Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... ❯❯
 781/9202 A kérdező kommentje:

Irszkém nemáááááá ayyy nagyon sajnálom hogy most megint a bizonytalanság van:(( csak most még jobban :( mikor lesz már vasárnap!!!NAgyon szorítok továbbra is!!!!

Klau üdv a csoportban!!

Bocsi de most ahhh nem térek napirendre Irsziiiiiiiiiii :(( szegénykém reméljük minden rendben lesz!!!!!Ilyet még nem isn hallottam hát már terhesnek sem lehet lenni fekete-fehéren :(((

2012. aug. 10. 18:43
 782/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok!

Megjöttem,de nincs időm most,de annyira ledöbbentem Irszikémen,hogy gyorsan utána néztem a hcg-nek,elküldöm a linket és este irok nektek!!!!!

[link]

Nézzétek meg!

Lehet hogy az eredmény vasárnapra nővekedni fog,hiszen a táblázat is mutatja,szóval.....

Irszikém!!!!

Fel a fejjel,drukkolok vasárnapig ezerrel,nem lesz gond!

Ne gondolj rosszra,mert az ember hajlamos bevonzani!!!!!!!!!!

Vérzés,görcs nincs tehát,csak jó lehet!!!!!

Este jövök!

Szilvi

2012. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 783/9202 A kérdező kommentje:
Szia SZilviiiiiiiiiii!!!Hiányoztál!!!:)
2012. aug. 10. 19:07
 784/9202 A kérdező kommentje:
ayyy Meli légyszi ird már le megint a facebookon hol keresselek,megjelölni. visszanéztem a válaszokat de nem találtam:( Köszi!
2012. aug. 10. 19:14
 785/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lánykák:)

Tegnap este már nem volt erőm feljönni...

Velem semmi ujság nincs,hol gyötör az émelygés,hol semmi bajom nincs...

Van mikor farkaséhségem van,de ha eszek akkor utána már nem kivánom:)

Akkora leszek mint egy ház lassan:)

A gyümölcsöt viszont nagyon kivánom,az jöhet töménytelen mennyiségben:)

A cickoim is még mindig fájnak,nem tudom mikor fog elmulni...

Olyan sokat irtatok amig nem voltam,hogy alig vagyok már képben,pedig elolvastam.

A lényeg,hogy hajrázzatok és sikerülni fog:)

Pixike,te meg menj dokihoz és helyre tesz ha van valami gond:)

Irszikémnek drukkolok nagyon!!!!!Én még nem látom negativan a dolgokat,főleg,hogy tegnap utána néztem az értékeknek!!!!

Szilvi

2012. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 786/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Szilvi egyel sok sok gyumolcsot!!Orulok hogy jol vagy!!Az a lenyeg hogy minden rendben van.Irigylem az emelygesed!:-D Nekem meg nem repedt meg az a franya tuszo ... remelem azert meg fog...holnapra mondta a doki hat ugy legyen.De most ugy felek hogy nem reped meg nem tom ez a para van rajtam de elhessegetem mertva vegen bevonzom.guritom lefele a cickakat es hat tegnap veletlenul nem egyszer hanem 2 -szer szeretkeztunk hat remelem nem artottunk marmint hogy igy is jok lesznek a spermikék:-) Jo de nem birtuk megallni hat ez van:-DNa megyek ezer a doldom!!Puszi Mindenkinek!!!Jaj Szilvi olyan aranyos vagy hogy megnezted Irszinek az ertekeket!!Ez tenyleg olyan megnyugtato!!Irszi nem jott meg ugyhogy ott babo kell hogy legyen slussz passz!!!!!!!!!!!Puszik!!!!
2012. aug. 11. 08:36
 787/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi, hogy érzed magad? Tudunk valahogy segíteni lelkileg?


Van valaki, aki ért a hőgörbéhez? Az alaphőm 36.2-36.3 volt az első napokban. Tegnap még csak 36.45 volt a hőm, és igaz, hogy ma elaludtam és 1 órával később mértem, de 36.7 lett (11. ciklusnap)

Jól tudom, hogy amikor leesik a hő, akkor van peteérés és utána visszaugrik?

Kini.

2012. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 788/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kini!

Ha gondolod elküldöm a görbém,azon lehet látni,mikor repedtem:)

A doki legalábbis azt mondta,igy kell kinéznie egy normál görbének....

Ha szeretnéd belinkelem!

Szilvi

2012. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 789/9202 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok lányok! :(( Irszi ne gondolj a rosszra beszélj a babádhoz :) lányok ez a hónap idegilek kikészít :'( aggódok érted Irszi,tegnag volt egy családi balhé így nem tudom mikor is fogok eljutni az orvoshoz :(( és még mindig barnázok de csak törléskor,megint fel ment a hőm de lehet csak azért mert alig tudtam aludni,a párom meg hajnali 3-kor ment dolgozni még arra is felkeltem

Szilvi de jó hogy megint itt vagy drága hiányoztál, elátsz majd minket jó tanácsokal :))

Kriszti,gurícsad csak a teát az csak jót tesz petédnek ;)

Na de azért van egy jó hírem is számotokra :) ma hajnaltól már fájdogált a petefészkem úgyhogy szerintem nővekszik a petécském :)

Pixi

2012. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 790/9202 anonim ***** válasza:
97%

Sziasztok!

Szilvi, de jó hogy itt vagy!!!!!!!!! Nagyon hiányoztál!!!!

Köszönöm szépen a táblázatot, hajszálnyi reményt adott, de reményt, és ez a lényeg.

Én tegnap nagyon sz..*ul voltam, kis megszakításokkal gyakorlatilag végigsírtam a napot, de legalább nincs bennem annyi feszültség. Ez is valami. Ma, amikor felkeltem, azt hittem hogy kicsit jobb, de nem. Vasárnap fogok valamennyire megnyugodni, akármit is mondanak, mert akkor majd már látom a kiutat. Azóta sincs se vérzés, se görcs, de tünetek sincsenek. Tegnap óta már szinte a hasam sem érzem, csak a cicijeimet, de azokat is csak a külső oldalukon, érdekes..

Szegény férjem hétfőn nagy örömében felhívta pár barátját, azok meg lelkesen telefonálgatnak naponta, hogy mi újság, hogy van a kispapa, a kismama... Nem merünk mondnai semmit, csak hülyén vigyorgunk.

Már csak 24 óra, azt kibírom fél lábon is. A vitamint szedem, a progeszteront használom. És ma már enni is tudok, tegnap nagyon nehezemre esett az idegességtől.

Nagyon aranyosak vagytok hogy így öntitek belém a lelket, sokat segít. Jókat sírok minden soron, de úgy látszik, most ez kell.

Kezdem sejteni hogy szerencsétlen Emerencia mit érzett amikor kiderült hogy csak egy baba van... Istentelen szörnyű lehetett szegénynek.

Remélem mindenkinek szépen érik, illetve épp megtermékenyül a kis tüszőcskéje!!!!! Ki tudja, vagy egy, vagy két gólya (Meli álmából) még szabad! HAjrá lányok! Puszi: Irszi

2012. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!