Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... ❯❯
 701/9202 anonim ***** válasza:
100%

óóó lányok jobban izgultok mint én :D olyan aranyosak vagytok :))) de már kezditek rám ragasztani ezt a nagy izgalmat :D tudjátok mit?ha holnap fent marad a hőm tesztelek és ha látszik rajta a 2. csík ha nem 2 nap múlva újra tesztelek :)))

Pixi

2012. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 702/9202 A kérdező kommentje:
Nahat ez halal izgalmas!!!:-)Kivancsi vagyok mi lesz jaj Pixi annyira remelem hogy megis Irszinkkel tartasz es kisbabika van a hasadban!!!<3<3<3Szia Emi!!Jo hogy ma pihenhetsz vegre hasznald ki!!akkor az megnyugtato hogy nem sokara konnyebb lesz!!!Kis picurodat is pusszantom!!<3<3<3Melink!A tesztjeid pozitivak akkor en ezt az egeszet nem is ertem!!Lehet hogy mindenki kismama vegül????En a helydben mar fosnek a tesztekre es doki!!!!azonnal. verbol kiderul. Szoritok hogy legyen baba megis!!!!Hiszen megalmodtad!!!Kini!Utana rajtunk a sor!!!megy ez latod mint a karikacsapas!!!:-) Pixikem legyszives segits nekem.cickafark palastfu tea ugyben te vagy a szakerto.most iszom a cickafarkot 3 filtert 1 nap 1.1/2 deci vizzel ahogy irva van.OK.DE!!vettem a palastfuvet ma es nem filteres!!!akkor most??abbol az van irva hogy 1 evokanallal kell forrazni leszurni es meginni.OK.De hanyszor igyam????Elore is koszike a valszt Te vagy a mi kis teaprofink!!:-) Vettem 200 mg -os E - vitamint is:-):-)
2012. aug. 8. 17:11
 703/9202 anonim ***** válasza:
100%

Lányok! Nagyon sokat írtatok... fél 8 után érek haza, ígérem írni fogok :)

Kini.

2012. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 704/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kriszti! Én a 100mg -mos E vitamint szedtem, szépen elosztva, napi 4-et. Most már elhagytam. Tuti segített! Annó egyszerre vettem be, akkor nem is lett ilyen szép a nyálkahártyám, úgyhogy én azt mondom, elosztva kell bevenni!!! Jajj de izgi!!! Pixike, sietek hozzád holnap!!

Izgulok!!!!:)

Kini, akkor neked is ez a 12. dpo? Vagy rosszul emlékszem?

Csajok, Meli tesztjei a múlt hét kedden készültek, nem tegnap:( De akkor is ott a csík, szerintem is el kell majd mondani a dokinak!!!

Nagyon drukk mindenkinek!!! Pusszantás! Irszi

2012. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 705/9202 anonim ***** válasza:
100%

Újdonsült apuka ma egy csokor rózsával állított be! Egy szál nagy, és egy csomó pici:))) Olyan édes!

Hétfő óta sokszor többes számban beszél, és most is nyugtatgat, hogy az idegeskedés nem tesz jót, úgyhogy hagyjam abba... Imádom!!!!! Irszi

2012. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 706/9202 A kérdező kommentje:
jaj de aranyos a Parod Irszi!!!!:-D:-Dhogy orulhet!!!!:-):-) tok jo!!koszi a tippet!!!meg varom Pixi valaszat is!:-) Egyebkent mivel szedem az elevitet arra gondoltam hogy napi 1 db 200 mg-os.E vitamin eleg lesz.Nem ,Irszi??
2012. aug. 8. 18:19
 707/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kriszti!nem jó a filteres tea!!! vegyél olyat mint a palástfűvet,én úgy a iszom a cickát hogy reggel egy bögre teát leforázok,15 percet állni hagyom majd leszűröm és nagyon fontos éhgyomora idjad és 30 perc múlva ehetsz is,és csak mézel ízesíts ha máskép nem tudod meginni ezt ovuig idd,majd ugyanez palástfűvel is csak ott 5 percig hagyd áztatni és nem szabad fémhez hozzáérnie,ja és egy bögre teába 2 kiskanálnyi teafűvet tegyél,és mellegen kortyolgasd a teát!ha van még valami kérdésed,akkor kérdez :) ma még nem is ettem csak kettő rántott sajtot most fogok még enni lecsót mert már fáj a fejem is :/

Pixi

2012. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 708/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jajj Lányok! Én mindenkit óva intek, hogy 200 mg E vitamint szedjen!!! Én ezt tettem a múlt hónapban 1 DPO-tól és nagyon megszenvedtem a vérzésem. Nemcsak erős volt, de hatalmas darabok váltak le és távoztak, 21 éve menstruálok, de ilyet még nem tapasztaltam... :(

Kriszti: vasárnap ügyeletes lesz az orvosom, én pedig a 12-dik ciklus napon leszek, így megnézi mi újság. Az átjárhatósági óta nem voltam vizsgálaton...


Meli: én ismét azt mondom, hogy ne vállald be az inszemet, mert felesleges pénzkidobás! Ne haragudj, de még mindig ez a véleményem!

Pixi: drukkolok nagyon Neked!

Azt már nem tudom ki kérdezte, de nem a 12 DPO-n hanem a 12-dik ciklusnapon leszek vasárnap. Ma vagyok a 8-dik napon.

Lehet, hogy nekem az alaphőm 36.3? Nektek mennyi?


Kini

2012. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 709/9202 anonim ***** válasza:
100%

Látjátok, mindenki más és más. Nekem az E vitamin növelte meg végre a nyh-mat:) Én apajelöltnek adnám a 200-ast, te inkább 2*100-at egyél. Nekem akkor lett jó, amikor nem egybe vettem be, itt olvastam egy csajtól.

Pixike, én is alig eszem.... holnap megpróbálok kisírni egy vizsgálatot valakitől....

Kini, én voltam a 12, de elírtam, a ciklusnapra gondoltam:) Hű, mikor repedsz??? Én a 13. körül szoktam!!!! Akcióóó!:D

Pixike, rajtad a világ szeme!!!!!! Irszi

2012. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 710/9202 A kérdező kommentje:
Na hellobello!!:-)koszi Pixi cukorka vagy!mindent megfogadok!:-)de mar megvettem a filteres cickat ha mast nem majd pszichesen hat:-) A palastfuvet meg majd szurogetem:-).holnap akarok menni ultrahangra ugyhogy megyek is:-) remelem ezuttal lesz a dokim mert a multkor kenytelen voltam massal feliratni a clostit.elmondom neki a halvany tesztemet a keves mensimet meg mindent.hatha most ir fel utrot vagy vmi babamegtartot+ megnezi mi a helyzet a tuszokkel lehet meg repesztot is ad ha ugy latja.de sztem megint megreped majd magatolKini en meked is mondom hogy nem ertek a hohoz en nem merem.De majd a tobbiek segitenek!!Pixi izgulok hogy mit fogsz reggel irni!!!!jo ejt Pixi lehet ma nem is tudsz aludni:-) de azert probald meg!puszik!!
2012. aug. 8. 20:53
❮❮ ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!