Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... ❯❯
 911/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli,de sajnálom a bakit :( ugyanazt tudom írni mint Klaunak a remény hal meg utoljára :) amúgy megkérhetnélek hogy ránézel a görbémre? és Te is Szilvi,mondanátok véleményt?Mióta hüvelyben mérem nem megy 36.0 alá,de még mindig nagyokat ugrál,vagy ez még nem vészes? korábban nagyobbakat ugrálgatott

[link]

Pixi

2012. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 912/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli, nincs otthon ovulációs teszted? Mert akkor biztosan meg tudnád nézni mi újság van!


Én most fél órája teszteltem és full negatív lett:)

Sajnos nem működik a kepfeltoltes.hu ezért nem tudom felrakni...

2012. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 913/9202 A kérdező kommentje:
Hello Lanyok!!Meli orulok hogy vegre tul vagy az inszemen!!!Lehet majd szamolgatni a.dpokat:-) Le van tojva a kis baki 7 millio sperma az se semmi!!erre gondolj!!!:-)Pixi vegre irtal <3!!Nekem ma meg mindig fajt a hasam de mar nem olyan nagyon mint tegnap:-) holnap mar jobb lesz!!Megyek is alukalni hogy holnap legyen:-)Mindenkinek szep almokat kivanok!!!<3<3<3Imadlak Benneteket!!!Irszi irj vmit legyszi :-(hianyzol.
2012. aug. 15. 22:10
 914/9202 anonim ***** válasza:
90%

Jujj csajok,holnap kéne megjönni a nemvártnak!!

Ugy izgulok...még úgy nincs tünetem.Már jobban vagyok,néha émelygek de ennyi.

Ez a nap.naon nehezen fog eltelni...

Meli nagyon.szorítok h.most.sikerüljön!!!!! Kitartást

2012. aug. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 915/9202 anonim ***** válasza:
90%

Jujj csajok,holnap kéne megjönni a nemvártnak!!

Ugy izgulok...még úgy nincs tünetem.Már jobban vagyok,néha émelygek de ennyi.

Ez a nap.naon nehezen fog eltelni...

Meli nagyon.szorítok h.most.sikerüljön!!!!! Kitartás

2012. aug. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 916/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Dragai!!Juj Klau de izgis :-D most mar biztos tukon ulsz!!Ezek a legizgibb napok.Szoritok hogy ne jojjon meg!!!Eleget menstrualtunkar!!Jojjon a babazas!!!Mindenkinek!!!:-)Nekem ez meg csak a 4.dpo elvileg.Ma mar csak nem fog fajni a hasam!Remelem.:-DSzep napot Nektek!!Bedobom a palastfuvemet:-D
2012. aug. 16. 06:27
 917/9202 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi csajok 2 x küldtem el.véletlenül ugyan azt az üzit!!

Izgulok nagyon...próbálok minél többet aludni h.hamar elmenjen a nap.:)

Furi h.most annyira nem faj a cicim mint eddig szokott,most csak feszül,a hasammal együtt...

Reménykedek ezerrel ;)

2012. aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 918/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Irszi, gyere kérlek!

Pixi, örülök, hogy jelentkeztél...

Klau: kitartás, már csak 1-et kell aludni... jajj, tudom milyen idegörlő ez!!!

Meli, hogy vagy? Csináltál ovulációs tesztet?


Sikerült feltöltenem a tegnap készített fotót:

[link]


Kini.

2012. aug. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 919/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!


Kini, látod az ovu teszt alapján is szépen látszik, hogy megvolt az ovulációd :)


Pixikém, sokkal de sokkal jobb a görbéd, nem olyan vészesek ezek az ugrálások, fel a fejjel, nézegesd csak minden nap a hődet, nemsokára itt az ovulációs időszakod :)

Nagyon drukkolok ám!!!!!


Krisztikém, olyan jó, hogy már számolod a dpo.-kat, imádom ezt az időszakot, mert mi ilyenkor már megtettük a magunkét és jöhet az izgalmas várakozás :)


Klau, megjött? Nem írta még.


Lányok, én ma halálra bőgtem magam. Azt hiszem, összezuhantam véglel lelkileg.

Elmesélem.

Ugye 7 éve várjuk a babát, kőkeményen 3 éve hőmérőzünk és mikor eljön a tojcsi nyákos időszak és leesik a hőm és + az ovulációs tesztem, akkor tudjuk, eljött a babagyártás ideje.

És pont ekkor az én párom bepánikol és minden egyes hónapban lekónyul a farkincája.


Szóval tegnap a doki a lelkemre kötötte, hogy mindenképpen dolgozzunk rá még két napig reggel és este!!!!


Lányok figyelem! Tehát az tévhit, hogy két naponta kell együtt lenni! A doki szerint az a kevesebb sperma is hatásos! Látjátok, Szilvusunknak mondtam, legyen együtt MINDEN NAP!!! ÉS baba lesz, így is lett :)


Lányok MINDEN NAP EGYÜTT KELL LENNI OVU ELŐTT ÉS UTÁN IS!!!!!!!!


Kértem a páromat, legyünk együtt este, de mondta, hogy nem megy neki, majd hajnali 6-kor.

Tök ezer %-os pozitív volt az ovu tesztem tegnap délután, a nyákom tök tojásos.... és felkeltem 6-kor és nekiálltunk de az 5. lökésnél éreztem, lekónyult.


Nem szóltam, nem balhéztam, nem kiabáltam és nem zokogtam, mint az elmúlt hónapokban. DE kikészültem.

Eljöttem melózni és az úton halálra sírtam magam, azt sem tudom, elütöttem-e valakit, mert nem láttam a könnyeimtől.

Mikor kiszálltam a kocsiból a melóhelyen, előre mentem a kocsi elejéhez és megnéztem, nem-e lóg valaki a szellőző rácsomon, hátha elütöttem valakit. Tényleg kivoltam készülve.


Most tudtam kicsit abbahagyni, hogy kiírhatom magamból a fájdalmamat.


Lányok, ez nem fog menni. Én a lelkem kiteszem. Ez volt az utolsó.... nem megyek jöv.hónapban átjárhatóságira, nem megyek több inszemre.

Ezzel feladtam a babagyártást.

Ha most nem jön össze, akkor soha. Én nem bírom ezeket a kudarcokat minden hónapban.


Amúgy lányok, ma feljebb ment a hőm 3 tizeddel. Szerintetek akkor megvolt az ovum???????


Meli

2012. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 920/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli! Először is: én elhiszem,hogy a férfiakat is "megviseli" a tudat, hogy itt az idő és teljesíteni kell! Ez az, amit az amerikai filmekben is mutatnak: itt az idő, hajrá... Türelmesnek kell lennünk! Gondolj csak bele: mi is ki vagyunk borulva minden egyes sikertelen hónap után. Nekik is van lelkük és ha azt érzik, hogy tenyészbikák, akkor nem fog menni :(

Én ilyenkor bevetek egy kis segítséget (bár nem kellene) kedden pl: szexi feleség voltam kislányos hajjal... teljesen készen volt!!!:)

Meli: nem szabad feladni, csak lazítsatok egy kicsit!

Nincs képed az ov tesztedről?


Nekem reggelre csak 0.1-et ment feljebb a hőm, de a teszt gyönyörűen mutatta a peteérést... :)

Tegnap már nem voltunk együtt. Ha kedden éjjel repedtem, akkor már lecsúsztunk volna...

K.

2012. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!