Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... ❯❯
 811/9202 anonim ***** válasza:
90%

Hát mit is mondhatnèk magamról.?!

Elsőnek is...nem tudom mit kéne éreznem. Sajnos sosem voltam még terhes előben még sosem láttam pozitív tesztet. Én 22 éves vagyok a párom 23 éves.Igy azt gondoltuk minden megy majd mint a karika csapás,hamar sikerül a baba.De tévedtünk!!!!! Folyamatosan próbálkoztam minden csodatevő dologgal,pl: teák vitaminok,amit hallottam vagy olvastam h.másnak segitett...hát ezek nekem nem jöttek be...

Sokszor vagyok padlon,nem tudom elképzelni mi lehet a baj...

És sajna az én párom is olyan h.mikor együtt kéne lennünk,annyira rástresszel,h.normálisan nem tudunk együtt lenni,néha ez is elkeserít..

Ami meg kikészit h.körülöttem mindenki babásodik...

Ezért mentem el orvoshoz,h.derítsék ki mi a baj...

Picit meghíztam mióta férjhez mentem ami holnaphoz lesz egy éve..;) és nem tudom h.ez lehet e a baj. A dokim igaz azt mondta h.olyan sokat nem hiztam,ugyh.nemvaloszinű,de attól én parázok miatta.

Nem tudtam h.akkor is kimutatja a vérvétel a terhességet ha nincs be x elve a Hcg...De mind1 is mert a leletért egy hét múlva kellesz mennem.Addigra meg tudom már h.van baba vagy nincs.

Amugy érzek vmit de ez semmit nem jelent még, a bal oldali pfészkemen mintha lenne vmi olyan furi érzés.

Még most jól vok,talán túl jól.5 nap múlva megkéne jönnie de még a mellem sem fáj,bár ilyenkor már szokott....

Ha majd érzek mást is leírom:) de egyenlőre ennyi.

Amugy nem azért írok hajnal 2 kor mert nem tudok aludni,hanem mert van egy 5 hetes palotapincsi kiskutyánk és folyamatosan vonyit és kaparja az ajtót ha nincs az ölemben..és mivel a párom ma is dolgozik inkább kijöttem a kutyuhoz,csak a párom tudjon aludni...szoval esti műszak van nekem hulla fáradt vagyok.Ugyh bocsika ha vmit hülyén írtam...:)

2012. aug. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 812/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Klaudia fel a fejjel Neked is sikerulni fog!!Olyankor amikor nem sikerul nekem mindig arra gondolok hogy a Babuci majd tudja mikor akar jonni es a neki legmefelelobb idopontban eletszakaszban fog jonni.Ezert is a tobb mint 3 ev alatt nem mentem dokihoz de akkor elmentem dokihoz hatha vmi szervi baj van.Van pcom es kaptam ra gyogyszert illetve a clostit hogy stimulalajanak.Ugyhogy testem lelkem nyitva es varom az Babuci akaratat hogy ő mikor szeretne jonni.Persze amikor a multkor is megjott bedepiztem meg sirtam de tartott 2-3 napig mert ujra ezekre a pozitiv dolgokra dondoltam.Ugyhogy Veled is minden rendben lesz a megfelelő időben.:-)A palotapincsit megzabalom nekunk is az van!!!!Csak mar oktoberben lesz 10eves:-D de emlekszem mikor kicsi is volt hat olyan edes hogy en meg olyat nem lattam es nagyon aranyos vagy Klau hogy ott ulsz vele mert ő fél!:-)Imadnovaloak az tuti!:-)A csalad kedvence nalunk is mindenki oda volt es van erte:-)A nem tom Csajok hogy.egrepedt- e mar az a franya tuszo...a hasam faj minthaeg akarna jonni nemtom...majd kiderul lehet hogy most nem is fog annyira fajni.tegnap este nagyon fajt az tuti:-D Irszi irj majd mihamarabb!!!Szoritunk!!!!!Szep napot Nektek!!!
2012. aug. 12. 09:09
 813/9202 anonim ***** válasza:
100%
jó reggelt! :) csajok én okosan megoldottam az ilyen ovu szexet ;) soha nem mondom meg a páromnak hogy mikor ovulálok mindig csak utolólag tudja meg :D mindig röhögök rajta mikor meg mondom neki hogy már vége a termékeny időszaknak,olyan meglepő arcot vág :D ő nem szokott velem együtt számolgatni elég ha én teszem :) így legalább ő nem érzi úgy magát mint valami tenyész bika :D bár őt nem nehéz elcsábítani mert a szexre mindig kapható még ha éjfélre is ér haza a munkából :) Irszi,nagyon izgulok már érted,jajj Istenem! Gyere hozzánk a picikédel együtt,minden rendben lesz!!! :) Kriszti,múlthónapban mikor annyira fájt a petefészkem nekem is az egész lábam fájt :))) Pixi
2012. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 814/9202 A kérdező kommentje:
Koszi Pixike!!Hat igen oda sugarzott!!lehet hogy mar akkor meg is repedt mert ma mar annyira nem faj.mindegy majd meglatom holnap mit erzek meg ma es akkor majd ugy szamolom a dpokat !Nalunk ugy van hogy a Viktor mindig kerdezi hogy mikor nem lehet es mikor lehet szexelni:-) hala Istennek megy mint a karikacsapas ugyh.ezzel legalabb nincs gond nalunk sem.:-)Ugy izgulok Irsziert jaj de jo hogy eljott ez a nap vegre megnyugodhat szegenykem.Remeljuk minden okes lesz es a Picurkaja boldogan varja hogy leszulessen hozza!!!
2012. aug. 12. 09:53
 815/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt Lányok!

Irszi, hány órára kell menned?


Klaudia: egy kis fehérnemű sem fér bele a csábításba?

Vagy valami kis szerepjáték?

A férjemnek a jövő héten lesz a szülinapja, gondoltam rá, hogy meglepem valami ilyesmivel :)

Ő is olyan, hogy bármikor tud szeretkezni velem...

Hát igen: nem szabad tudniuk, mikor van középidő, ennyi a titok :)))

Drukkoljatok nekem, este 18 óra körül megyek UH-ra:)

K.

2012. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 816/9202 A kérdező kommentje:
Kini!!Megy a drukk!!!:-)
2012. aug. 12. 11:06
 817/9202 anonim ***** válasza:
97%

Sziasztok Lányok!


Szilvusom, drága barátnőm, jól vagy? Nagyon eltűntél. Biztos megy a házimunka ezerrel,.

Én is mosok, főzök, takarítok, vasalok, stb. ezerrel.


Irszike, megy a drukk, már szorítom régóta a kezed, reggel első gondolatom TE voltál. Most már biztos minden eredményed megvan, írhatnál már amint hazaérsz!!


Krisztike, nagyon jóóóóóóóóóóóó, hogy érzed, ovulálsz :)

Meglesz ebben a hónapban a baba!!!!


Kini, írjál ám, megy a drukk!


Pixikém, nálam apa mindig számol, nem tudom úgy csinálni, hogy nem árulom el, mikor van termékeny időszakom. Mindig megkérdezi és bestresszel. Bár most inszemnél meg azon megy mindig a drukk, hogy a zsiráf-szobában tudjon spermát leadni a kémcsőbe...


Niki, nagyon eltűntél. mi a helyzet nálatok???


Eremencia!!! Hahó, ugye minden OK Veletek??? Írhatnál :)


Én már tök ideg vagyok, várom a holnap reggel 7 órát, odaállok fél órával hamarabb a doki rendelőjének ajtajába, hátha bekerülök már 3.-nak.

Drukkoljatok, hogy elvállalja az inszemet szerdára vagy péntekre.

Félek, hogy befürdők az időponttal és megint előbb csinálják meg az inszemet, mint kellene :(


Meli

2012. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 818/9202 anonim ***** válasza:
100%

Klaudia, mivel beléptél a csapatba, nem úszod meg baba nélkül, Nálad is jön a gólya hamarosan :)


MELI

2012. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 819/9202 anonim ***** válasza:
90%

Kini. Hát az nekünk is megvan,szinte mindíg veszek csini fehérneműket,meg kiegészítőket.

És elég sűrűn használom is őket.;) Gabinak ( férjem) naon bejön...

Meli remélem h.hamar én is babásodok majd.

De az tuti h.mióta csatlakoztam hozzátok nyugodtabb vok.Nem tudom miért,talán a pozitív gondolkodásotok segit..de a párom is megjegyezte h.milett velem,...

szóval naon jó hatással vagytok rám;)

Köszönöm

2012. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 820/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok. Rossz hír... sajnos nem fejlődött tovább. Úgy tűnik, a 19. dpo-n maradt abba. Béta hcg 2 alatt.

Azt mondta az orvos, ne sírjak, nem érdemes. Majd legközelebb. 2 csepp könnyem jött ki, nem hisztériáztm természetesen. CSodálom hogy a férjem nem sírta el magát, olyan vörösek voltak a szemei. Jó fej a doki, nem? Apja faszát.

Most ennyi, majd írok. Most elmegyünk sétálni, aztán jól bebaszunk, be van hűtve a bor....

Legalább ezen is túl vagyunk, legalább tudom hogy nekünk is összejöhet. Sziasztok drágáim, éreztem délelőt hogy velem voltatok. Puszi: Irszi

2012. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!