Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... ❯❯
 711/9202 anonim ***** válasza:
100%

Bocs Irszi, csak többször nincs aláírva és amikor reagálok, akkor már csak tippelni tudok :)

Igen, az a gond, ha alapból jó a nyálkahártya, akkor úgy járhatunk, ahogy én. Túlságosan megvastagodott... Az a baj, hogy 100 mg alatt nincsen :( Ha most vasárnap azt mondja a doki, hogy 8 mm akkor nem szedek be E vitamint.

Kini

2012. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 712/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kimaradt: nekem a 15-dik napon szokott PÉ lenni... így majd jövő szerda hajnalban lesz repi (REMÉLEM)

Kini.

2012. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 713/9202 anonim ***** válasza:
100%

akkor most már a következő hónapba ha szükséged lesz rá ne filteres cickát vegyél :) bár nekem az első szűrűs teás hónapban el is fogyott az összes mert nem jól csináltam :/ de most egy csomagnyiból még mindig van sőt még a palástfűből is van pedig most lesz a 3. tea hónap ha egyáltalán szükségem lesz rá ;) Kini,nekem 36.3-4-5 között szokott lenni az alaphőm

ma együtt voltunk apajelöltel és hát lás csodát,barnázás még mindig!aztán ki a wc-re semmi barna törléskor sőt még a tisztaságin is csak kicsi maszatolás,reggel amit meg mértem a hőm jellentkezek és utána meg írom a teszt eredményt is! :) jó éjt lányok!

2012. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 714/9202 A kérdező kommentje:
Pixiiiiiiiii???????Ne izelj mar tukon ulok!!:-D Na mi vaaaan????:-)
2012. aug. 9. 06:12
 715/9202 A kérdező kommentje:
Amugy koszonom mindenkinek a tippeket csajok E- vitamin ugyben!:-)Megyek 8-ra a dokihoz es majd megkerdezem mi legyen szedjem vagy ne.Eddig mindig 8 mm volt a nyalkahartyam amikor neztek...de most ki tudja.Jaj ugy izgulok hogy mit fog majd latni!!:-)most mar csak az kell hogy rendeljen pont es ne helyettesitsen mint a multkor mert akkor varnom kell delutanig.:-)Szent eg Pixi mikor irsz mar???:-D
2012. aug. 9. 06:18
 716/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixiiiii, mennem kell melózni, és csak késő este leszek ha minden igaz!!!! Kilyukad az oldalam!!! Remélem nem azért nem írsz....

Remélem annyira pörögsz mint én, és nincs időd, és majd délután írod meg nekünk a jóhírt!!!!!!!!!!! Nagyon -nagyon várom!!!!!!!

Kriszti, szorítok hogy legyen dokid! Irszi

2012. aug. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 717/9202 A kérdező kommentje:
Koszi Irszi!!<3Ne dogozz tul sokat Kismama<3!!!:-)Pixink nem ir nekunk borzaszto egy csajszi!!:-D:-D:-D lehet annyira orulnek a parjaval hogy ki se kelnek ma az agybol :-) es bognek :-D ha ezert nem irsz Pixi akk meg van bocsajtva!!:-D...de azert irhatnal vmit...:-D
2012. aug. 9. 07:20
 718/9202 A kérdező kommentje:
Irszi!!Te is nezesd meg magad ma mindenkepp!!!puszikak!!!
2012. aug. 9. 07:24
 719/9202 A kérdező kommentje:
Na Pixi!!nayon izgis vagy csak mar tenylwg kilyukadok en is!!:-D Te Pixike figyu neked volt mar hanyingered mikor ittad a cickat? mert nem az van :-( olyan sz*r!!:-( meg meg se ittam ma es hanyingerem van meg faj a fejem sztem lehet tegnap sok volt a 2 csesze tea?? vagy egyaltalan attol lehet?nem ettem semmi romlottat.vagy ha nem a tea akk a peteres miatt van?vagy a closti még?ah nem tom de most nem jo:-( Itt vagyok mar a nogyogyonal.Ha vegeztem nem tok majd irni mert megyek dolgozni rogton hogy idobe beerjek.Ha sikerul es meg lesz egy kis idom kezdes elott akkor irok hogy mi volt!Meg megnezem egymilliomodjara is hogy irtal-e Pixi!:-D
2012. aug. 9. 08:05
 720/9202 anonim ***** válasza:
100%
Piciként = Pixikénk (bocsi, mellényúlkáltam a billentyűn :) ez is azért van, mert már halálra izgulom magam )
2012. aug. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!