Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯
 631/9202 A kérdező kommentje:
Irsziiiiiiiiiiii!!!!Úhhh Te Atya Úristeeeeeen!!!!Annyira gratulalok!!!!!!Nagyon boldog vagyok hogy sikerult vegre Neked is!!!!Kisbabad lesz Draga!!!!!!Huuu olyan fekfoghatatlan lehet!!Sikeruuult!!Irszi!Olyan nagy csend volt es olyan csodasan torted meg!!!Jaj Istenem!!!Bőgök mint egy kislány!!!:-D:-D:-DKesz vegem van.:-) a legjobbakat kivanom NEKTEK!!!most mar Te is tobbesszamba vagy!!!:-Dakkor a Parod örült?nanahogy!!!de boldog lehet ő is Istenem!!Ki tudja meg? mikor mesz dokihoz??Jaj ugy megleptel Irszi!!!Most... most nagyon örülök Nektek!!!aaaaaaaaaaa szent ég!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
2012. aug. 6. 22:31
 632/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irsziiiiiiiiiiiiiiii!!!!!


Jaj, ekkora örömet, amit TE most okoztál nekem!!! Basszus!!!!

Tiszta szívből gratulálok, jaj ez annyira jó hír, édes Istenem, hát tényleg bízni kell, Te vagy az élő példa basszus!!!!!!


Nagyon jóóóóóóóó!!!!! Nagyon vigyázz a picikédre és magadra!!!

Tök jó ez a tesztkép, ezerszer megnéztem!!!!

Tiszta libabőrös lettem, ahogy olvastam a jó hírt, sírok mint egy hülye, jaj de nagyon jó sírni örömömben!!!!


Kész vagyok, nagyon jó!!!!!!!!

Most lendületet adtál nekem is!!!!


Pixi, kénytelen vagy Velem együtt csinálni a kivizsgálásokat, de ne aggódj, babásak leszünk mi is!

A jöv.hónapban mi hozzuk a jó hírt!!!!!!!


3 kismamánk van, és itt mindinki az lesz!


Szilvusomnak viszem a híreket :)


Vigyázzatok nagyon magatokra mind!!!!!!!!


Meli

2012. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 633/9202 anonim ***** válasza:
94%

igen együtt megyűnk a dokihoz Meli!!! :))) én még most se tudom felgogni fogy sikerűlt neked Irszi :))) majd kiugrok a bőrömből és mindig arra gondolok hogy miket írogattál milyen érzéseid voltak meg minden :))))) annyira nagyon jóóóóóóóó :)))))))))) :'))))) Kini,Meli,Kriszti nemsokára mi jövőnk,kitartás csajok!!!!!!!!!!!!!!

Pixi

2012. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 634/9202 anonim ***** válasza:
100%

Így van, most már Mi jövünk :) Szép sorban babásodik a csapat!!!!


Csak tudnám, miért van olyan érzésem, hogy nekem nem lesz???? :(

2012. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 635/9202 anonim ***** válasza:
100%

ez normális hogy így érzel,mindenkiben meg van ez sajnos de csodák léteznek :)

Pixi

2012. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 636/9202 anonim ***** válasza:
100%

Képzeljétek el, hogy vannak különös álmaim. Eddig már 3x volt ilyen.

Kb. 2 hónappal ezelőtt álmomban pozitívat teszteltem, méghozzá 2 db teszten. Erős pozitív volt. Sajnos nem én babásodtam meg, DE a környezetemben két lány igen, akivel még akkoriban leveleztem.


Aztán a múlt hónapban is volt egy tesztelős álmom, akkor a Szilvusunk babásodott meg :) Vele álltam levelezős kapcsolatban.


Most szintén volt olyan álmom, hogy két darab tesztet csináltam, full erős pozitív volt mind a kettő. Reménykedtem, most már én jövök végre.


DE hála Istennek Irszikénk lett babás!

viszont!!!! Most megint jönnie kell valakinek a sorban, ezer %, hogy a jövő hónapban ki fog derülni, hogy a csapatból megint babás lett valaki. Ez így lesz!!!!!!

2012. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 637/9202 anonim ***** válasza:
100%

Minden tesztelős álomomnál babásodott valaki. Most pedig még "szabadon van" egy álombeli teszt.

Ki lesz a gazdája?????


Meli

2012. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 638/9202 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, ez komoly, hogy akivel eddig elkezdtem levelezni, mind terhes lett :)

SZERENCSÉT HOZOK??????


Meli

2012. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 639/9202 anonim ***** válasza:
100%

akkor Meli te vagy a mi kis szerncse hozzónk és jósnők is egybe :))))))

így potyant be Irszinek is a baba hozta a gólya neki :)))) nekűnk is így fog majd meglátjátok :))

[link]

Pixi

2012. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 640/9202 anonim ***** válasza:
100%
Elkapom :) Nagyon várom :)
2012. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!