Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯
 621/9202 anonim ***** válasza:
100%
Meli: nincs lehetőség klinikán csináltatni az inszemet? Számomra úgy tűnik,hogy eszméletlen pénzéhes az orvos!
2012. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 622/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Kislyányok!:D

Pixikém!:((( nagyon sajnálom :((( majd csak sikerül hamarosan...mondjuk következőre!Ideje menni akkor most már orvoshoz Drága.Sajna ez van de ha nem jött össze muszáj.:( Majd segit es lehet te is kapsz egy kis stimut és jó lesz!!!Fel a fejjel menni fog!

Meli! Biztos olvastad már amiket írtam hát nagyon sajnálom hogy most se sikerült...de mindent bele ne add fel!!!!és léccci ne légy kilány :)) én is fosok a hsg-től meg a lapartól...de ha ez kell a babához akkor akér minden nap csinálhatják!:D

Irszi mi a szitu??

Szilvinknek jó pihenést!!:))

Kini már nőnek a petécskéink mindjárt megfoganunk:)))

Amugy bocsika hogy nem írtam de van itthon minden vidéken vagyok Édesanyáéknál és hát szilvalekvár főzés ubi-berakás torták,bográcsolás,kert...na gondolom ne is folytassam mert elfáradtatok a felsorolástól is:DD én is!most van egy kis időm meg hát meg lehet dögleni nem lehet most kimenni.egy óra mulva kutyát fürdetek...:)na puszikák mindenkinek!Kitartás!

Irszi írj már hogy mi a szösz van veled miért nem jelentkezel??Remélem nincs semmi baj!!!

2012. aug. 6. 16:00
 623/9202 anonim ***** válasza:
100%

sajnos menni kell igen,de ahogy mondtad Mekinek,ha menni kell a babáért hát menni kell :) még ha tea nem is hozta meg a várva várt eredményt de beállította a mensim és éreztem az ovut plusz még normális lett a luteális szakaszom,vagy mi a csoda :) már ez is haladás ám :) csajok én meg komolyan nem voltam ma normális,ma reggel 7 órától fél 10-ig sétálgattam annyira mehetnékem volt,ma éjszaka biztos jól fogok aludnia görcsök ellenére is,tettem róla :D

Irszi,remélem nem jött meg neked te vagy az utolsó reménysugarunk :)

Pixi

2012. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 624/9202 anonim ***** válasza:
100%

elírtam nem a minsimet állította be hanem ciklusom :D

Pixi

2012. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 625/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Kislánykák!

Bocs hogy elnyelt a föld, de tegnap egész nap a Balcsiban áztattam a popókámat!!! NAgyon jóóó volt! Itthon felejtettem a Canestent is, gondoltam bányja a fene, úgyis felesleges!

Jól éreztem magam nagyon, csak annyi hogy folyton piával tukmáltak, de csak egy alkoholmentes Mohitora voltam kapható.:)

Meli, Pixi, nagyon sajnálom... Meli, mekkora volt a nyálkahártyád? Nemám te is úgy jársz mint én, és elvékonyodik a nyh-d!

Pixike, a dokik csodákat tesznek, meglátod! Tök jó hogy elmész, majd jól elintéznek, és gömbölyödni fogsz te is mint egy labda!:)

Meli, az átjárhatóságitól ne félj, akkor is meg kell csinálni ha átjárható vagy, már csak a lelkek megnyugtatása miatt is... Hamar túl leszel rajta, ne izgulj!:) A következő inszem össze fog jönni, majd begyűjtjük neked a praktikákat (póz, gyertya....)!;)

Kriszti, Kini: rajtatok a világ szeme!!!!! Mikor lesz kb. tüszőrepitek???

Szilvike, jó pihit neked, kár hogy pont most mész el... alig várom hogy visszagyere!!!!!:)

A lényeget a végére hagytam:DDDDDDDDDD

Ide süti csajok; menjen mindenki a Balcsiba ázni, mint Szilvike és én is!!!:) Íme, a ma reggeli tesztem!!!!:)

[link]

Még én is alig hiszem el!!!!!:)))))))) Csajok, én olyan nagyon boldog vagyok!!!!! Reggel ugráltam a fürdőben, és azt ismételgettem hogy ÚRISTENÚRISTENÚRISTEN!!!!!!!!!!!!!!:DDDDDDDDDDDDDDDDD

Apának most mondtam el, rém romantikus volt, elmentünk egy szép parkba piknikezni, ahol odaadtam neki a Csemete nevében írt levelet... nagy dobozban kis doboz, benne kis zokni, ez meg az, és a teszt!!!!!

Még csak ma van a 28. ciklusnap, csoda hogy egyáltalán látszik valami! Szerdáig remélem szépen erősödni fog:)

Puszi nektek, és látjátok, ITT TÉNYLEG MINDENKI BABÁS LESZ!!!!!!!:))))))))) Irszi

2012. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 626/9202 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a tünetek a szokásosak, fájdogál a cicim, fájdogál a hasam és néha mintha émelyegnék, de olyan brutál hányinger mint a dinnyétől vagy a lecsótól pár napja, még nem volt. És iszonyúúú álmos vagyok!!!!!

Ja, és péntek óta bántja a hasam a biztonsági öv, gondolom puffaszt a progeszteron, és az események miatt az alhasi vérbőség is feszíti a pocakom:)

Puszinyuszi!!!!!:) Úgy örülök nektek, olyan jó veletek megosztani, és látni ahogy majd velem örültök!!!!!

És higgyétek el, mindenkinek nagyon hamar össze fog jönni! Ha tényleg én voltam az utolsó reménysugár, akkor hajrá, ha nekem is összejött lányok, nincs lehetetlen!!!!!:)

Olyan hihetetlen!!!:))))))) Olyan boldog vagyok!!!!!! Legszívesebben világgákürtölném:))))))) Irszi

2012. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 627/9202 anonim ***** válasza:
100%

gratula Irszi!!! te vagy a 3. kismamánk :D de jóóó!!! csak azt sajnálom nagyon hogy nekem megjött :'( pedig olyan jó lett volna ha együtt "megyünk" kivizsgálásokra stb. na de ez van nem az én hónap volt,sebaj majd most :) mikor fogol majd orvoshoz menni? amúgy még mennyire aggódtál a kis tüszőcskéid miatt :) de láttod a sokból egynek csak sikerűlt találkozni a katonákkal ;) Szilvi meg lemaratt a jó híről :( most meg ő fog nagyon hiányozni :(

Pixi

2012. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 628/9202 anonim ***** válasza:
100%

Halkan gratulálok Irszi! Veled együtt bízom benne, hogy erősödni fog a csíkod! Jajj, micsoda boldogság lehet!!!

Lehet benne valami, mi 3 hete voltunk lent a Balcsin és mivel 20 fokos volt a víz, nem mentünk bele, csak bokáig:)

Tuti ezért nincs még valaki a pocakban :)

Pixi: a jövő hónap a miénk lesz, mit szólsz hozzá? Vagy tudod mit? Neked a következő nem jön meg, nekem pedig szeptemberben :)))


Kini

2012. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 629/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi: még csak a 6-dik cn-on vagyok, még több mint 1 hét a peteérésig:(

Kini.

2012. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 630/9202 anonim ***** válasza:
100%

de aranyos vagy Kini :) de az lenne a legnagyobb boldogság ha előttem 1 hétel tesztelnél egy ilyen erős pozít mint Irszikéknek :)))) nagyobb erőt adna hozzá :))) holnap megyek a dokihoz beutalóért az endora

Pixi

2012. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!