Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
 561/9202 anonim ***** válasza:
100%

ezt szomorúan olvasom Emerencia :( de nagyon jó hogy a másik legalább ott van veled :) Jújj,én is nagyon izgulok Meli miatt,Szilvi beszéltél vele?és Te voltál már UH-on?milyen volt látni?biztos nagyon jó :))) én tuti elsírtam volna magam :') én nem érzek semmit Kriszti :( bekavart ez a fránya vírus,így most nem tudom mi is van :( nem baj 4-5 nap múlva kiderűl :) Irszi,te érzel valamit? Kini hanyadik ciklusnapon vagy?

Pixi

2012. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 562/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Megjöttem uh-ról:)

Minden rendben van,a babócánk 5mm-es:))De ez már nem a petezsák,ez már a baba,a petezsák,tyuktojás nagyságu már,azt mondta a doki:)

Van már dobogó szivecskénk is:))

Hallani én sem hallottam,csak láttam,mert nem olyan uh gép volt:)

Minden rendben van,mehetek a kiskönyvemért:)

Aztán vérvétel és csak 4 hét mulva látom ujra a kis picikénket,ez elég hosszú idő lesz,de oké minden az a lényeg.Ja és egy baba van csak,aminek nagyon örülök:)))

Mindjárt felrakom a képet is nektek!

Melusomnak még nem jött meg hál istennek,nagyon izgulok miatta is.Nem is érzi hogy meg akarna jönni neki,csak a cickoi fájnak neki nagyon!

Kini!

Nagyon örülök,hogy rászántad magad:))

Csajok a drukk megy mindenkinek,sikerülni fog meglátjátok,itt vagyok én a példa,gondoljatok mindig erre:)))

Pixike,honnan vagy benne biztos,hogy ez virus?:)):P

Drukk nektek hétvégére:)

Kriszti!

Nekem most is vannak ám hülye napjaim,nem csak a closti miatt,sztem a hormonok,ma is elég bolond voltam,sztem,nem aludtam délután és azért,hisztis vagyok mint egy gyerek:))

Puszikák:)

2012. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 563/9202 anonim ***** válasza:
100%

Itt a 6+4 hetes picikénk:))

[link]

2012. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 564/9202 anonim ***** válasza:
100%

most elsírtam magam Szilvi :') de szép! Melinda nem tesztelt azóta?szerintem az jó jel ha nem érzi a mensi érzést :))) biztos vírust kaptam el,tegnap nem írtam mert nem gondolom hogy fontos,de egésznapos hányingerem volt,majd ma reggel nagyon fájt a gyomrom és hasmenés lett a vége :/

Pixi

2012. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 565/9202 anonim ***** válasza:
100%

Emerencia: ne legyél szomorú kérlek, koncentrálj a másik babádra! Most Őrá kell figyelni és rá vigyázni. Minden rendben lesz!

Pixi: ma jött meg, így ma vagyok az első napon. Jól számoltam, 18-án volt PÉ.

Meli: várjuk a fejleményeket, bízom benne, hogy ott lesz a második csík:)

Szilvi: nagyon örülök a boldogságodnak!!! Én el nem tudom képzelni azt az érzést, amikor először meglátom a babát. Még a pozitív teszt is olyan... szóval mint amikor azt nem tudtam elképzelni milyen lesz hófehér ruhában az oltár felé menni... :)

Kini

2012. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 566/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Szilviiiii!!jaj de szep kep!!!!annyira orulok mar 5 mm a babád!!!!!<3<3<3nagyon orulok h.minden okes veletek!!!gondolom az apja ezt is dobta rogton a facebookra:-) boztos nagyon orul:-):-)ahogy Te is<3!!jaj olyan erot adsz nekem is.Pixi!igaza van Szilvinek!!!leet hogy mem is virus hanem ahogy dr. Hause mondaná: élősködő !!:-Dlehet tenyleg a baba miatt vannak ezek nalad!!!jo de nem akarlak remenyekbe ringatni dehat mi folyton remenykedunk mert annyira szeretnenk!!:-)nekem nagyon keves a verzesem szinte csak picit bekoszolja a tampont.sztem holnap mar nem lesz.remelem a closti nem vekonyitotta el a mehnyalahartyamat:-( vagy mi van ha megis terhes vagyok azert van ilyen kicsit meg.a multhonapban tok sok volt.mostmeg...hat mindegy.mar szedem a clostit.:-\ most persze orulnek ha nem lennek terhes mert a closti árt neki.Hat remelem most csak ilyen a mensim.Szilvi megesgyer nagyon orulok neked!!!Nektek!!!:-)kis babucika szepen novekszik!!!:-)egyem a pici szivet!!en szeretem azt a gyermeket!!!!!!!!!:-):-):-)na puszikak mindenkinek szep almokat!!!....bar mi most nem alszunk meg a Viktorral ;-);-);-);-) :-D:-D:-D Jó éjt!!!:-)
2012. aug. 1. 21:31
 567/9202 anonim ***** válasza:
100%

jó reggelt!lement a hőm 37.0-re,így most már biztos vírus okozta,tegnap este ahogy egyűtt voltunk a párommal megfájdult a jobb petefészkemtől teljesen le méhemig,mensi előtt mindig érzek olyankor,nem tudjátok a magyarázatott rá?Most is belenyílalt "magától",de visszont nincs mensi görcseim,a folyásom még mindig krémes :)

Pixi

2012. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 568/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok!

A cicifuraság szinte teljesn elmúlt, csak a hasamban vannak érdekes dolgok. Néha mintha feszítene, néha a jobb petefészkem körül görcsölget, tegnap pedig olyan volt, mintha a köldököm alól húznának -tépnének ki egy szőrt, ami csak 2-3 másodperc múlva szakadt ki. Úúúúúú! Ez mi volt??? A fejem tegnap nekem is fájt!

Pixi! Tuti a picikéd küldi neked a füstjeleket, és ez a betegségféle is gyanúúúús. Én már hallottam olyat, hogy jellemző a beágyazódás körül ilyesmi.. Én már nagyon nehezen viselem, ólomlábakon járnak még a másodpercek is: úgy vagyok mint Kriszti, bizonyosságot szeretnék!!! Akkor biztosan nyugodtabb lennék.

Majd meglátjuk, a lényeg hogy borzasztó boldogok lennénk ha pozi lenne a teszt, de nem keseredünk el ha nega, akkor sem!:)

Kini, szuper, akkor ez az 1. ciklusnap! Ez nagyon izgi, nekem az elejét sokkal könnyebb kibírni, mint ezt a 2 hetet!

Szilvike, gyönyörűséges a Kistojásod!!!!!:DDD Ilyen szép babócát még nem láttam!!!!!:))))) Tiszta anyja!;)

Kriszti, a closti amilyen frankó, olyan szívás ezek miatt a tünetek miatt! Kitartás, és gondolj a gyönyörű kis növekvő petesejtedre!

Emerencia, úgy sajnálom! De tényleg, örüljünk annak hogy a babád egészségesen fejlődik, és növekszik. Ilyenkor van az lányok, hogy ha az ember akkor nem megy el rögtön uh-ra, akkor ki sem derül... De természetesen én is azonnal rohanni fogok, tudni szeretném hogy jó helyen van:) Vigyázz magadra, emennyire csak lehet, és tényleg pihenj, vagy kapcsolódj ki sokat! Azt mondják, sokszor már az is segít, ha a kismama hátradől, és vesz egy mély levegőt, amit szép lassan fúj ki....

Meliért annyira és annyian szorítunk, hogy igazán nem lenn szép a mensijétől, ha pofátlanul megjönne...

Én 2. hete délelőtt sétálni járok a szomszédasszonyokkal (szabin vagyok:DDD), úgyhogy lassan indulok. Megsétáltatom a Pockot a vackában:)

2012. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 569/9202 anonim ***** válasza:
100%
...Irszi voltam:) Puszi mindenkinek!!!!!!!
2012. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 570/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi,én is csodálkozom hogy pont most lettem ilyen beteg :/ sokat gondolkodok én is ezzen,de nem ábrándozok hiú reményekbe,mert csak nagyot koppanok :(

Pixi

2012. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!