Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
 501/9202 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!Irszi,nem sokára ágyazódik a mi kis málnaszemecskénk!remélhetőleg :) tegnap olyan fárat voltam hogy már 7 órakor aludtam,ma reggelre meg kicsit érzékenyebb lett a mellem hogy csak melltartóba jó lenni. Kriszti,még is csak babás vagy? te vagy az új kismamánk? :))) de jó lenne :)))) és reméljük Melinda is az!mondjuk hiába írtuk neki hogy 10.dpo-n ne várjon csodát,se baj majd már nap múlva csíkosodik ő is :))

Pixi

2012. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 502/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Kislyányok:-)!!Na Pixi es Irszi!!lehet most agyazodtok be!!annyira izgalmas!!figyeljetek mindenre!!:-)ma vagyon a 13. vagy a 16. dpon.nagyon nem erzek semmi neha mensis de ennyi!:-)ma nem iszok sokat csak egy kis sort mert azt nagyo szeretem az ize miatt:-)szoritsato en meg mindig latom a teszten a csikot a parom is latott vmit este de nem tom lehet csak felre latjuk.meg barmi lehet.puszi es jo beagyazodast!!:-)<3<3<3Szilvi koszi amiket irtal olyan sokat segitettel olyan jo hogy van kihez fordulni.ma viszem a arinomnek is a tesztet hatha o is lat vmit.:-):-)
2012. júl. 28. 11:13
 503/9202 Emerencia76 ***** válasza:
100%
Sziasztok csajok! bocs h eltűntem de most is dolgozom :( Alig győzöm olvasni a sok irományt :D Kriszti ne add fel!!! én most mielőtt pozi lettem az ikrekkel kb 5 tesztet előttem mind negga lett! ... van remény!!! Ja és utólag is boldog szülcsi napcsit! :D nem tudom hogy fogok tudni jönni hozzátok mert 10 órákat dolgozom +2óra utazás DE mindenkinek nagyon nagyon drukkolok és szorítok és hessegetem felétek a gólyákat!!! Tünetem szinte semmi csak cici fájás. szerdán megyünk szívdobogást hallgatni remélem fogok tudni akkortájt jelentkezni nálatok!!! Puszi nektek
2012. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 504/9202 anonim ***** válasza:
100%
szia Emerencia!de jó hogy jellenkeztél már hiányoltalak!nagyon vigyáz magatokra :) puszilak titeket! Pixi
2012. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 505/9202 anonim ***** válasza:
100%

igaz hogy csak a 6.dpo-n vagyok,de majdnem ugyanaz van velem mint Irszikével :) néztem a tv-t és egyszer csak elaludtam,pedig mindig csak télen szoktam ilyet csinálni :D ennek az okát se tudom :/ na meg a másik,utáltam a paradicsomot edig legalábbis,a párom evett a vacsorához és megkívántam,meg is ettem vagy 2 db-ot,de az is lehet hogy ilyen jó paradicsomot még nem ettem,mert tényleg nagyon fincsí volt :)

Pixi

2012. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 506/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!köszike Emerencia!!!:-)orulok hogy jol vagytok!!!:-)4-en mondtak eddig hogy megvaltozott az arcom mar honapok ota nem lattak:-)lehet ez egy jel:-)meg a borsofozelek igaz Szilvi?:-)Pixi!olyan kivancsi vagyok mi lesz sikerul-e most neked meg Irszinknek is!!annyira.szeretnem!!sikerulnie kell!!!:-):-):-)ide irtok tehat "sajnos:-)" visszavonhatatlanul babasak lesztek ti is meg Meli meg en is!remelem jol erzi magat olaszba mitossze agyalhat szegeny!en azt mondom lehet meg az a teszt pozi nem kell besz*rni!!!:-)Most jovok a aratnomtol hat mar reg taliztunk majd 1 eve.vittem magammal a tesztet azonal latta a masodik uberhalvany csikomat!!!!:-):-):-)de hangsulyozta hogy nagyon halvany!!:-)mondtam hogy en is tudom meg barmi lehet:-)delelott 2 masik jo baratomnak mutattam ok nem lattak semmi de hat ok fiuk:-)mit ertenek hozza.hozzateszem a Zsuzsibarinom nem is tudta hol kell lenni a masodik csiknak es azt hitte viszintesen kell lennie es o fuggolegeset latott azonnal!!most leszallok a.metrorol majd irok meg pusziiiiii!!!
2012. júl. 28. 19:48
 507/9202 A kérdező kommentje:
na szoval azt mondja ki vagyo simulva meg olyan nagyon kiegyensulyozott vagyok meg nagyon kellemes a kisugarzasom most kulonosen.na ezek vannak mint "jelek":-)Amugy mellbibo meg erzekeny de mar talan annyira nem mint eddig.inkabb mostanaban viszet a mellem.hat remelem az almom igaz lesz ...emlekeztek azt almodtam hogy babam lesz!!!csak ugy legyen mint mindig!!!!amit megalmodok mindig bejon!!:-)sikerulnie kell!!!!!:-):-)
2012. júl. 28. 20:16
 508/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Előröl elkezdtem olvasni Benneteket, de csak a 30-dik oldalig jutottam. Szilvi meghívása "miatt" vagyok itt.

Egy kérdés, mielőtt mesélnék magamról. Lenne kedvetek egy teljesen zárt csoportban tovább folytatni a beszélgetést?

Kini

2012. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 509/9202 anonim ***** válasza:
100%

jó reggelt!Kriszti,hogy érzed magad?mit érzel?Szilvi,tényleg jobb a hőm úgy hogy hüvelyben mérem,nem ugrál le-fel nagyokat :) igaz hogy csak 3 napja mérem de ilyennek az eredmények: 36.9, 36.85, 36.9 !!! ez annyira jó :)))) ahogy ma reggel is mértem azt hittem hogy nagyot fog esni ahogy azelőtt mint mikor szájban, de nem!!! :)))))

Pixi

2012. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 510/9202 anonim ***** válasza:
100%

Mit szóltok?


[link]


Kini

2012. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!