből vehetnénk egy tucat etióp árvát....bocs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:S

Irszi

Meli, jó nyaralást!!!! Élvezd ki minden percét!!!!

Kriszti! Én a dokimtól veszem a teszteket, van steep vagy mi a nevük. Tesztcsík, 200FT/db. Van itthon pár drágább, de azt már csak akkor akarom megcsinálni, ha a tesztcsík pozi. Abból a legszebb pozi menne emlékbe:) Már annyi pénzt kidobtam tesztekre hogy csak na...

2012. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 488/9202 A kérdező kommentje:
koszonom hogy leirtad Szilvi!!Szetszedtem.negativ.mar csak abban remenykedem hogy koran csinaltam:-) de meg remelek persze:-) ahhhhh meg 3 nap a megjovetelig...a 3.napon meg kell jonnie ha nem sikerült.most akkor varok es varok de legalabb nem vagyok mar ideges:-)lesz ahogy lesz!:-)Kőszi Pixi a drukkot!:-)De etióp gyerekek hulljanak az égből ha még egyszer terhességi tesztet veszek!:-DNincs az az Isten!:-D:-D
2012. júl. 27. 16:44
 489/9202 A kérdező kommentje:
kisütött a nap.na ha nagyo nagyon nézem akkor rohadtul halovány rozsaszin VÉKONY volnal van ott ahol terhesseg eseten ki kell jönni a csiknak.szoval azt szeretnem kerdezni Szilvi hogy ez most akkor mi??azert van ott az mert ott kellene kijönnie ugye?azert annyira vekony meg halvanyrozsaszin,nem?
2012. júl. 27. 16:59
 490/9202 A kérdező kommentje:
arra akarok kilyukadni hogy a helye az látszódhat nem?attol meg nem pozitiv.csak a helye latszik gondolom.most is látom!napsütésben latszik.
2012. júl. 27. 17:02
❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!