Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
 531/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztoook... Pixike, vasárnap! Szombaton reggel még progeszteronozok, de este már nem. Nekem így is elég idegörlő lesz a dolog, de így vasárnap reggel én mindenképp tesztelek!!!

Mit is számoltam? Az a 14. dpo, akkor már mutatnia kell hogy mi a helyzi. Na, mit szólsz??? Én hatkor már tuti fennt leszek, nem bírok a tesztnapokon aludni!:)

Ha benne vagy, írd meg hogy mikor, és én + amandó vagyok, hogy legalább 30 percet várjunk utánna, mielőtt bármit is írunk!!! Na?

De ha mégsem, az sem baj, szívem szerint én is megvárnám hogy megjön-e, csak nem merek kockáztatni, én nagyon sok progit kapok. 2*1 Women's Creme, és 2*2 Utrogestan.

Írj majd hogy hogy döntesz, nekem fix a vasárnap reggel így hogy kiszámoltam. Apajelölt olyankor húzza még a lóbőrt:) Irszi

2012. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 532/9202 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire nagyon szeretnéd hogy együtt teszteljük akkor rendben :) holnap be is szerzem :) csak nehogy visszaaludjak hőmérézés után :D

Pixi

2012. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 533/9202 anonim ***** válasza:
100%
Jujjj de izgi!!!!!:) Mikor szoktál hőmérőzni? Teszteljünk utánna, én bármikor felkelek:)
2012. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 534/9202 anonim ***** válasza:
100%

5 órakor :)

Pixi

2012. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 535/9202 anonim ***** válasza:
100%

Akkor 5.40-kor itt? Vagy te mikor tervezel egyébként kelni?

5.10.-re beállítom a telcsim, és akkor pisi:) Addigra végzel a hőmérőzéssel te is.

Vagy kemények leszünk, tesztelünk, és csak mondjuk 9-kor jövünk??? :) Tök jóóóó!:) Irszi

2012. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 536/9202 anonim ***** válasza:
100%

nekem jó az 5.10 :)

Pixi

2012. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 537/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok csajszikák:)

Melusommal az a helyzet,hogy ma irt sms-t,hogy nem jött még meg neki,elvileg holnapra nem várja és tesztelt ma is,de azt mondja,hogy szerinte negativ...

Na már most elküldte fényképbe is a tesztjét,de én látom a második vonalat,meg is irtam neki,hogy sztem tuti pozitiv,de visszairt,hogy higgyjem el,hogy az csak a száradási csik volt és ő ugy látja hogy eltűnt róla:((

A lényeg,hogy holnap reggel tesztel,ha addig nem jön meg neki,remélem nem fog:))

Rögtön irni fog,mert irt ma is:))

Nektek meg megirom minél előbb de sajnos melozok én is,igy nem tudok akkor irni mikor Meli...

Nem tudom,hogy mikor jönnek haza,talán 1 hétig lesznek?

Passz,elfelejtettem:)

Krisztikém!

Nagyon sajnálom,hogy megjött a mensid:(((

Sőt!

Azt még jobban,hogy én bíztattalak arra hogy szedd szét a tesztet és láttál egy haloványka vonalat...

De ha rám hallgatsz,azért mondd el a dokinak holnap,hogy te látni véltél a teszten valamit,hátha csinál egy hasi uh-t és soha nem tudni tudod.....:))

Na meg ha elindult valami és a doki ezt tudja,lehet ir neked is peteérés utánra ilyen utrogestant,hogy jobban segitsen a picikének beágyazódni tudod....

Irszi,Pixike:))

Nagyon drukkolok értetek:))

Tök izgi ez a teszteléses dolog,én is korán kelek,ugyhogy itt leszek és várni fogom hogy mit írtok:))

Velem semmi extra nincs,ma vagyok 6+2 hetes,ma reggel elég szarul voltam,olyna hányinger,émelygéses sztori:S

Alig értem oda meloba,olyna lassan mentem:S

Most elég furi a gyomrom,de csak csillapodik már:)

Nagyon várom a szerdát,az összes barátnőm csititgat,hogy menjek el egy gyógynövényes boltba és szerezzek be valami nyugtatót,mert tiszta hülye vagyok a paranoiáimmal együtt,csoda hogy a férjem még birja mellettem:))

Mindegy,halljam a szivhangot,nekem az a lényeg,akkor megnyugszom:)

Megpróbálok kérni képet is,már ha ad a doki vagy lehetséges,mert egyenlőre én még sztk-s rendelésre járok,nem akarok dokit fogadni,majd szülésre akarom cska megfogadni,addig nem.

Na ennyi csajok nagyvonalakban:))

Szilvi

2012. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 538/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szilvi,fel tudod tölteni a képet ide?nézzük csak meg mi is hátha látjuk mi is azt a 2. csíkocskát :) nagyon szorítok Melindának hogy holnap ne jöjjön meg neki!!!! olyan jó lenne már ha ő is kismama lenne ennyi idő után!

Pixi

2012. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 539/9202 anonim ***** válasza:
100%

Nemt udom Pixike,mert nekem a telom nem menti el az üziket,hogy át tudjam tenni a gépre:(((

Holnap kiderül,ne izgulj:))

Mindenképp irok nektek,ahogy hazaértem:))

2012. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 540/9202 anonim ***** válasza:
100%

Csajok!!! Íme, itt egy válaszoló, akinek egyik babáját sem mutatta ki teszt! Kriszti, Meli: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Poxi, akkor 5.10-kor pisi:):DDD Mikor jövünk ide megbeszélni? Hogy fogom én addig kibírni????:)

Csajok, ma van a 21. ciklusnap, és ez az első hónap hogy nem pecsételek! Tuti a műtét, de jó túllenni rajta!

Ma elég pesszimista vagyok, de azt találtam ki Pixi, hogy ha negát tesztelünk sincs baj, mert te mész és szépen kivizsgáltatod magad, mi pedig aug. 08.-án megyünk az andrológushoz. Igaz hogy akkor az első 2-3hónap esélytelen, na de utánna!:) Szóval bármi lesz is, nincs gáz!

Szilvi, vigyél fényképezőgépet, és fotózd le te a monitort!!!!!!!! Így akkor is lesz képed, ha nem nyomtat a doki.

Kriszti, hogy vagy? Tuti megjött, vagy még mindíg kevés?

Ma nem fájt a hasam csajok, olyan rossz.... Imádtam amikor fájt, az reményt adott! Csudába, huncut ez a gyerek!:) Jó éjjt! Irszi

2012. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!