Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯
 651/9202 anonim ***** válasza:
96%
Én olyat is olvastam, hogy az orgazmus a fiúknak kedvez:)
2012. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 652/9202 anonim ***** válasza:
87%

jó reggelt lányok :) már megint kétségek közt ébredtem :/ tegnap este írni akartam nektek hogy már annyira figyelem a testem jelzéseit még mensikor is hogy már biztos bolond vagyok hogy egy teljesen normális görcsrei is felfigyelek,csakhogy ez nem csak görcsök hanem szúrkálások is volta,gondoltam tegnap biztos most így válik le a méhnyálkahártyám,nem kell vele foglalkozni aha aztán ma reggelre erre ébredtem:

[link]

komolyan nem tudom mivan,terhes nem lehetek hiszen vérzek

Pixi

2012. aug. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 653/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixike, ezt figyeld! Én ma teszteltem reggel megint, hogy nyugodt szívvel mondjam le a pesti andrológiai időpontot. Persze Szilvi rögtöün az eszemben volt, mert az én tesztjeim is 10-es érzékenységűek, és a nődokim rendeli valahonnan a netről.

Kettőt csináltam a biztonság kedvéért, meg mert hát van egy csomó, és már úgysem kell.

A 10-es érzékenységű, amelyikről felraktam 2 napja a halvány pozitív képet, most full negatív! Ugyanabból a pisiből a 25-ös érzékenységű pedig űberhalvány pozitív. Na? Én észre sem vettem a csíkot, a férjem mutatta.

A melleim persze alig érzékenyek, bár a hasam feszülget, szurkál, úgy fájdogál ahogy szokott. Kész vagyok! A dokim pedig szabin van! Ma megpróbálok beszélni egy másikkal, akihez a jövőhéten készülök.

Elvileg nem vagyok (nagyon) ideges, a barátnőmnek a 33. ciklusnapon volt először halvány pozi a tesztje, olyan mint 2 napja nekem. Pedig én akkor még csak a 28. ciklusnpon voltam... Szóval meglátjuk hogy tudunk -e beszélni orvossal, és 2 nap múlva újra tesztelek...

Egy fontos kérés: pozitív hozzáállást kérek, mert egy hajszál választ el attól hogy összeroppanjak... Irszi

2012. aug. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 654/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszike, nyugi!

Minden a legnagyobb rendben van, hidd el és nyugodj meg!

A 10-es tesztek nagyon szarok, hidd el! Bízz meg inkább a 25-ösben, az a biztos!

Ha már egyszer pozitív, akkor babás vagy és kész!


Nem kell semmiféle negatívra gondolni, vedd fel a kapcsolatot a kisbabáddal, gondolatban kommunikálj felé, hidd el, működik :)

Én tudom, már van két kölykicém :)


Nagyon érzik az ember rezdüléseit. Persze most még kicsi, de Téged választott ez a kis lélek odafent, érez Téged, érzi a hangulatodat.

Nyugodj meg szépen és szeresd a babucidat, csodaszép lesz meglátod, majd ha a kezedben tarthatod. Addig pedig szépen megszokjátok egymást, hiszen már most az életed, a tested része a picike!!!!!


Vigyázzatok magatokra, minden rendben van!!!!


Meli

2012. aug. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 655/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixike, csináltál már tesztet?

Figyelj, anyukám húgának 4 gyereke van, végig asszisztáltam a terhességeit és utána is a 4 gyerkőcöt a mai napig :)


Neki mind a 4 gyerekkel az volt a helyzet, hogy a 3.hónapig nem tudott róluk, ugyanis megjött neki és hiába tesztelt, nem mutatta ki a babát.

A 3. gyereknél volt az, hogy éppen egy izotópos kísérletre készült, és gyorsan reggel ellőtt egy tesztet, tuti nehogy terhes legyen, mert a sugár árt a babának. Full negatív volt.

De utólag kiderült, hogy már 11.hetes terhes volt és pont akkor fejlődött a pici mája. Fenilketonuriás lett a fia, de ez egy élhető betegség.


Amit akartam ezzel mondani, hogy csinálj egy tesztet azért a biztonság kedvéért. Nagyon felugrott a hőd, talán mégis lehet ott valami?


Mennyire van meg? Darabos? Sok?


Meli

2012. aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 656/9202 anonim ***** válasza:
97%

Lányok, hétfőn reggel a dokinál kezdek. Ma beugrottam és megkérdeztem az asszisztensét, hogy vajon csinál-e úgy inszeminációt a doki, hogy nem szedtem clostit és csak UH-on követi a peteérésemet és felteszi a spermákat időben?


Szerinte megcsinálja, de hétfőn reggel oda kell mennem a párocskámmal és meg kell beszélni a dokival, hogy csinálja meg.

Kérlek Titeket, nagyon-nagyon drukkoljatok nekem, hogy megcsinálja jöv.héten az inszemet, és hogy nehogy pont csütörtökön repedjen a tüszőm, mert aznap nincs rendelés :(

Nem lehetek ilyen peches, ugye? Vagy szerdán, vagy pénteken lehet rá lehetőség.


Kérdésem van!!!!!

Lánykák, mikortól számoljam a mensimet?

Csütörtökön reggel nagyon halvány világos barnás valami, de egész nap semmi.

Este 11-kor egy csepp piros, de nem több!

Péntek reggel kevés piros és déltől már semmi.

Ez volt az e havi mensim.

Ha a doki megkérdezi, melyik volt az mensim első napja akkor a csüt. vagy a pénteket mondjam???


Köszi! Meli

2012. aug. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 657/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli,nem merek tesztelni amit vettem is az jó milyen eldugtam a a szekrény aljára is :/ ha holnap is fent maradna tesztelek egyet de ha leesik akkor kimarad a teszt,de mivel jövőhéten ugyis megyek orvoshoz gondolom vért is fog venni az meg csak kimutatja hogy van e baba vagy még sincs :( nem tudom :/ a vérzésem... hát a megszokotnál kicsit kevesebb de tényleg csak egy kicsit,éjszakára pedig csak pár csepp van rá is csodálkozzok de nem is foglalkoztam ezzel ez idáig :/

az én sogórnőm se vette észre 10. hétig hogy terhes,egyszerűen csak elment a nőgyógyászhoz mert panaszai voltak és ott mondta meg neki hogy bizony babás :) ők is egy évet próbálkoztak,mai napig is kérdzem tőle hogy semmit nem vett észre a vérzésén se hogy más volt?azt mondta hogy nem semmi érdekeset,betudta egyszerű menseinek

:)

Irszi ne aggódj a picikéd miatt ott van veled és munkálodik tovább ahogy eddig is tette és továbbra is fogja :) csináld azt mikor még nem voltál benne biztos hogy ott van veled :) beszélj hozzá és sétálgass vele,mond neki milyen régóta vártál rá és hogy milyen jó hogy itt van veled végre :) Szilvi is nagyon ideges volt mikor görcsölgetett aggódott is hogy nehogy megjöjjön neki,emlékszel?aztán kiderült hogy minden rendben van :) nyugi!

Pixi

2012. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 658/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Dragaim!!!Pixi!!!sztem tesztelj holnap!!!hatha megis ott a babucika!!drukkolok nagyon!!!!Irszi!!!Kisbabad lesz!!!ne aggodj Draga!!!ezek a tesztek nem normalisak!csak idegelik az embert meg mar kimutatta meg most is a 25-os!!Epp arra gondoltam hogy olyan szep rozsaszin csik volt a teszteden tuti kislany lesz!!!:-)probalj meg valahogy megnyugodni es bizz nagyon bizz a babuka nem hagy el teged !!veled marad mert te vagy az anyukaja!ne felj!!!minden pozitivat feled kuldok most!!!!!neked van ra a legnagyobb szukseged most!!!!!Francos tesztek.Pixinek is majd a doki lesz a tuti!!Meli!a mensid igy egyenlo a 0- val.nem tom melyik naptol szamitsd de ha ezt igy elmondod a dokinak ő ugyis tudja majd hogy mi van!!!Nekem holnap lesz elvileg a repedesem...de tegnap megtortuk a 4 napos nem szexelest 2-szer is:-) hat ez van...remelem azert jo lesz:-)Irszi kismamank minden rendben lesz Draga!!!Pixi varom a fejlemenyeket!Meli szurkolok hogy megcsinaljak!!!!Puszikak Nektek!!!
2012. aug. 8. 09:40
 659/9202 A kérdező kommentje:
Jaaa!!lehet keson kezdtem de tegnaptol iszom a cickafarkot:-) hatha jobb lesz igy.holnap meg veszek palastfűvet!
2012. aug. 8. 09:43
 660/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igyad a palástfüvet holnaptól, az nagyon jó!

És szerintem nagyon is nagy esélyetek van mos így, hogy 4 napig gyűjtögettétek az anyagot, és tegnap ráhajráztatok kétszer is :)

Érzem, sikerült!!!! :) TEssék magadban már most azt gondolni, hogy sikerült, hiszen a fickók most már fent vannak a petevezetődben és ott két napig is képesek várni a petécskédre. Hamarosan kiszabadul a petéd és már lesnek rá :)


Jaj, mostantól akkor izgulhatunk megint :)

Tiszta libabőr lettem :)


Nagyon drukkolok!!!!!

Azért holnap hajrázzatok rá!!! Ma még ne, inkább gyűjtsetek még anyagot holnapig, jó sok legyen :)


Pixi, azonnal tessék tesztelni reggel! Nem is értem, hogy bírod ki tesztelés nélkül? Én belepusztulnék a kíváncsiságba :)


Irszike, az jó, ha picit nyilalgat a pocód, mert még javában ássa és fúrja be magát minél mélyebbre a babóca és alakítja ki az érhálózatot magának, ez még néha pici barnázással és vérzéssel jár.


Én mind a két terhességemnél iszonyat görcsöltem és barnáztam, pedig már két hét eltelt a nemvárt mensi után, tudtam, hogy babás vagyok, de egy pillanatig nem féltem tőle, hogy elveszíthetem.


Beszélgess a picivel, mondd neki, hogy nagyon jó helyen van, nagyon vártátok és nagyon szeretitek és vigyáztok rá :)


Jaj Istenem, olyan csodálatos dolgok ezek!


És mindannyiunknak része lesz benne, mert még idén pocakosok leszünk mind!!!!!


Meli

2012. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!