Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯
 601/9202 anonim ***** válasza:
100%

már sokal jobban vagyok! :D lehet már lelkileg hat ki rám ez a láz meg hasmenés :/ na de most!mintha kicsérelték volna,röhögcsélek,nevetgélek :D most párosan izzadtuk és velem is azt történt mint Irszivel :O pisiltem egy kis piros folt volt a wc-ben aztán megtöröltem magamat és a wc papíron is volt de az inkább barnás lehetett,áh,mondom magamnak ez nem lehet igaz hogy most fog megjönni,nem is görcsölök :( aztán még vagy 3x megtöröltem magam és semmi :O a bugyibon is van egy kis barna maszatka mondtam is a páromnak még mielőtt kimentem a wc-re,hogy meg fog jönni,de semmi! hál Istenek!!!

Kini,de rossz lehetett neked azok a napok,lehetett volna mibe beágyazódni a babádnak :(((

Alig várom már hogy itt legyen Melinda hogy velünk izgulhasson! :)

Igen Kriszti én is mit meg nem adnék azért amit érez Szilvi :)))

Irszi,felőlem halaszthatjuk amikora akarod,deha tényleg nem megy vissza a hőm sajnos nélkülem tesztelsz :( pedig lehet nem is lesz több ilyen alkalom hogy valakivel együtt tesztelhesünk :( nem baj majd lehet elteszem jövöhónapra,adig tárolgatom :)

Pixi

2012. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 602/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi: én magamtól kezdtem el szedni 200 mg-ot, de korábban a 100 mg-ot szedtem, csak nem volt más a patikában.

Végülis logikus: az E vitamin a méh nyálkahártyáját vastagítja. A vérzésnél ami leválik, az bizony darabos is lehet a szövetek miatt. Nagyon remélem, hogy ezzel akarja tisztítani magát a szervezetem. Most megyek majd UH-ra 12-én, akkor megnézzük, hogy mi a helyzet...

Hány mm kell a babának? 8 mm már elég, ha jól emlékszem:)

Ma vagyok a 4 cn-on. Voltunk vásárolni és elkezdett ismét görcsölni a hasam, nem is értem. Ismét elkezdtem rendesen vérezni. Ez furcsa, mer ilyenkor már át szokott menni levezető barnázássá a dolog:(


Pixi: örülök,hogy jobban vagy!


Drukkolok Nektek:)

Kini.

2012. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 603/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Csajok!!!

Pixike, akkor én halasztok, nem kelek korán! Te, nem fura neked ez az egész? Emlékszel, nemrégen is mennyi minden passzolt??? Hidd el, nem véletlenül vagy te szarul, és ez a kis pecsétecske...!!!!!!!!!!! Tuti itt van a babucink, majd meglátod!!!!!!!!! Úgy döntöttem a Women1s Cremet leteszem, és csak a 2*2 Utrogestant használom tovább. Aztán én asszem hétfőn már ránézek, nem tudom. Nekem úgy kell gondolkodnom, hogy csak az Utró abbahagyása után kb. 3 nappal jön meg, és nem akarnám nagyon felborítani a ciklusom.

De ez a kis vérpöttyöcske nagyon felizgatta a fantáziám!!!:)

Nézz be a kéménybe, tuti ott a gólya néni batyuja már nálatok is!!!!!:) Végre megint egy jó kis reménysugár!!! Nem is kicsi!!!!:) Jujj Pixi, ez olyan izgi!!!!:)

Kini, kíváncsi vagyok mi lesz az UH-n. Nekem azt mondta a dokim, 8 mm-től már jó a nyálkahártya, abba már szépen be lehet ágyazódni. De nekem egyszer a 6.7mm-re is azt mondta hogy határeset, akkor kaptam az Utrot, hogy támogassa a beágyazódást, és segítsen megtartani a terhességet beágyazódás esetén. Annyit tudok, hogy a túl vastag sem jó, de a túl vastag ennek minimum a kétszerese asszem. Passz.

De jó neked is, lassan kijössz a mensiből, és izgulhatunk érted is!

Kriszti! Vigyázz arra a Csodálatos Klosztira, ne felejtsd el! Látod milyenek ezek az anyukajelöltek? Emlékeztek, amikor úgy izgultam, hogy egy nappal később kezdtem a szurikat...Ha-ha!!!!:D Ma már vicces, de akkor nagyon kivoltam....

Hátha nekem az, neked pedig ez hoz szerencsét!!!

Igen Szilvike, átvállalnánk Tőled az összes szörnyűséges kismamatünetedet, akármilyen rossz is!!!! Olyan nagyon jó neked! És mivel nem is az első babuci, már jó korán elkezd majd nőni a pocakod!!!! Az a legizgibb! Nem is, mindíg az aktuális az!!!:)

Én szoktam is írni, hogy hogy örülök most pl. ennek a mindjártmegjön hasfájásnak, pedig eltart egy ideje!!!! Ma du. pl. már nem is izgultam, tuti biztos voltam benne hogy minden rendben, nem lesz még itt semmi vérzés.

Holnap megyek Balcsizni lánykák, majd gondolok rátok!!!:)

Viszek Canestent, és bekenem magam jól ha majd vízbe akarnék menni -így tervezem:) Figyeljetek majd meg holnap, vagy hétfőn, oda lesz az összes önbizalmam!

Emerenciánk vajon hogy lehet???

Szilvi, majd írd meg hogy pontosan mennyi idős kismami vagy, és keresünk a neten képet, hogy hogy nézhet ki a picurkád!!!:)

Puszi lányok, jó éjjt!

Pixi, majd az Uh-kat, vagy valamelyik vizsgálatot úgy időzítjük, hogy együtt menjünk ha erről lecsúszunk! Igyekszem minnél tovább kibírni:) Tuti itt figyel a lurkónk, most furakszik be jó méllyre a méhünkbe:) A hőddre pedig ne adj, nézd Szilvi esetét!

Puszi, este jövök! Irszi

2012. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 604/9202 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok! Irszi én a hőmnek hiszek,ma tovább esett szóval nincs tesztelés :( sajnos ez van,Szilvinek beágyazódáskor esett le le 1 napra,én ciklus végén járok és megy lentebb :( csajok,ne biztasatok azal hogy amíg nem jön meg adig van remény,mert saját tapasztalatból tudom ha leesik a hő nincs baba :'( már azt várom hogy jöjjön meg minnél hamarabb hogy legyek már túl rajta :) köszi az eddigi drukkokat, Irszi remélem te zebrásodni fogsz :)

Pixi

2012. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 605/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok drága Lányok!!!!

Mind-mind annyira de annyira hiányoztatok ez alatt az egy hét alatt!

Mindenkinek üdv. itt újra, Kini Téged is nagy szeretettel üdvözöllek!!!!


Olvastam a levelezéseiteket, nagyon kíváncsi vagyok, hogy alakul a Pixike és Irszike. Babásak lesztek????

Drága ikres Anyuci!

Ne bánkódj, lesz egy makk egészséges babád! Sajnos iker terhességnél nagyon nagy %-ban az egyik baba feladja a küzdelmet. Légy nagyon boldog, hiszen ott nő a szíved alatt a picikéd, ahogy Szilvikémnek is !!!!


Most már tényleg rajtunk a sor csajok!!!!!!


Én most nagyon magam alatt vagyok. Talán most vagyok a 7 év alatt a legjobban kiakadva.

Kicsit hosszú leszek :(


Nem hiszitek el, de még soha nem volt ilyen, mint ebben a hónapban, hogy a 7.-8. dpo-n ennyire görcsölgettem volna, tényleg meg voltam győződve a jelekből, hogy beágyazódott a kicsikém. Teljesen biztos voltam a babában.

Minden jel arról árulkodott, hogy végre összejött 7 év után.

Fájtak a melleim, hányinger is volt az utolsó héten, fájt a hasam a beágyzódásnál, el sem hiszem, hogy nincs baba :(

2012. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 606/9202 anonim ***** válasza:
97%

Mikor két napja késett már, nagyon kezdtem bízni, pedig ott voltak a negatív tesztek. Gondoltam, nálam később mutatja ki. De nem!


Amikor csütörtökön elkezdtem reggel barnázni (nagyon keveset), tudtam, megjön. De aznap még szerencsére semmi nem volt. Kevés barna.

De péntek reggelre mikor WC-re mentem, akkor láttam, hogy megjött.

Én annyira sirtam, annyira összetörtem,de a gyerekeim előtt nem akartam mutatni a fájdalmamat. Mosogatás közben is potyogtak a könnyeim és amint egyedül lehettem egy percet, patakokban folyt a könnyem.

Nagyon-nagyon összetörtem lelkileg. Feladom.


Nem bírom én ezt minden hónapban.


Ja, annyit még hozzá kell tennem, hogy pénteken mivel tengerre mentünk, bedugtam egy tampont. Soha nem használtam még tampont.

DE! 1-kor raktam fel és 6-kor vettem le és majdnem tök üres volt. Ennyi volt a mensim.


Azóta sincs egy csepp sem. Tehát fél napra "megjött".


Nem tudom mire vélni. Mi lehet ez csajok? Nekem a múltkor is dőlt belőlem, iszonyat véreztem, nagyon-nagyon!

Most meg egy negyed tampon? És hol a többi?


Nem jön, azóta sem :( A hasam óriásira van puffadva, nagyon gáz ahogy kinézek (mint 4 hónapos terhesen), a melleim iszonyatosan fájnak, dagadtak. Hasam semmi....


Lányok, segítsetek, mi lehet ez? Miért nem jött meg most rendesen? Ennyire bezavart a closti????????

2012. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 607/9202 anonim ***** válasza:
97%

Ma reggel ellőttem egy tesztet, de full negatív. Kész vagyok totálisan :(


Sírós vagyok egész nap. nem hiszem, hogy nincs babám :(


Pénteken megyünk dokihoz. Szabin van a sajátom, de van helyettese.


Lányok, kiokoskodtuk a párommal, hogy az lehet a gond, hogy nekem a clostiól nemcsak mennyiség, de méret-növekedésem is van.

Normálisan 21 mm-esen reped a tüszőm, ez fix!


A closti hatására 30-40mm-esekre nőnek, tehát túlérnek a tüszőim, túlérik a petesejtem, olyan kemény lesz a petesejt oldala, hogy nem képes áthatolni rajta a spermium.


Más doki ezt tudja, hogy legkésőbb 26mm-esen muszáj repedniük a tüszőknek, különben elöregszik.

Az én dokim nem foglalkozik ezzel, csak a pénzre hajt.


MOST ennél a dokinál aki helyettesít, megpróbáljuk elérni, hogy closti nélkül csak úgy simán aznap, amikor leesik a hőm, tegye fel inszeminációval a spermákat a saját kis 21 mm-es tüszőmhöz. Hátha így összejön.


Hiszen csak az a gond nálunk, hogy a párom spermafolyadéka olyan sűrű, hogy mire kiszabadulnak belőle a spermák, a hüvely kémhatása miatt meghalnak. Nem tudnak 1 órán belül kiszabadulni, mert csak másfél óra után kezd elfolyósodni.

2012. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 608/9202 anonim ***** válasza:
100%

Most megpróbáljuk így az inszemet. Ez kb. a jöv.hét utáni héten szerdán lesz. A 13.naponom, ugyanis csütörtökön nincs doki. Ez sem jó így, hiszen csütörtökön kéne felrakni a cuccot nekem. Nem baj. Azért szerdán nekifutunk!

Még van 3 inszem lehetőség ez után a jöv.hét utáni inszem után. nem fogom megúszni az átjárhatósági vizsgálatot sem :(

Nem is untatlak tovább Titeket, bocs, hogy ennyire Rátok zúdítottam a nyomoromat.

A nyaralás amúgy jó volt, a kölykeim minden nap összekaptak, verekedtek. nem is hiszem el. Csak nekem nem normálisak a kölykeim?????????????????????????


Puszi Nektek!

Várom a fejleményeket, teszt-eredményeket!!!!!!!

Meli

2012. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 609/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli: nagyon-nagyon sajnálom,hogy ilyen szomorúság ér/ért!

Viszont lenne egy kérdésem: Neked soha, semmilyen féle átjárhatóságid nem volt?

Kini.

2012. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 610/9202 anonim ***** válasza:
100%

Melinda!de nagyon hiányoztál már! :))) ne gondolj arra hogy nem leszel babás,tegyél meg mindent a cél érdekébe még ha sajnos átjárhatóságira kell menned vagy esetleg inszem lesz,talán csak már ez kell a célhoz,légy bátor és erős,mi támogatunk továbbra is! :) én se jártam ebbe a hónapba sikerel sajnos,igaz még nem jött meg,semmi mensi görcs kivéve a patanások és a csökenő hő :( úgyhogy én is megyek dokihoz,majd vérvétel,nyaki UH meg még kitugya még mi lesz :/

Pixi

2012. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!