Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
 641/9202 anonim ***** válasza:
100%

Depis vagyok :(


Meli :((

2012. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 642/9202 anonim ***** válasza:
100%

nem szabad annak lenni,gondolj a 2 szép gyermekedre :) látod nekem még egy sincs nem tudom milyen érzés az mikor anya lehetek végre,de tudom hogy az leszek egyszer talán majd most ebbe a hónapba, fel a fejjel :) hanyadik napon jársz ma?

Pixi

2012. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 643/9202 anonim ***** válasza:
100%

csajócák, lehet válogatni, ki kér kisfiút, és ki kislányt;)

[link]

[link]

2012. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 644/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szóval...:))) ha választottatok a gólyáimból, akkor el a depivel, és irány a balaton! És tessék beledugni a popsit!:) Olyan édesek vagytok!!! Nem szabad kétségbeesni, én is határozottan meg voltam néha győződve arról, hogy én még sehol sem fogok tartani, amikor ti már régesrég babáztok!

És tessék!:) Nem gondoltam volna hogy a középmezőnyben leszek; leszünk:)

Adjon erőt mindenkinek, hiszen nekem is elég reménytelennek tűnt a helyzetem, sz inszemet is feldobták, a tüszőérlelőt sem jókor kezdtem, és azt hittem, hogy a szexxel is elkéstünk! Aztán mégiscsak összejött!

Hallgassunk a kis házi jósunkra, és inkább kezdjünk el találgatni, hogy kié lesz a következő tesztecske!!! NA nem konkrétan, csak lehet izgulni első körben a még nem mensizőkért, aztán a közeli tüszőrepisekért... Kriszti, te hol is tartasz???

Meli, úgy örülök hogy megjöttél!!!:) Már nagyon hiányoztál!

Kíváncsi vagyok, hogy Szilvi mit szól!!!:) De jó, holnap lemondhatom rendesen az időpontunkat!!!!:)))

Érzem hogy dolgozik a lelkem, néha szurkál:) Csak amire eddig azt hittem hogy beképzelem, most már tudom hogy Ő:)

Ebből is látszik, mindenki más és más:)

Itt mindenki babás lesz lányok az idén, az tuti!!!!:) NYugi:)

Persze, mondhatnátok hogy én könnyen beszélek, de azért izgulok ám én is! Hogy jó helyen legyen (a jövőhéten megyek UH-ra!!!!), aztán hogy 3 hét múlva halljam a szívhangot:) Puszi nektek, és előre szólok, a most következő pár hetem elég rumlis, nem leszek ennyit gépközelben, de minden oké, csak lassan indul a hajtás melóben...:) Puszi! Küldtem Hozzátok a gólyát!!!! Irszi

2012. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 645/9202 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük szépen a gólyákat, nagyon várjuk!!!!!!

Én kb. az 5. dpo-n lehetek, mivel pénteken volt az a nagyon kevéske vérzés. Azóta sem jött meg rendesen :(

Akkora hasam van lányok, hogy nem jön össze rajtam semmi szoknya, nadrág.


Hát, így jártam. DE mint mondtam, van egy szabad teszt, valaki tuti babás lesz a hónap végén :)


Irszike, vigyázz magatokra!!!!!! Örülök, olyan boldog vagyok, hogy sikerült Neked!

Komolyan lányok, minden babának annyira örülök, mintha a sajátom sikerült volna :)

2012. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 646/9202 anonim ***** válasza:
100%

És tényleg babásak leszünk még az idén :)

Meli

2012. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 647/9202 anonim ***** válasza:
100%

Édes vagy, Meli!:) És tényleg mindannyian kismamák leszünk:) 2012 a mi évünk lányok!

Irszi

2012. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 648/9202 anonim ***** válasza:
100%

Én már arra is gondoltam, hogy a természet azért várat meg, mert nagyon egyféle nemű babát szeretnék. El akarja érni, hogy ne csalódjak, ha másik nemű lesz...

Butaság???

Kini.

2012. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 649/9202 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem. Az én szívem csücskében is ott van a kislányka, de erre szerncsére nagyon hamar rájöttem, és tudatosan jobban babázom a kisfiúkkal, nézegetem a kisfiús rucikat már úgy 20 éves korom óta. Szóval 12 éve megy az átszoktaás:) Jól sikerült, már jó ideje azt mondom ha megkérdezik hogy kisfiút vagy kislányt szeretnék, hogy: gyereket:)

Ettől függetlenül a barátnőm már egy éve vett nekem egy könyvet, és azt mondta, csak akkor kapom meg, ha várandós leszek. Ki is voltam akadva. Ma odaadta, a címe: Örülj, hogy fiú! Janikovsziy Éva írta, a Móra kiadó adta ki. Nyilván van lányosban is, érdemes elolvasni -sőt, megvenni, és forgatni az ellenkező neművel, mint amire vágysz.

Egyébként szerintem nem gond, csak ne nagyon akard, hanem segíts rá. Megvan hogy melyik gyerekhez mikor, hányszor kell..., aztán melyik előtt mivel kell irigálni, és van egy csomó praktika. Én elég sokat tudok, ha gondolod, leírom:) Azért az első hónapban én is kipróbáltam:)

Olyan jót aludtam délután:) Többiek, mi újság? Irszi

2012. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 650/9202 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is olvastam róla: ha lány, akkor max 48 órával peteérés előtt, ha fiú, akkor peteérés napján.

De maga savas-lúgos környezet még rosszabb statisztikával működik és nem szeretném ecettel vagy szódabikarbónával elrontani az izgalmas együttléteinket. Akkor inkább marad a szívünk mélyén a vágy és a természet majd dönt :)

Kini.

2012. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!