Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯
 661/9202 A kérdező kommentje:
Koszi Meli!!hat csak 3 napot gyujtogettuk :-) de mar holnap elesben megy:-)!Nagyon koszi a drukkot!!!Valamiert most ugy erzem en is hogy sikerulni fog!!Irszi is akkora erot adott hogy iszonyat!!Irszim meg eszembe jutott hogy tudod mikor Szilvi tesztelt a digit. cb - val akkor az pozi lett utana meg elotte a vateras 10-est es negativ lett neki!!Megos most mar vele egyutt dobog a tronorokos szivecskeje!!:-)Ne felj Draga!!!Hjaaaj annyit gondolok Rad!!!el se birom kepzelni mit erezhetsz most de sztem vegyel te is digit. cb-t az majd megnyugtat?nem?nem tudok mit irni csak annyira szeretnem hogy megnyugodj es ezugyis akkor lehetseges ha bizonyossagot nyersz!!!Nagyon szoritok!!!Veled vagyok!!!puszikak!!
2012. aug. 8. 10:16
 662/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Drukkolok,hogy a 4 napos böjt és a 2 összebújás meghozza a gyümölcsét...

Meli, nagyon fogok drukkolni Neked hétfőn! Én egyébként azt számítanám az első napnak, amikor élénk piros lett a vérzés. Független a mennyiségtől.

Pixi: vigyázz magadra nagyon és várj türelemmem egy kicsit.

Egyébként Anyukám velem és a testvéremmel is menstruált a 4-dik hónapig...

Én vasárnap megyek UH-ra, akkor leszek a 12-dik napon.

Kini.

2012. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 663/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kini, milyen szupi dokid van, hogy vasárnap is UH-ot csinál. Az enyém nem hajlandó hétvégén bemenni és csütörtökön sem. Inkább megcsinál mindent előbb, függetlenül attól, van-e értelme :(


Most aggódom, mert elvileg csütörtökre esne az ovulációm, de pont nem rendel akkor. Ha meg szerdán rakja fel reggel a spermákat, akkor nem tudom, élnek-e még mondjuk csütörtök estig vagy péntek hajnalig.


Ha meg elkésünk vele és csak pénteken csinálja de már csütörtökön reped a tüsző, akkor meg már túl késő.


Nagy így legyen elég okos az ember :(

2012. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 664/9202 anonim ***** válasza:
100%
Kini, amúgy Neked most inszem lesz?
2012. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 665/9202 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, múlt kedden amikor még nem jött meg (a nemvárt napján) ilyenek voltak a tesztjeim. Mi a véleményetek?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 666/9202 anonim ***** válasza:
100%

jajj csajok :'( retegek megcsinálni a tesztet :( komolyan mondom most is csak sírok de nem tudom mitől is,attól hogy most tényleg sikerűlt volna nekem is az örömtől?vagy félek a csalódástól ami érni fog engem holnap reggel :'( és mivan ha tényleg itt van az én babám is de az orvos még ilyenkor ugyse tud semmit csinálni hiába rohannék hozzá :( most is szúrkálgat bal oldalon a méhamnél

Irszi neked az egész hasikád szúrkálgat vagy csak egy ponton?nem tudom elképzelni hogy mi is lehet :(

2012. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 667/9202 anonim ***** válasza:
100%
Irszi én ha még homályosan is de mindegyiken látom a 2. csíkot :) nyugodj meg!!! mert ha nem nyugodsz meg én is idegegesebb leszek :/ :)
2012. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 668/9202 anonim ***** válasza:
100%
utolsó kettő én voltam Pixi :)
2012. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 669/9202 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire van meg még?

Most már kész vagyok, könyörgöm Neked, csináld meg reggel a tesztet!!!


Qupido vagy Amazon az 10-es érzékenységű!!!!!


Ne izgulj basszus, én jobban izgulok Értetek!!!!

A szurkálás mindig jó!!!!!!!

2012. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 670/9202 anonim ***** válasza:
100%
A teszteket én tettem fel. Meli
2012. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!