Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
 541/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixi, egy kis erő:) Így nézhet ki a szépség:

[link]

2012. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 542/9202 anonim ***** válasza:
100%

Csajok, ez mindenkié:

[link]

2012. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 543/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Csajok koszi a.biztatast!Szilvi!nagyon jo hogy mondtad hogy szedjem szet a tesztet!!!igazad volt!!nem banom egyaltalan!!fogom mondani a dokinak holnap/ha nem mondod nem mondtam volna semmit /de igazad van!!hatha kapok olyan utro izét.Meg hatha csinal ultrahangot.a Parom el akar kiserni holnap olyan draga pedig alhatna sokaig mert szabadnapos lesz.de jon velem 8- ra.Holnap csak 4-ig dolgozom es utana megyunk a Dunapartra setalni meg kacsakat etetni az ő javaslatára.vigasztalni akar szegenyke.neki is rossz lehet meg ha nem is mondja...meg bizat folyton hogy majd sikerul legkozelebb.Irszi!!orulok h. tetszik a konyv otlete!!gondold el hogy fognak neki orulni a csemeteink!!!!!:-)Mar elegge veretzem delutantol megindult rendesen a ver.ez van.de holnap elkezdem a hulye clostit:-)ha most sikerul akkor imadnivalo clostinak fogom hivni persze!:-)Meli ha latott egy csikot meg te is fenykepen Szilvi akkor sikerulhetett vegre!!annyira izgulok mi lesz.10 napra mentek amugy!!!holnap mar remeljuk pozit tesztel!!!:-)Pixikem Irszikem agyazodjatok csak szepen!Szilvi minden okes lesz mar ugy varom hogy irjad hogy milyen volt a szivhang<3<3<3atmeg te hogy izgulhatsz<3<3<3!!!!jaj hala Istenkenek hogy neked sikerult!!!!!ez is erot ad nekem meg sztem mindannyiunknak akik itt vagyunk egymasnak!!!<3<3<3millio puszi nektek jo ejt<3<3<3 majd irok mi volt a dokinal!!
2012. júl. 30. 21:57
 544/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi,írjunk ide 5.40-kor a teszt eredményét,oké? :) én annyira nem vagyok izgatott még most legalábbis :)

Szilvi,de kíváncsi vagyok már a babócádra :) épp tegnap számolgattam hogy márciusba fogsz majd szűlni :)

Tegnap én is beszéltem a kis málnaszememhez,úgy mint te Irszi hogy adjon valami jelet ha itt van már velem :) a mai hőm 37.0 !!! :D ezt akkor jelnek vehettem? de jó lenne :))) eddig én se pecsételek,és lehet Irszi hogy ha nem görcsölgetsz az már jó jel :)

Szilvi,Melinda ma is tesztelt?

Pixi

2012. júl. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 545/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Tudtok nekem abban segíteni, hogy closti kúra esetén hányadik ciklusnapon csinálnak UH-t? A peteérés 15. napon van nekem.

2012. júl. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 546/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!nem vot semmi a dokim du rendel mert szabin van masik 2.egy asik dokival felirattam a clstit meg a.metet.mindegy kinek a keze irja:-) de vegul megkerdeztem azt mondta nem kell az utro a eddig nem irtak...na mindegy ez igy jott ki!nem volt ulrehang sem.ez a cilkus2.napja bevettem az elso szemet!!:-):-)
2012. júl. 31. 09:58
 547/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szilvi meggyőzött :) Csatlakozok Hozzátok, ha szabad:)


Kriszti, sajnálom, hogy megjött.

Szilvi, nagyon várom a holnapi UH eredményét.

Meli, a Te teszted eredményét is várom!!!

Irszi, Prixi Nektek is KITARTÁS!!!


Akkor kicsit magamról: 33 éves vagyok, ősz óta várunk a babánkra. Sajnos magas az FSH szintem, ami miatt genetikailag gyorsan kimerül a petefészkem.

A férjemnek jó az eredménye, nekem szabályos 28-29 napos a ciklusom, van peteérésem. A múlt hónapban volt laparoskopos átjárhatóságim, ahol az összenövéseimet oldották. Átjárható voltam/vagyok.

Sajnos a napokban ismét meg fog jönni, kezdek félni, hogy kifutok az időből.


Kini

2012. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 548/9202 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, egy "r"-el többet írtam: Üdv kedves Pixi :)
2012. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 549/9202 anonim ***** válasza:
100%

szia Kini :) örülök hogy végűl csatlakozol hozzánk :)

akkor bemutkozok én is neked, 21 éves leszek ebbe a hónapba próbálkozzunk már 1 éve, 2 hónpja iszom a cickafark és palástfű teát,talán most lesz sikerre mert most megéreztem a ovumat is,a hőmet is mérem ami elég csúnyácskák voltak mert szájban mértem de a mi Drága Szilvink azt írta hogy mérjem hüvelyben és milyen igaza volt,máris sokal szebb :)

Pixi

2012. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 550/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Gyors lezsek,mert mennem kell,de megigértem,hogy irok ahogy hazaértem.

Melusomnak negativ lett a tesztje:(((

Mára nem várja,eddig nem jött még meg neki,azt mondta ha megjön dob rám egy üzit,de a teszt még negativ eddig!

Majd jövök este.

Puszikák

Szilvi

2012. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!