Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 991/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi,én csak 5 nap múlva ovulálok

Pixi

2012. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 992/9202 anonim ***** válasza:
100%

Klau!

Nagyon egyszerű,elöveszed a kis hőmérődet,oda teszed a kezed ügyébe:)

Reggel kinyitod a szemed és oda nyulsz érte....

Nem mész pisilni és fel se kelsz még inni se,sehova,maradsz fekve az ágyba:)

Aztán feldugod a hőmérőt a puncidba:))

Bocs de csak igy tudom leirni:)

ÉS bennt hagyod 10 percig,ha digitálissal méred akkoris 10 percig,nem addig amig csipog!

Ez fontos!

A hő mensikor leesik,ha babás vagy fennt marad....

Nekem per pill,37-37.2 szokott lenni:)

Mérd meg reggel mikor kelsz,ird meg és kb ra tudunk kalkulálni,jó móka amugy:)

Én rendesen szerettem is mérni:)

Mikor terhes lettem még utána is mértem megszokásból:)

Tegnap kérdezte pont a lányom:Anya,nem tudod hol a lázmérő?:)

Erre a férjem:Jaj Renike a lázmérő mindig anyád keze ügyében van:D:D:D:D

De meglepödött mikor mondtam neki,hogy már nem mérem:D

Nem akarta elhinni:D

Szilvi

2012. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 993/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Lanyok!!!Na tortennek itt az esemenyek!!Jaj de jo!!:-)Klau ha nem jott meg akkor lehet megis sikerult!!!!Jaj dejo!!!Most neked kell a legjobban szoritanunk!!Te vagy elesben!!Celegyenesebe:-D Nekem meg mindig szaguld a megtermekenyitett petesejtem a mehem fele:-D ez az 5.dpo!:-D Hamarosan megkezdi a beagyazodast:-D vagyis mar a.mehemben van es fejlodik a kis draga!:-)Mar egyaltalan nem faj a hasam a folyasom kremes.Most semmi bajom:-) Szoktam nezegetni a multhavi halvany pozi tesztemet olyan szep az a csik rajta:-)Most remelem ami elindult meg is marad!!!Mert gondolom elindult valami akkor hiszen veletlenul nem lesz csik a teszten meghat megerzes is volt hogy sikerult.Nem baj majd most!!Most jobban sikerul:-D Tesztelni nem fogok nincs az az Isten:-)Megegyszer nem idegelem magam:-)Majd ha nem jon meg a doki megmondja!:-)meg 10 nap...pfffffff :-D:-D:-D 08.27.-en kellene nem.megjonnie:-D Csinalok is egy jo palast teat!!!:-)Szilvikem nem aggodni a Baboca miatt!!Minden rendben lesz meglatod!!Ő a mienk is ugyhogy nagyon szeretjuk!!!:-)Klau Bp-en lakom:-)Nem reg par eve csak amugy en is egy kis faluban laktam es gyakran megyek haza a Szuleimhez:-) Meli!orulok hogy megsem adod fel de.amugymeg fel is adhatod Dragam mert most sikerult a baba!!!Remeljuk hogy ez az inszem az uccso es sz*arni bele a feladom nem adom fel temaba:-D Kini akkor meg volt az ovud jaj de jooo!!Lehet izgulni!!!:-)en a gorbekhez nem ertek de orulok hogy a tobbiek igen es segitenek neked.Pixikem proszit megin megyek teazni!!!Meg 5 nap es neked is megfoganhat a Tronorokos!!Ja Meli tok jo Barcelona!!!Eeeeez igen!!!De jo Neked:-)Ratok fer a kikapcs:-)Orulok hogy mentek!!Irszikem!!Olyan jo hogy megint koztunk vagy drukkolj nekem Draga mar csak 10 nap es megtudjuk!!Puszikak Mindenkiek!!
2012. aug. 17. 19:03
 994/9202 anonim ***** válasza:
100%

Klau,én Borsod megyébe lakok egy kisvárosba a Tisza melett

Pixi

2012. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 995/9202 anonim ***** válasza:
90%

Szerintetek szedhetek magne B6-ot a ciklus második felében? Kicsit görcsölget a lábam...

Nem ártok vele, ha esetleg a baba már megfogant?

K.

2012. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 996/9202 anonim ***** válasza:
90%

Szedjed csak....

Én babás vagyok és a doki a szülésig javasolta a napi 3x1-et,ha nagyon görcsölök a 3x2-öt.

Szóval még pocakosan is ezt kell majd szedned:)

Szilvi

2012. aug. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 997/9202 anonim ***** válasza:
90%

Szép jó reggel csajszik.

Még mindíg nem jött meg ;) hála az égnek...

Ma reggel megmértem a hőmet.Igaz nem.sikerült ugy mint kellett volna,de előtte nem pisiltem.Csak felaltam...mert a páromat készítettem meloba,volt rá 10 percem.De mikor elment mértem hőt ami 10 perc után 36,9 volt :)

Nekem digitális a hőmérőm,és igaz volt h.csipogás után még mehet feljebb....

Olyan kár h.nincs tesztem..:( pedig ugy tesztelnék....kivi vok h.van e baba..

Én is.borsod megyében lakom...:) Szerencs mellett....te nem laksz véletlen tokajban? de.jó lenne.ha a közelben laknál Pixi ;)

2012. aug. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 998/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt! Klau: a pecsételés megmaradt vagy tényleg semmi nincsen?

Szilvi: igen, tudom hogy kismamaként azt kell szedni, de előtte nem tudtam lehet-e :) Mondjuk az a gond vele,hogy étvágyat csinál. Ne csodálkozz,ha még a pókot is kimarapnád a sarokból :)))

Pixi, Irszi hogy vagytok?

Én ma vagyok a 3 Dpo-n és ugyan 15 perccel később mértem, de 37.0 a hőm :) Bárcsak azt is megmutatná a görbe,hogy megfogant a baba! Azt mondta a dokim,hogy nálam az a nehéz! A méhem felkészült rá, már 9 mm feletti lehet :)

2012. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 999/9202 anonim ***** válasza:
90%

Nem pecsételek...teljesen jól vok.

Igaz néha szurkál a hasam,de amugy semmi

2012. aug. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1000/9202 anonim ***** válasza:
100%

Ott a baba:)

Hát csodállak,hogy nem hajtasz fel egy tesztet:)

Én nem birnám:)

Kini!

A hőgörbén van mikor mutatja a beágyazódást,lásd az én példámat,10 dpo-n leesett a csik alá a hőm.Visszanéztem a régi görbéimet és sosem esett le!Akkor kezdtem gyanakodni:)

De utána olvastam,nem mindig jelent beágyazódást,de lehet bele kapaszkodni:)

Persze a másik véglet is igaz,nem mindenkinek esik le olyankor:)

Szóval nem igen segitettem.

Nekem sosem csinált ilyet,ezért gondoltam,hogy van valami:)

9mm az jó:)

Nekem 14 volt,de a doki azt mondta 8 mm-től már fasza,drukkolok:)

Hát Klau neked nem tudom mit mondjak,sztem ott baba van,menj el hátha találsz nyitva valamit és kapsz egy tesztet:))

Szilvi

2012. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!