Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... ❯❯
 831/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Pixike drukk a dokihoz!!!Irj majd mi volt!!!Szilvi!Olyan jo neked:-)Edes a faradsag meg minden!!:-)Es hat igen gondolnunk kell a gyes gyedre is engem is erdekelne ez a tema.Hatha vki tudja itt a Csajok kozul mert en sem:-)Ez is nagyon fontos.Simik a pocidra es egyel csak ha ehes vagy:-)Melike ne legy szomoru orulj hogy megcsinaljak az inszemet es remeljuk hogy addig nem reped meg.Drukkolok nagyon.En ma vagyok az 1.dpon kezdodhet a szamolgatas:-)A megtermekenyitett petesejtem mar szaguld lassan de /remelem/ biztosan a mehem felé:-)Mar palastfut ittam az este es 2-szer is osszebijtunk hat ugy tunik most nem tudjuk betartani a napi 1-et:-D de hat igy esik jol:-)Szep napot Nektek!!Irszi!!Csak pozitivan!!Puszikak!!!
2012. aug. 13. 09:30
 832/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek miért feszül a bal oldali pfészkem?? reggel nem tudtam hasra feküdni,annyira feszült.

Volt már.ilyen vkinek??

2012. aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 833/9202 A kérdező kommentje:
Klaudia!Ki tudja!!Lehet hogy baba van:-)ilyenkor mensi elott en annyi mindent erezetm mar hogy iszonyat.olyanokat amiket eddig meg sose jo hat biztos a clostitol volt hogy beindult mindenem de sajna ilyenkkr meg nem lehet tudni mitol van.Sztem csak utolag jon ra az ember.Drukkolok!Mikor kell neked nem megjonnie?
2012. aug. 13. 10:13
 834/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pénteken...

Már alig birom kivárni h.megjön e vagy sem...

Próbálom lekötni magam,de mindíg eszembe jut h. milyen jó lenne ha nem jönne meg...

Nekem péntekig kihullik a hajam az izgalomtol ;)

2012. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 835/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Benyakaltam másfél üveg bort; én olyan rosszul voltam este... de tök jó volt. Kinnt sírtunk éjfélkor a hintaágyon a férjemmel (én sírtam, neki csak vörös volt a szeme szokás szerint, de meg is beszéltük hogy nála ennyi a sírás).

Ma újra bejelentkeztem Pestre, szeptember 05.-én megyünk. Aztán szept 17.-én megyek az én nőgyógyászomhoz végre a pesti eredményekkel. Az a baj, hogy a férjem szervezetéből már kiürült a gyógyszer, így addig nem tudunk egymással mit kezdeni, amíg azt fel nem töltik. Október végétől leszünk megint szintem kb. Engem meg ugye stimulálni kell, és addig nem fognak, amíg az ő eredményei nem jók. Szóval szívás az egész, méghozzá nagyon nagy!!!! Október november előtt esélyünk sincs. De az már csak 2 hónap...

Legalább teljes erőbedobással tudok nektek drukkolni:)

A tüszők 20 mm körül repednek meg, de állítólag 22 körül már meg kell. Nekem a 24mm -esem repedt meg annó, abból lett a pozitív teszt. SZóval 18 milis méret körül már érdemes próbálkozni.

Meli, kérdezz rá, hogy esetleg ha kifizetnétek akkor nem jönne -e be neked csütörtökön!

Pixi, izgulok!:)

Klau, már csak 5 nap:)

Kriszti, de jó hogy fénysebességgel száguld a zigótád:)

Tuti jól bevágódik a méhedbe, a legtutibb helyre!

Szilvike, puszilom a Pocakot!

Emerencia???? Írj! Irszi

2012. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 836/9202 A kérdező kommentje:
Szia.Irszi Draga!!Hat az tenyleg nem most lesz 2 honap...de lehet hogy addig is csoda tortenik es sikerul.hs meg nem akkor 2 honap mulva egybol!!!!Klaudia!Huuuu mindjart itt a pentek de ahogy kozeledik egyre nehezebb tudom.minden napot mintha egy csiga huzna madzagon epp olyan.Hu de izgi!!!!Hamarosan megtudjuk!!:-)
2012. aug. 13. 10:56
 837/9202 anonim ***** válasza:
100%

Túléltem a vérvételt. Hihetetlen, de már annyiszor szúrtak meg az utóbbi 3 hónapban, hogy már nem is izgultam előtte :)


Lányok, aki tud segítsen abban, hogy mikor reped meg általában egy tüsző? Mert szeretném kikalkulálni, hogy szerdán legyen-e az inszem vagy pénteken.


Régen nekem még stimulálás előtt 21mm körül repedt, de a clostis hónapokban 30-40mm volt mikor repedt....


Most nagyon izgulok :) Látok megint egy ici-pici reményt!


Kriszti, de jó Neked, TE már a dpo-kat számolod :)

Hány mm-esen repedhettél tüszőileg?????? Mikor mérte a doki legutóbb hányadik ciklus napon voltál és mekkora volt?


Irszi, lehet, hogy összejön spontán a baba. Csodák vannak!!!! Lehet, nem is olyan rossz a párod eredménye, hogy két hónapot kelljen várni.


Klaudia, hajrá!!!! Együtt izgulunk Érted!


Csajok fel a fejjel!!!!!!!!!

Pixi érzel már valamit?

Nekem ma leesett a hőm 2 tizedet, a disznó becsap ám, mert ha most a 13.napon lennék, elhinném hogy jön a tüszőrepedés. De most nem hittem neki :)


Meli

2012. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 838/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jól esik h.velem együtt izgultok ;) tényleg jo kis csapat ez...

Lenne egy kérdésem...Honnan tudjátok h.mikor reped a tüsző???

Nekem mikor a dokim 18 mm es tüszőt látott azt mondta h.már aznap próbálkozzunk....

De azt én honnan tudhatom h.mikor repedt meg...??

Tudtok segiteni remélem

2012. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 839/9202 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod, én vén róka vagyok már, és a sok-sok év alatt mióta próbálkozunk (7 év) azóta sikerült teljesen kiismerni a testemet.


Általában úgy működik, hogy nekem mindig 28 napos a ciklusom, tehát a 14.nap előtt két nappal már feszít a tüszőm.

A 13-14.napon van olyan érzésem, hogy felpuffad a hasam, és mikor leülök a melóhelyen a székemre, mintha egy labdára ülnék, annyira érzékeny a méhem, és a bal petefészkem baromira feszít, fáj. Ez egész nap így van.

Természetesen ez még párosul azzal a ténnyel, hogy mikor ezt érzem, aznap reggel esik le a hőm.


Tehát reggel hő le, nappal puffadás, fájás. Általában hajnali 3-4 között jön az az éles késszerű intenzív szúrkálás, pár döfés... amikor megreped a tüszőm. Utána nagyon nagy megkönnyebbülést érzek, elmúlik a feszítő fájdalom és a reggel 6 órás hőmérőzésnél beigazolódik, hogy megrepedt a tüszőm, mert addigra szépen 3-4 tizedet felmegy a hőm.


DE! A két inszeminációs hónapomnál annyira túlstimuláltak, hogy 3x-osra nőttek a petefészkeim, sokkal de sokkal jobban fájtak a tüszőrepedések.

Iszonyat volt :( fájt :( Lehet, kényes vagyok ..... :(


Szóval az inszem miatt nekem az elsőnél délután fél 3-kor repedtek meg, aztán másnap délután fél 2-kor, a második inszemnél pedig délután 5-kor az egyik adag tüsző és másnap hajnali fél 3-kor a másik adag.


De azt mondják, általában hajnalban reped a tüsző.


Tök ideg vagyok az időzítésem miatt. Ha ma 16,5 mm a tüsző, és kb. 2mm-t nő egy nap, akkor szerda reggelre 20mm-es lesz.

Péntekre már 24mm, azaz tuti megreped addigra.

Bele kéne vágni az inszembe még szerdán.


Lányok! Mi a vélemény? Szerdán inszemezzek vagy kockáztassam meg a pénteket????


Meli

2012. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 840/9202 anonim ***** válasza:
100%

Énmég kezdő vagyok.ezekben,sok mindent még nem tudok...!! ( de majd itt felvilágosodok)

De az tuti én nem várnék péntekig...szerintem jobban járnál a szerdával...

Jah és köszi a segítséget Meli :)

2012. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!