Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... ❯❯
 851/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli :)))))) Kora reggel megmosolyogtattál :)))

"Az LH teszted olyan full pozitív, hogy leugrik a képről."

Kész lettem :))) Nagyon aranyos vagy!!!

Azért ha kíváncsi vagy, a ma estit is felrakom. Egyébként lehet,hogy nagyon drága, de a nagyobb teszt annyira jól mutatja és csak havi kettő kell nekem belőle:) Facelle (rossmannos)

A férjem 3 körül ér haza... tényleg el fogom kapni...


Én is sejtettem,hogy az a PÉ-t jelezheti, de persze, hogy kizárt én nem is foglalkozom vele...

Köszi Szilvi... gyere majd mesélj, mi volt a dokinál...


Meli: most még feljebb fog menni a hőm a napokban? Vagy mire számítsak?

Nem vagyok lusta utána olvasni, de annyi helyen írnak erről, hogy nem tudok kiigazodni...


Én most is megyek a klinikára, de csak beutalót íratni. Nem merem mondani,hogy nézzen meg ismét UH-val, mert rendes rendelés van, úgysem jutok be :(((

De nem baj:) A vasárnapi megnyugtató:)

K.

2012. aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 852/9202 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor fog feljebb menni még, ha valóban megvolt az ovuláció.

az is lehet, hogy megtréfál az egész dolog, és holnap reggelre megint lezuhan a hőd és utána vissza fel és akkor lesz a tényleges ovud.

Ezt azért írom, mert nálam nagyon sokszor volt ez.

A 13.napon lezuhant, azt hittük, hogy reped a tüszőm, másnap visszament magasra de az utána lévő reggel megint lezuhant, majd megint fel és utána fent is maradt, tehát játszott velem a hőm :)


Ilyen W alakú volt a görbém tüszőrepi táján. Most is az volt, hogy tegnap reggelre lezuhant 37,7-ről 37,5-re, de mivel dokinál láttam a tüszőt, nem hittem a hőmnek, és ma csak 36,6-ra ment vissza, tehát tényleg nem volt ovuláció.


Kíváncsian várom a honap reggeli hőmet. Ha leesik 36,3-ra, akkor irány az inszem. De ha nem, akkor marad a körömrágás és idegeskedés péntekig, nehogy kifussunk az időből :(

Meli

2012. aug. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 853/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Meli en ugy gondolom hogy a 14. napon repedtem!en.aztan te lehet maskor fogsz tudod azert nem mindenkinek pont ugy van!!drukkolok nagyon!!Szilvi jaj olyan jo Neked hogy mar terhesgondozasra jarsz!Mar ugy varom en is:-) A palastfuteaatol nincs hanyingerem:-D ez jo mert a cickatol volt.Nekem izlett semmi gond nem volt vele megittam mindig csak utana volt hanyingerem egy kis ido mulva.ezt csak ugy leirtam hogy tudjatok.:-DMa mar a 2.dpon vagyok:-D Nagyon izgi!!:-)Puszikak mindenkinek!Szexeljetek!!!!Abbol nem lehet baj :-D:-D Szep napot!!!!
2012. aug. 14. 09:48
 854/9202 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az! Én is kb. pont a 14. napra tippelem a repedésemet, de akkor nem rendel a doki. Attól meg nagyon félek, hogy lekéssük. meg attól is, hogy a párom már eléggé idős és az Ő spermái nem bírják ki 2 napot odabent :(
2012. aug. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 855/9202 A kérdező kommentje:
Nyugi Meli!Bizz es remeljuk hogy sikerul!Azonnal tessek nem a negativ dolgokra gondolni!Ezzel megolod az egeszet!!Irgum burgum!!!Tessek pozitivan hozzaalni tudom hogy nehez de probald meg kulonben tenyleg nem fog sikerulni!!!Ha mindig azon ragodsz higy igy vagy ugy akkor a baba nem akar majd jonni.en tudom hogy 7 ev nagyon hosszu ido es megertelek.viszont ha nem allsz hozza pozitivan akkor nem lesz jo!!Kerlek szepen probalj meg bizni hogy minden renben lesz!!!nem kesitek le az ovut a parodnak tokeletesek a spermai es baba lesz nalatok ebben a honapban es kesz!!!!Millio puszi neked es ezeket azert irtam mert nem bajolgasra van szukseged hanem arra hogy egy kicsit valaki megrazzon!!!Sikerulni fog majd meglatod!!!Puszi!
2012. aug. 14. 10:41
 856/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, olyan drága vagy, elsírtam magam :(

Köszönöm szépen a szavaidat, nagyon jól estek.

Megpróbálok pozitívan hozzáállni, mert már nagyon jó lenne, ha tényleg babás lennék :)


Milliószor puszillak, remélem mindkettőnknek összejön ebben a hónapban :)

2012. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 857/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok:)

Kini!Nekem is vicces volt a hőm juniusban,2 napig is lennt volt,csak a harmadik napon ment fel.Meli tanácsára mindhárom napon együtt voltunk és sikerült:)

Sztem a lényeg abban van,hogyha hajnalban reped,akkor még délután érdemes együtt lenni,nem este!

Én már 35 éves vagyok,nekem hajnalban repedt és tuti az volt eddig a baj,hogy megvártuk az estét mindig,sztem addig nem él a petesejt....ez szinte tuti....

A dokinál semmi küli nem volt,nem vizsgált meg,megkaptam a papirokat.beutalót kell kérnem Pestre,genetikára,mert sajnos a korom miatt muszáj,alapból veszélyeztetett terhes is vagyok:(

Ez az átka annak,hogy már "öreg" vagyok:)))))))))))

A hasfájdoglásom miatt sokat kell feküdöm meg pihenni,legalább még 2-3 hétig,hogy betöltsem a 12.hetet.Hát ennyi nagyjából:)

Szilvi

2012. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 858/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli! Itt mindenki pozitívat fog tesztelni, nem szabad elkeseredni. Mondom én, aki annyira készen volt, amikor elkezdtem pecsételni a vérzés előtt 3 nappal, hogy nem lehetett hozzám szólni...

A rossz dolgokat gyorsan el kell felejteni és arra figyelni, ami segíti a bizakodást!!!


Kriszti: hű, most jönnek a hosszú, várakozással teli napok? Bízom benne, hogy sikerül sokat nem rá gondolni... akkor gyorsan elmegy az idő!


Szilvi, köszönöm szépen a tanácsot! Mi a múlt hónapban a szabadság előtt minden napszakot kipróbáltunk: először későeste, aztán 1 nap pihi és utána ebéd után. Aztán kora este... egyedül a reggelt nem próbáltuk...

Mivel itthon vagyok és a férjem 5-kor kel... lehet csütörtökön még meglepem egy kis reggeli szexel :)

Ha ma délután együtt vagyunk, akkor a holnap reggel az nagyon korai... szegény spermák nem tudnak termelődni... :(

Egyébként azt mondta Czeizel Prof, hogy a 2 napon belüli az öres járat és szerintem is... Szilvi, Neked az első vagy a harmadik aktus során sikerült :) Ha nincs a második, szerintem akkor is babás lennél... jajj, de jó!


Ma voltam a klinikán... elmentem az NST szoba előtt. Hm, hallottam a baba szívhangját! Olyan erős volt, hogy majd kiugrott:) Meghatódtam!!!

K.

2012. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 859/9202 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ma délután kapd el apát, mint reggel :)


Én meg láttam tegnap egy filmet, ahol kisbaba született és ezerrel bőgtem, mint egy kisgyerek. Záporzott a könnyem és csak azt kérdeztem, miért nem kapom már meg????


Meli

2012. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 860/9202 anonim ***** válasza:
91%

Jajj csajok,én teljesen kivok.Olyan depisen keltem fel.Szinte egész nap.sírok....

Nem birok várni péntekig...begágyulok:(

2012. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!