Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯
 521/9202 anonim ***** válasza:
100%
Irszi,én semmi olyat nem érzek ami új lenne,talán csak a ciciim fájnak kicsit jobban a megszokotnál.Kriszti,szeretnék Irszivel tesztelni csak kicsit "félek" ,mint már írtam nem szeretnék nagatív tesztet látni,de lehet a kedvettekért megcsinálom :) mert hihetlen erőt adtok még ehhez is! :) <3 de én is csak titokba fogom ellönni ;) Pixi
2012. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 522/9202 A kérdező kommentje:
elkezdtem barnazni:-(:-(:-(:-(:-( mint a.multkor elozo este:-(:-( most sirok most nem olyan konnyu :'( holnap reggelre megjon biztos.
2012. júl. 29. 20:44
 523/9202 A kérdező kommentje:
most inkabb nagyon nehez.azota is sirok.a parom is azt mondja majd kovetkezo honap..csak annyi feszko volt ebben a honapban is ...a 7.napon az egesz ejszakas hasfajas...a hangulataim..a teszt..ma.meg hanyingerem is volt estefele es nagyon nagyon fajt a derekam.annyi mindent kell kibirni..felek a kovetkezo honaptol.tudom nem szabad ilyen negativan hizzaallni de most megis ugy el vagyok keseredve.de egyszer biztos sikerul,nem?
2012. júl. 30. 00:02
 524/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kriszta!

Biztos,hogy megjön?

Az hogy pecsételsz,mástól is lehet!

Drukkolok nagyon,hogy ne jöjjön meg!!!!!Irj!!!!!!

Szilvi

2012. júl. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 525/9202 A kérdező kommentje:
Szia Szilvi!ma reggel már piros is van benne.:-( de hát ez van.majd megindul 1-2 oran belül rendesen mint a multkor.lehet hogy elindult valami tudod a csikom miatt de nem sikerült.meg sosem ereztem higy sikerult csak most.a tesztemet nem birom kidobni mert meg sosem vol láttam ilyet!:-) majd nétegetem neha.majd legkozelebb sikerul biztos.ma mar eldontottem hogy nem fogok sirni...ez van.van akinek sokadikra sikerul a clostytol hat akkor en se lehetek 2 proba utan nyafka.nem jo,hazudnek ha azt mondanam nem faj nagyon de nem hagyhatom el magam nem adhatom fel!!!holnap reggel megyek feliratni a colstit el is kezdem szedni a ciklus masodik napjan mint az elozo cilkusban.Látjátok amugy most is pont 14.dpo este barnazas 15.dpo reggele megjön.mint az ora olyan pontos.nekem sosem volt ilyen pontos ez is valami:-)csak mar elore felek a kovetkezo 14.dpom estejetol nehogy megint barnazzak.na szedhetem a colstyt:-\:-\:-\ lehet kinlodni majd abban az 5 napban.de majd most sikerul!:-)remelem.azert nagyon koszonom Mindegyikotoknek a drukkot es hogy gondoltatok ram!!Imadlak Benneteket!!<3<3<3
2012. júl. 30. 08:08
 526/9202 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! drága Krisztike! sajnálom :(((( természetes hogy így reagálsz a történtek miatt,de majd ismét "feltöltőtsz" új energiával :) most pihengessél amennyit tudsz :) Pixi
2012. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 527/9202 A kérdező kommentje:
Köszönöm Pixi!!!igy van majd harosan atmegy rajtam az erzes es jo lesz.remenyekel tele varom a kovetkezot.Veletek mi ujsag mit ereztek?Irszi?Vajon mi lehet Melivel???jaj csak neki legalabb sikerulne!!!!kettonk kozul!utana ti jottok!!!:-):-)hajra drukkolok!!!
2012. júl. 30. 08:47
 528/9202 anonim ***** válasza:
100%

köszi a kérdésed Kriszti :) még mindig ugyanaz mint tegnap,semmi új,a hőm is megint 36.9,a melleim ugyanúgy fájnak,néha enyhe mensi érzések.Irszi,veled miújság? Szilvi,Melindával miujság?mikor jönn haza?olyan jó lenne már ha itt lenne :)

Pixi

2012. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 529/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Meli nagyon hiányzik nekem is!!!!!!! Úgy szorítok neki!!!

Kriszti, megbőgettél először amikor leírtad hogy lélekben már most is a kisbabád édesenyja vagy

-drága kisbabám anya is az volt neked már itt olyan nagyon régen, Te pedig csak várattál magadra:))- , aztán amikor azt írtad hogy az egészet kinyomtatod és könnyvé kötteted... most megint sírdogálok:)

Ez olyan nagyon szép!!!! Biztosan megcsinálom én is, de benne lesz hogy Krisztike ötlete alapján:)

Aztán a barnázásodon, aztán meg hogy milyen erős vagy...

Már nem nagyon merem írni hogy hátha csak egy incifinci nyálkahártya válik le, nem akarlak ezzel is dresszírozni... Azért írd majd meg hogy hogy állsz. Tudod, a barátnőm huga 4 hónapig enyhébben ugyan, de mensizett mindkét gyerekénél!!!!!

Én tegnap este nagyon éreztem a mensis hasfájást, megbeszéltem a kis magzatommal hogy fúrja be magát jó méjjre...:) Egy kis körostyás Milkát eltettem apajelölt csokijából (szombaton kapta tőlem), és arra gondoltam odateszem majd a teszt mellé, és ráírom hogy én itt már tudtam...:) Most persze nem érzek semmit. A cickóim fájnak, de ennyi. Remélem nem fogok koppanni!

Szilvi, olyan izgatott vagyok a szerda miatt!!!!!!:) Vigyél sok zsepit, én tuti végigsírom amikor először hallom majd a kis szívhangját:)

Pixi, 06.-a 06.00???????:DDD Hm???? Naaaaaaaaaa??? NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA????????????:D Aztán együtt sírunk ha csak hómezőt látunk...

06.00. -kor pisi, és 06.20-kor leírjuk. Hm? Sőt, abba még jobban benne lennék, ha csak 7.30-kor írnánk le, mert apajelölt akkor megy el itthonról, és vele különlegesen szeretném közölni. Ha nem, azt meg nem különösebben... Akkor csak Pest szerdán:/

Most megint ott tartok, hogy asszem kicsit elszálltam..... nagy lesz a kopp, de nem érdekel. Máshogy ezt nem lehet kibírni lányok... Irszi:)

2012. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 530/9202 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, mennem kell vele hétfőn... max. 06.20-kor le kell(ene) írnunk. Esetleg kedd, de én nem bírom ki keddig!!!

És a progi miatt ügye nem is nagyon akarom, nehogy baj legyen. Nem tudom, olyan tanácstalan vagyok!!!! A vasárnap nagyon korai szerintem is, de végülis szerdán van a 10. dpo, szombaton a 13.... A 13-mat amúgy is szeretem... szombat??? Mindjárt belenézek a papírjaimba, és írok! Irszi

2012. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!