Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... ❯❯
 881/9202 anonim ***** válasza:
90%
köszönöm....remélem most sikerült...
2012. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 882/9202 anonim ***** válasza:
100%

itt vagyok Meli nem tűntem el :) csak alig van időm de olvasgatom az eseményeket :) Klaudia,olvastam még anno hogy a kismamák ilyenkor betegnek érezhetik magukat,szóval..... tudod a remény hal meg utoljára ;) puszilak titeket

Pixi

2012. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 883/9202 anonim ***** válasza:
90%

Hát én most beteg vok eléggé.

A férjem hazajött melobol és mikor rámnézett,megijedt..Azt mondta h.te jó ég jól vagy?? mert olyan sápadt vagy!! hát mondtam h.nem vok jol...

azóta a konyhába sem enged ki,rámparancsolt h.pihenjek.

remélem holnap pozit tesztelek..

2012. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 884/9202 anonim ***** válasza:
90%

mostmár tényleg kész vok...vett nekem Gabi pudingot,alig ettem belőle,de ez is.mindjárt kijön.Iszonyat hányingerem lett...

ha nem baba miatt vok ennyire.rosszul akkor nem tudom mitől lehetek...

2012. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 885/9202 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok Lányok! Minden nap olvaslak titeket és mindenkinek nagyon drukkolok, hogy mielőbb babás Legyen. Tegnap és ma este is nagyon erős pozitív lett az lh tesztem , szóval jövő hétvégén kiderul, hogy sikerült -e a baba. A kismamáknak jó egészséget kívánok! Szép estét mindenkinek! Évi
2012. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 886/9202 anonim ***** válasza:
100%

Évi, sok szeretettel köszöntünk!!!

A kitűzött délutáni célt teljesítettem :)

K.

2012. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 887/9202 A kérdező kommentje:
Szia Évi!Nagyon eltuntel!!Irhatnal tobbszor is!!Mondjuk minden nap:-)de ahogy akarod:-)Nagyon megy a drukk neked!!!Most kell akciozni!!!Klaudia jobbulast kivanok neked!Remelem sikerult a baba es azert van hanyingered!Drukk!Irszikem!Irj nekunk vmit hianyzol:-(<3!!!Meli orulok hogy megkonnyezted a mondani valomat az a lenyeg hogy hatasa van es remelem pozitiv maradsz!!!Kis draga!!!!Nagyon drukkolok a tuszoidnek!!Jaj Csajok nekem annyira de annyira faj a hasam reggel ota az a nagyo eros ovu fajdalom jobb oldalon!!!de azt mondta a doki h. bal oldalon van a domi tuszo es az mar megrepedt.lehet hogy a jobb oldalon is lett egy?vagy nem tom nagyon faj lepesre uleskor ha megmozdulok nagyon durva.n ma ez van elvileg ez a 2.dpom. Pixike mi a helyzet csillagom??Na megyek aludni mert naon faj a hasim.Jo ejt Dragaim!!!Szilvi pihi sokat!<3Puszik!
2012. aug. 14. 22:37
 888/9202 anonim ***** válasza:
90%

Ma reggel negatív lett a teszt! Ennyit a.babáról...

most elmentem vérvételre...majd lesz vhogy ez az egész

2012. aug. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 889/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt!

Klau, ez még nem jelent semmit! Van olyan, hogy később ágyazódik be a baba és később kezdi termelni a HCG-t. Ne csüggedj!

Irszi: jobban érzed magad? Nemsokára ismét elkezdenek nőni a kis tüszőid...

Meli: hívod ma a dokid? Hőt mértél ma reggel? Vagy mi újság van? Jó lenne ma az inszem...

Kriszti: remélem ma reggelre jobban lettél, írj!


Rólam: tegnap este 8-kor csináltam még egy ov. tesztet. Sajnos nincs itthon a hagyományos fényképező, ezért a telefonommal csináltam. A lényeg, hogy tegnap egy kicsivel halványabb lett a kontroll csík! Szerintem ma már reped a tüszőm. A hőm viszont még csak 36.5. Én ezt nem is értem...

[link]


[link]


K.

2012. aug. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 890/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Ha holnap reggel felugrik a hőd Kini,akkor ma repedt:))

Ma még el kéne kapnod apát ha lehet délután,tudod mint tegnap:)

Tudod az én férjemnek se volt valami fényes a spermaképe,de 3 napig szexeltünk mi is,nem mertem 2 naponta:)

HAjrá:)

Klau!

Ne kenődj el!!!!

NEkem a tesztem időntúli volt alapból,szóval még bármi lehet:)

Szilvi

2012. aug. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!