Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯
 671/9202 anonim ***** válasza:
100%
leírom hogy hogyan vérzek eddig,hétfőn hajnalman barnázatam,rá 1 óra múlva már véreztem,görcsöltem,rendesen megvolt,aztán estére semmi,tegnap megint véreztem de csak egyszer volt olyan hogy látszott rajta hogy rendes vér ma reggel ahogy mentem ki a betéten csak pár cseppnyi barna volt,de visszont a nagy izgalomtól elfeljettem hogy nem e pisiltem ki a vért ami esetleg éjszaka felhalmozodott sőt már arra sem hogy darabos lett volna :/ bocs hogy így írom le már máshogy nem megy :/ most is voltam wc-én de még mindig csak barnázás szerintem elég lesz egy tisztasági is most már,de amilyen pechem van délután megint vérzés lesz :(
2012. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 672/9202 anonim ***** válasza:
100%

jajj Te voltál az Meli!? én akkor is láttok csíkokat!!!! csak nem babásak vagyunk mégis? :O

Pixi

2012. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 673/9202 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok babás :(

Ma is teszteltem, mert nem tudom elhinni, hogy nincs babám. Addig amíg hétfőn nem lát UH-on a doki, addig nem tudom elhinni. DE negatív a teszt.


DE TE okvetlen tesztelj reggel!

2012. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 674/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Nem én raktam fel a tesztes képeket lányok!!!!! Kérdezni is akartam hogy ki volt, mert nem rémlik hogy valaki írta volna hogy kedden..., meg hogy ennyi tesztet csinált...! Egyébként én is látok űber halványan egy második csíkot, méghozzá rózsaszínt, ami baba.

Egyébként kb. ilyen az én 25-ösömön is, csak az tesztcsík.

Meli! Monnd el a dokinak hogy melyik nap hogy véreztél, majd ő eldönti hogy mikor volt mensid. Szerintem csinálj LH teszteket, a 10. naptól kell kezdeni, 3 nappal a tüszőrepi előtt kb. Nekem mindíg így mutatta! Tüszőrepit nem ad?? Azzal jobban be lehetne lőni az inszemet, én a múltkor amit majdnem kaptam, az Pregnyl. 4-6.000Ft.

Kini, Kriszti, nagyon drukkolok! Pixike, nekem végig gyanús voltál, most is az vagy, csak nem akarom mondogatni.

Igen lányok, visszaolvastam amiket Szilvike írt! Nem veszek digitális tesztet, felesleges. Meg félek is hogy mit látnék.. Holnap beszélünk az Uh-s dokival.

Az én orvosomat e-mailban sikerült elérnem, azt írta hogy ugyanígy szedjem, használjam az összes gyógyszert mint eddig. A tesztes bajommal nem zavarom, úgysem tud külföldről mit kezdeni velem, ráadásul szabizik.

Az Utró és a krém segít, vérzés nincs, ennél többet én sem tehetek. Próbálok megnyugodni, nem könnyű.

Nagyon sokat segít most is a támogatásotok, jókat sírdogálok azokon amiket írtok!

Pixike, azért lőjj el egy tesztet reggel, bár a franc tudja hogy ezek mit mutatnak. Nem olyan durván mint eddig, de épp most is érzem hogy valaki dolgozgat a hasamban... Talán már készen van a kuckója, és most nem engem "piszkál", hanem növöget, és termeli a hcg-t hogy az anyukája majd megnyugodjon...

Nekem olyan izomlázszerűen fáj a hasam, olyan is mintha meg akarna jönni, illetve feszít, mintha pukizni kéne... Ezek keveréke, egyik sem jellemző kiemelkedően. Olyan, mintha forró lenne belül. Sokáig kifejezetten a bal petefészkemnél görcsölt, és néha finoman a méhemnél is. Aztán szurkálni is szokott, az a legritkább. Mintha hosszan húznának egy szőrt a köldököm alól, vagy mögül. Aztán olyan is volt, mintha finoman beleszúrnának a hasamba, lassan, aztán ki. De mintha a hasam pilecukor lenne, szóval nem nyilalló fájdalom, hanem fincsi.

Most épp tekeredik a méhem, ez jó:)

Nagyon változatos, mégis van benne egy finom átmenet. Beszélgetek vele folyamatosan, csak eddig -ha hülyének néztek, akkor is- visszajelzett ha kértem, most meg max. egy kis hasfeszülés a jelzés...

Krisztike, én gyertyáztam most először, kevésnek találtam a kispárnát. Befejeztük hátulról is, aztán másnap misszionáriusban. Azt hallottam, ilyenkor van legközelebb a méhszájhoz a pisztoly:) Sok sikert!!!! Nagyon drukkolok! Kini, neked is!!!

Meli, szorítok nagyon hogy megcsinálja!!!!!!!!!!!!! Sokat gondolok rátok:)

Szilvike, nagyon hiányzol, biztosan megnyugtatnál!!!

Emerencia Drága, jól vagy??? Ilyenkor már szoktál jelentkezni!

Puszi nektek, szorítsatok nekem is! Feltétlenül szólok ha újra felerősödnek a tüneteim:) Irszi

2012. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 675/9202 anonim ***** válasza:
100%

DRÁGA MELI, AZ OTT PEDIG KÉT CSÍK!!!!!!!!!!!!:))))))))

Anyám, most aggódhatunk ketten, és aggódhatnak kettőnkért!

Olyan boldog vagyok!!!!!!! Meli, higgy a szemednek, az ott 2 csík!!!!!!!!!! Nekem is mindenki azt mondja!!!:) Pixike, jajj, mi lesz holnap???? Nekem is velem, velünk kell jönnöd!:) Irszi

2012. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 676/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi, olyan csodálatos dolog, hogy így megosztod Velünk, hogy mit érzel. MIntha én is babás lennék egy kicsit.

Együtt várjuk a babákat az egész csapattal. Ez kárpótol engem, amiért nekem még nem sikerült :)


Légy nagyon-nagyon boldog, babázz sokat és beszélgess Vele :)

Olyan fantasztikus érzés lehet ez Neked!!!!!!!!!!!!!!!!!


Írjál sokat, nagyon szeretem olvasni minden szavadat :)


Meli

2012. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 677/9202 anonim ***** válasza:
100%

még valamit leírok bár nem tudom már mi gyanús mi nem mi jó jel mi nem?pfffúúúú!!!! :((((

mióta megjött a mensim azóta valahogy az ennivaló kifordul a számból,elkezdem enni és egyszer csak "na jó nekem nem kell" van mikor ki is köpöm :/ ezt is csak ilyen lelki akárminek tituláltam hogy megint megjött és még az étvágyam is elment,de hát ezek után meg már tényleg nem tudom mit higyek,most is mindjárt dél de még nem is ettem egy falatott sem tegnap is úgy 3 óra fele ettem meg 2 tojást egy szelet kenyérrel,most meg majd csinálok egy kis fincsí rántott sajtot,az már csak nem fordul ki a számból mert azt nagyon szerettem :)

Pixi

2012. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 678/9202 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap barackot ettem, és az utolsó falatot rohadtnak éreztem, és kiköptem. Persze a férjem közölte hogy semmi baja:) Vicces volt:)

És a kukát is elviselhetetlenül büdösnek érzem:) Persze ma beleszagoltam, ma nem...

Jajj pixike....:D

De lányok, annyira tekereg a pocóm, hogy lefekszem:) DE JÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!:))) Puszi, és biztassátok Melit!!!!!!!! Irszi

2012. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 679/9202 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy bíztatjuk :)))) lehet ő is babás hiszen a teszteken ott a 2. csík!!!!!!!!! na csajok lehet egyszerre hárman lettűnk babásak?de jóóó lenne uristen!!!!!! :)))))

Pixi

2012. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 680/9202 anonim ***** válasza:
97%

Pixi, totál kész vagyok Tőled :D Jó értelemben!!!!

Most halálra izgulom magam. Amiket írsz! Komolyan! Terhes vagy esküszöm!

A hőd totál jól fent van, mire vársz még, legyen már reggel és tessék nekem tesztelni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Én sajnos nem hiszem, hogy babás vagyok, mert a hőm is lent van 36,7-en, és mensi előtt (azaz a majdnem mensi előtt) még 37 volt végig! Tehát én ki vagyok húzva a baások közül, DE!!!! jöv.héten biztos megcsinálják az inszemet és akkor nagyon fogok bízni benne!!!!!!!!


Meli

2012. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!