Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 941/9202 anonim ***** válasza:
91%
nekem is volt már ilyen. vmim pé előtt.De nem tudom mi az.Lehet h.valami előjel jellegű
2012. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 942/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kini, akármi lehetett! A barátnőmnek akkor volt ilyen undi folyása, amikor babás lett. Nekem most nem volt semmi, pedig babás lettem (de használom az Utrogesztant, az is elég gusztustalan ahogy kiürül, szóval lehet hohgy nem vettem észre...)

Meli, neked hová lőtték be a cuccot? Buksiba;)?????? Szivem, én tegnap óta épp menstruálok, vagyis vetélek....

Szóval érted. De neked megbocsájtom hogy meg vagy gárgyulva, én is egy másik dimenzióban élek pár hete, remélem lassan vége, mert kezd olyan lenni, mint egy rémálom....

Nagyon nagyon szorítok!!!!! És felejtsd el hogy mikor kellene megjönie, mert neked most már nem fog egy jó ideig, mert ott fog lubickolni a babócád a pocakodban!!!!!!!!!!!!! Ez tuti!!!!!!!!!!!!!! Már osztódik a kis drága!!!!!!!!!! Remélem mos egy csomó -csomó kiamamánk lesz!!!!!!!!!!!!!!!

Puszika csajok, és bocs, de még pár napig néha én is beszámíthatatlan leszek asszem.... Irszi

2012. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 943/9202 anonim ***** válasza:
100%
Szép estét Lányok! Tegnap már negatív lett az ovu tesztem és a hőm is felment 0.4 tizedet, szóval megvolt a tuszorepim. Legalábbis nagyon remélem. Vigyázzatok magatokra! Évi
2012. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 944/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szia Évi! Akkor akció:)

Pixike, de édesek lehetnek a kis kutyik!!!!!!!!!!!!! Nem tudsz feltenni róluk képet???? Légyszilégyszi!!!!!!! Irszi

2012. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 945/9202 anonim ***** válasza:
100%

dehogynem Irszi teszek fel képet,holnap reggel megpróbálok rólunk csinálni egy jó képet :) csak az a baj hogy 4 cicije van csak a kutyusnak és 6 kiskutya van :( nem fog megmaradni mind :(((

Pixi

2012. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 946/9202 anonim ***** válasza:
91%

próbáld meg külön etetni őket.Mikor az egyik csoport végez,tedd a mama alá azt amelyik nem evett.

A palotapincsi kutyuimmal is ezt kellett csinálni.:)

2012. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 947/9202 anonim ***** válasza:
100%

Évi: nekem is pont tegnap este lett negatív a tesztem... hiába, ennek is örül az ember, nemcsak a pozitívnak :)

Úgy látszik, hogy 3-an nagyon egy húron pendülünk... Évi+Meli+én...

Meli: érzel valamit?

Irszi: nagyon örülök,hogy ilyen pozitív a gondolkodásod! Nem kell valamikor visszamenni az orvoshoz? Vagy a természet ilyenkor még "elintézi" ?


Én nagyon remélem,hogy az a valami pozitív dolog miatt távozott belőlem:)))

Szép estét, jó éjszakát Lányok.

K.

2012. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 948/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Irszi!!!Vegre!!<3<3<3 Pixi!!Proszit Draga:-D !en is mindig gondolok rad!!:-)Evi!!Akciozni kell!!Hajra mindent bele!!Klau drukkolok nagyon reggel ne jojjon meg!!!Jaj remelem ugy lesz es teljesul a vagyad!!!Kini belolem az elso clostis honapban jott ilyen cucc tudtam hogy megrepedt a tuszom!!!!Gratula!!Mar meg vagy termekenyulve!!Meli!Sajnalom hogy feladod:-( nehez lehet neked!!!Biztatnalak de a te dontesed azt sem lehet csinalni hogy tokre kikeszulsz!!!Te tudod!De bizzunk benne hogy most sikerul aztan mar nem kell idegeskedni.Szilvi puszillak!!!Emerencia mi a palya a picurkaval?Szep estet Mindenkinek!!
2012. aug. 16. 21:42
 949/9202 anonim ***** válasza:
90%

Kész csajok én feladom!!!!!!!!

Semmi tünetem,még a hasam sem fáj.De a wc papiron volt pár csepp vér:'( ha ennyi volt lesz több is...

Engem naon kerül a gólya. Elegem van...Soha életemben nem voltam terhes,úgy látom h.nem is leszek.

Nagyon köszönöm a sok.bíztatást,és h.drukkoltatok nekem.

Majd később még.jövök,de most próbálok vissza aludni.Mert ha nem teszem turi depis leszek megint.

Hozzám nem,de remélem valamelyikőtökhoz bekopogtat. a gólya :)

2012. aug. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 950/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Jaj Kludia nemá:-( nagyon sajnalom!Majd maskor sikerul ti meg nem olyan regen probalkoztok!!Van aki mar sok eve megis mindig megprobalja.Hat lelkileg nagyon durvan megterhelo ez a babaprojekt az biztos.Van aki mar attol teherbeesik ha ranez a ferje :-( de nekunk meg ezt dobta a gep.Valamiert varnunk kell ra.Valamire tanitani akar minket az elet.Ebben biztos vagyok.Nem tom talan turelemre...vagy ha Anyak leszunk azt megfeleloen erekeljuk majd...vagy a kapcsolatunkat teszi probara...vagy egyszeruen csak minket.Nemtom de valami celja van vele.Mindenkinek magaba kell neznie.En mar gondoltam kineziologusra is hogy elmegyek hatha segit es ki tudja valami lelki gat miatt nem jon a baba.Aztan lehet hogy jol el van zarodva a petevezetom es emiatt nem tom.Nekem tegnap a 4.dpon mar nem fajt a hasam csak kicsit.Ma sztem nem fog mar egyaltalan.Hat elvileg ez az 5.dpom.Mar csak 9-10 nap:-)Puszi Mindenkinek!!!
2012. aug. 17. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!