Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
 491/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kriszta!

15 év alatt én annyi tezstet elhasználtam,hogy tudom hogy melyik nega és melyik pozi:)

Tehát egy negativ teszt,napfénybe se lesz pozi!!!!!

Ezzel azt akarom mondnai,hogy egy negativ tesztet ha a fény felé forditasz,az akkoris fehér lesz és semmi nincs rajta!!

Ha látsz rajta valamit,az nem negativ!!!!!!!!!!!!!!

Sok nega tesztem van és egyiken sincs semmi,most megnéztem,fordithatom bármerre nincs ott semmi,csak a nagy fehér hómező!!!!!!!!!!!

Jol nézd meg!!!

Ajánlom neked is a digitálisat mint Melusomnak is!

Ott nincs kétség,az kiirja!!!

2012. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 492/9202 anonim ***** válasza:
100%
Kriszti,most akkor van ott egy halványka rózsaszin csík? :D teljes "felizgattál" :D :))) Pixi
2012. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 493/9202 A kérdező kommentje:
Értem!Hát most meg vagyok lepődve...nem lehet hogy szellemcsík vagy mi??olvastam rola es nem baba lett belőle.Nahát!!most akkor nem tom mi van....most allandoan nezegetem...nem nem tudom de ez hat egyreszt remenyt ad egyreszt meg inkabb abba akarok maradni higy negativ mert ha nem lesz baba akkor ... nagyon halovàny es vékony is.Pfffffff hat varom hogy ne jojjon meg a mensi.egyebkent ha pozi lenne es megis megjonne nekem akkor nagyon rossz lenne:-( nem tudom hogy addig tudni akarom-e inkàbb nem.Azert erdekes es sztem napokig nezegetem majd:-)
2012. júl. 27. 18:17
 494/9202 A kérdező kommentje:
Igen Pixi!Ott van.De nem tom most mar mit higyjek.inkabb ugy vagyok vele hogy nega.de attol meg ott van csak vekony.lehet hogy tenyleg szellemcsik vagy mi:-( jaj barcsak latnatok!!!
2012. júl. 27. 18:37
 495/9202 anonim ***** válasza:
100%
Van még otthon teszted?
2012. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 496/9202 A kérdező kommentje:
nincs hála Istenkének!:-)meg mindig ott a vonal.hat kivancsi leszek.
2012. júl. 27. 20:44
 497/9202 anonim ***** válasza:
100%

Ejj ha ott a csik,akkor a digitális már kiirná:))

Én sunyiba teszteltem mindig,apa csak később tudta meg:))

2012. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 498/9202 A kérdező kommentje:
:-)))) lehet hogy kimutatná nem tom:-) de inkabb varok a mensire hogy ne jöjjön meg.:-)mar csak 3-at kell aludni es meg kell jönnie ha nem jön akkor reméljük siker van!:-)
2012. júl. 27. 22:42
 499/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kriszti. te jóóó ég!!!!!:DDDDDDDDDDD Tudtam!!!!!!!!!!!!

Ma már csak kettőt kell aludni, és ha láttál valamit, akkor tuti ott lesz!!!!!!!!!!!!!!

Jajjjjjjjjj, annyira izgulok!!!!!!!!!!! Te reményt adnál nekünk, akkor -Meli után, mert most már ő is babás- tényleg mi vagyunk a következők Pixivel!!!!!!!!

ja,, Kriszti, minden rendben lesz, és szép nagy pozit tesztelsz holnap után!!!! Ne igyál ám!!!!:) Max egy pici pezsit vagy vörösbort, de szerintem a nagy bulit halaszd a teszted utánra!!! Vagy tesztelj előtte!!! Nem akarlak "felizgatni", de tuti ott van az a kis huncut!!!

Én tegnap óta fűzöm, hogy ha idebenn van, adjon valami jelet, amiből biztosan megérzem...:)

Holnap kéne kb. kezdődnie a beágyazódásnak. Ma reggel megint bedőltem a mensiszerű hasfájásnak, aztán ugyanaz lett a vége mint tegnap. Bár most is, mintha...

De az a baj, hogy én ilyenkor átmegyek szimuláns üzemmódba, és produkálom a tüneteket. Azt hittem, annó már minden volt, hát végülis ez a hasfájás még nem...

Képzeljétek, a barátnőmnek fojt a tej a melléből... álterhes volt:) Aztán rá pár hónapra szerencsére teherbe esett:) Már a másodikat várja:) Puszi mindenkinek, szép hétvégét, hétfőn jövök! És regelek a facebookra is végre Pixike! Kriszti, nagyon -nagyon szorítok érted!!! Irszi

2012. júl. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 500/9202 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok csajok!

MElusom tezstje sajnos negativ lett:((((

Még reménykedek benne azért,amig nem jön meg van remény ugye....

Remélem azért jol érzi magát olaszba és nem ezen agyal!

Kriszta!!!!!!!

Nagyon ügyes vagy hogy a halványka vonal ellenére kibirod hogy nem tesztelsz:)))

Én nem birtam:)))

De ha még mindig látod a halványka csikot,akkor ott baba van,igy a piázást hanyagold amig nem tesztelsz:))

Szilvi

2012. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!