Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... ❯❯
 741/9202 anonim ***** válasza:
87%

jó reggelt lánykák :D tegnap feltöltőtettem pozítív energiával :D nincs szomorkodás meg depiskedés se nekem se neked Meli!!!!! húúúú!tegnap 4x lepedőakrobatáztunk :D :D :D

és este elkeztem vérezgetni nem nagyon csak egy kicsit :/ pedig ma akartam elkezdeni a cickát inni de így elhalasztom,jajj de nagyon kíváncsí vagyok Irszi a babócádra!!!!!! :)))))) Kriszti,örömmel olvastam hogy a dokid is jónak találja a teákat :)))főleg ha egy szakember mondja ő már csak tudja hogy mi a jó :D elfeljtettem írni hogy csak 3 hónapig lehet inni a teákat aztán 1-2 hónap szünetet kell tartani mert káros is lehet :/ de szerintem bíztos nem lesz rá szükséged az elkövetkező hónapokban :D ;) szia Niki bocs hogy tegnap nem üdvözöltelek csak depiskedtem remélem elnézed nekem :) puszi csajok!!!!!

2012. aug. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 742/9202 A kérdező kommentje:
Joreggelt!:-)Koszi Pixi a teara vonatkozot is hat remelem en is hogy mar nem lesz ra szukseg:-DOrulok hogy jo kedved van!!!Hala Istennek!!Ugyis az a legnagyobb lenyeg hogy szeressuk egymast nagyon a Parjainkkal es akkor minden rendben lesz!!!:-)en mindjart csinalok egy cickat hagy dolgozzon.Jon hetvegere a huvosebb ido egy kicsit majd levegot is kapunk:-D meg jobban lehet gyurni a lepedoket Csajok:-):-):-)Irszi nagyon drukkolok!!!!!!Jajjj de jo lesz majd olvasni amiket irsz nekunk!!!!!Tegnap kaptam en is a dokitol egy fotot a kis tuszomrol:-)abbol lesz a kisbabam<3!!:-)szep nagy karika:-)mostmeg:-DPuszi Mindenkinek irjatok ha van valami!Nekem meg nem repedt meg a tuszo nem faj meg a hasam.Lehet majd holnap fog vagy nem tom de ha faj majd azt biztosan tudom az lesz majd az elso dpo mar ugy varom!!:-D Puszikak!!!
2012. aug. 10. 07:27
 743/9202 anonim ***** válasza:
97%

Sziasztok drága Lányok!


Imádlak Titeket és imádok ide feljönni és olvasni a híreket, kivel mi történt, ki hol tart!!!!


Pixikém, ez a beszéd! Nincs depi, jön a babagyártás! Egyre közelebb van a termékeny időszakunk :) Hajrá :)


Kriszti, nagyon szuper, hogy van egy ilyen szép nagy tüsződ!!! Ebből fogan a kisbabád, érzem!!!!!!!

Nagyon jó, ha minden nap együtt vagytok, mert Szilvikénk is így lett babás. Hiába mondják, hogy két naponta a jó, hogy termelődjenek a kiskatonák, Szilvusunk minden este belehúzott és látjátok :) Ott a pocaklakója :)


Annyira izgatottan várom az eredményt Kriszikém!!!!!!


Irszike, nagyon-nagyon drukkolok, hogy már látszódjon a petezsák. Ha nem látszik, kérlek akkor se kenődj el, még nagyon korai az UH, lehet, hogy csak fellazulást lát majd a méhed nyálkahártyájában, de ha mázlink van, petezsák fotójával jössz haza és megmutatod nekünk, ugye???

Drukkolok ezerrel, azonnal írj!!!!!


Kini, mindent bele, babásodni kell, ügyesen kapd el apát :)


Niki, TE is szintén ügyes légy, vess be mindent a babáért :)


Emerencia, ugye jól vagy?


Szilvuskám gyere már haza, őrülten hiányzol :(


Nem hagytam ki senkit? Jaj, remélem nem.


Én már be vagyok sózva. 3 féle hőgörbét vezetek azaz 3 féle honlapon, és mind-mind péntekre teszi a tüszőrepedésemet, de én azt túl későnek találom, az lesz a 15.nap.


Annyira félek, hogy hétfőn a doki nem fog belemenni a closti nélküli inszembe :(

Rá kell vennem!!!!! Csak szombaton reggel akciózunk, utána szigorúan szünet lesz, gyűjteni kell az anyagot.

Vagy szerdán vagy pénteken rakják fel remélem. Pedig igazán a csütörtök lenne jó :(


Meli

2012. aug. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 744/9202 anonim ***** válasza:
100%

LÁNYOK, EZ MINDENKIÉ!!!!!!!!!


[link]

[link]

2012. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 745/9202 anonim ***** válasza:
100%

de neked is fel a fejje ám Meli!!!! ;))) épp most válaszoltam egy kiemelt kérdésre nem válaszoltál véletlenűl te is rá? :D megemlítettelek téged is ha nem baj és nem haragszol meg :/ belinkeltem neki ezt a kérdést hátha csatlakozik hozzánk :)

Pixi

2012. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 746/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixike, naná, hogy válaszoltam rá :)

És dehogy harizom azért amiért megemlítettél :)


Jobban vagy lelkileg? Én picit igen. Tegnap elmentünk vacsizni apával, meg színházba utána. Ma ünnepeljük a szülinapját (bár holnap lesz csak nem lesz itthon) és meghívom vacsizni.

Úgy szerettem volna egy UH képpel meglepni a szülinapjára, de sajnos idén sem sikerült :(


Nagyon drukkolok most a csapat minden csajszi tagjának, hogy megint legyen legalább 1 pozitív tesztünk a hónap végére. Olyan izgi!

Minden hónapban lesz babásodás! Ez beindult, ez tuti így lesz továbbra is!!!!!!!!!!

Szép sorban hozzuk a pozitív tesztjeinket!!!!!


Meli

2012. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 747/9202 anonim ***** válasza:
100%

legyen igazad Melinda!!!! :))) bár ha már 2 hónpaja valamelyikűnk babás lett ez a hónap se lesz másképp!!!!! :D :D :D csak győzűk kivárni :D Kriszti,Melinda hamarosan kiszabadulnak a petécskéitek :D megint jön az izgalom :))) húú de nagyon várom már :D milyen hamar repül veletek az idő :D Kini,te hanyadik ciklusnapon jársz?

Pixi

2012. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 748/9202 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd, már alig bírom kivárni a hétfőt, hogy UH-on megnézzük, van-e tüszőm, esetleg több van-e még a closti hatása miatt és hogy mekkorák.

Komolyan mondom, már tegnap este és most is mikor ülök annyira feszít a bal petefészkem!

Lehet, hogy esetleg ott lapulnak a tüszőim??????????


Te sem vagy sokkal több nappal lemaradva mögöttem, mert én ma vagyok a 8. ciklusnapomon.

Istenem, jöv.hét közepétől megint megy az izgalom két héten át :)

Együtt izgulunk majd megint egymásért :)


Meli

2012. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 749/9202 anonim ***** válasza:
100%
Meli,ha megint úgy lesz mint a múlthónapban akkor nekem 17. ciklusnapon lesz ovum,de ahogy olvastam te aggódsz ha később lesz de lehet hogy most veled együtt ovulálálok úgy mint a múltkor Irszivel :D de izgi lenne megint :D
2012. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 750/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szupi, akkor ovuláljunk együtt :)

És mind a ketten együtt babásodjunk meg most ebben a hónapban!

Az lenne ám az igazán szupi dolog :)


Meli

2012. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!