Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯
 751/9202 anonim ***** válasza:
100%

Na persze a Többieknek is ezt kívánom!

Milyen csúcs szupi lenne, ha ebben a hónapban mindenkinél kopogtatna a gólya :)

világszám :)

Meli

2012. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 752/9202 anonim ***** válasza:
100%

Na, most kezdek én is kiakadni... nem lehetek ilyen szerencsétlen!!!!!!!!!!!!!

Íme, a fotóim, kettőt is kaptam:

[link]

Ez a méhem, amiben valószínűleg az a kis fekete köröcske egy szikhólyag kezdemény.

[link]

Ez egy szikhólyagnak tűnő képlet, benne a kisebb köröcske pedig petezsáknak tűnik. Csakhogy ez nem a méhemben van!!!!! Valahol a bal oldalt, nem tudom hogy a petefészekben vagy a petevezetékben.

Sürgősséggel elküldtek béta hcg vérvételre, ami 2 miliakármi / ml. Annek az alapján viszont semilyen terhesség nincs. VAsárnap kell visszamennem, és sürgősséggel ismétlik a vérvételt (másfél órán belül van eredmény), akkor megint néznek ultrahangot is.

Verziók:

-Koraterhesség egy cisztával.

-Kettős terhesség, egy a méhben, egy méhen kívül.

-Méhen kívüli terhesség, a mégben alszikhólyag (ez a doki szerint ilyenkor gyakori).

-Elhalt terhesség/ terhességek.

Azt mondta, vasárnap a vérvételi eredmény és az uh után dől el, hogy mit kell velem csinálni. Persze amikor rákérdeztem hogy miért kéne bármit is, arra nem jött válasz. Gondolom ha méhen kívüli, és fejlődik, akkor lesz valami.

Namármost én ezt kizárnám, ezt nem hiszem el. Amitől én nagyon félek, hogy a beágyazódás után nem fejlődött tovább. De azt a 2-es béta hcg-t sem hiszem el, akkor nem látta volna a méhemben a szikhólyag kezdeményt!!!!!

Hiszen 2 napja már negítív volt a 10-es tesztem, szóval akkor a szikhólyagot a 30. napon még nem lehet látni, ez tuti! Lányok, nagy valószínűséggel meghibbanok vasárnapig....

Bár azt hiszem, a körülményekhez képest elég higgadtan kezelem. A férjem bennt volt velem végig, jelenleg még mindíg nyugtatgat, de ő sokkal idegesebb, már görcsöl a feje, szúr a gyomra... szergénykém... Irszi

2012. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 753/9202 anonim ***** válasza:
100%

A 3. verziót látom kicsit furán írtam le... szóval méhen kívüli terhesség, a méhben csak egy "ál"szikhólyag van.

Irszi

2012. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 754/9202 anonim ***** válasza:
100%

jajj Irszi ne már :'( :'( és is nagyon ideges lettem,ez nagyon nem jó hírek,gombóc lettem a torkomba :( én se értem ha látja a doki a szikhólyagot és a felvétel a méhednél van akkor csak ott lehet ahogy írtad!!! azt nem lehet hogy elveszísd!!!!

Pixi

2012. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 755/9202 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen.... a méhem az a vízszintes világosabb hurka, és annak a jobb szélén, felül látszik a pici köröcske.

Nem tudom hogy mi a fene ez, de nagyon aggódok, és elég pesszimista vagyok....

2012. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 756/9202 anonim ***** válasza:
100%

Húha Irszi, ez nagyon komoly :(

Nem vagyok elég okos, hogy értelmezzem a képeket, de a második egyértelmű, látom amit írtál.

De ez tuti, hogy nem a méhedben van?

Az első képen nem látom a fekete köröcskét.


De figyu, a véreredményedet sem értem. Már többnek kéne lennie 2 mlU-nak a HCG-nek!


A legrosszabb az lenne, ha méhen kívüli lennél. Azt nagyon nem akarom.!!!! Mert akkor ki kell onnan szedni az embriót!!!!

Ha van egy méhen kívül és egy méhen belül, azt még meg tudják úgy oldani, hogy szépen kiszedik laporoszkópiával a méhen kívül lévő embriót, attól még tovább tud szépen fejlődni a méhen belüli baba.

DE ha két embrió van, akkor pedig dupla magasnak kéne lennie a véredben a HCG-nek.

Az sem lenne jó, ha elhalt terhesség lenne!!!!!!!!!

Nekem a múlt hónapban mikor negatív volt minden tesztem, és elmentem egy HCG vérvételre, akkor csak 0,26 mlU volt a véremben, tuti nálad ott van valami terhesség, ha 2 körüli az érték.


Most nagyon ideges lettem, baromi nehéz lesz kivárni az eredményt vasárnapig.

Nem tudsz még máshova elmenni UH-ra? Több szem, többet lát.

Mondjuk egy SZTK-ba!!!!

Meli

2012. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 757/9202 anonim ***** válasza:
100%

Csak hát ha egyszer már halvány pozitív volt a 25-ös teszt, akkor már legalább 20 mlU volt a HCG-d, mert nem mutatta volna ki. Lehet, hogy elindult valami, csak félbe maradt?

Eldobom az agyam!

Abszolút nem ilyen hírre vártam :(


Mi lesz?

Menj el másik dokihoz légyszí!!!!


Meli

2012. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 758/9202 anonim ***** válasza:
100%

igen én is látom a 2. képen mait írtál,az nem lehet hogy méhen kívűli legyen!!!! :((((

Pixi

2012. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 759/9202 anonim ***** válasza:
90%

sziasztok...


Ti tényleg olyan magabiztosak vagytok..de jó lenne ha én is ilyen erős és pozitiv lennék..

2012. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 760/9202 anonim ***** válasza:
100%

Majd az leszel, ha Velünk maradsz!

Mi itt együtt küzdünk a babáinkért!

És igen is sikeresek vagyunk, mert szép sorjában babásodunk!

Nem adjuk fel!


Üdv. a csapatban és tessék pozitívan hozzáállni!


Meli

2012. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!